Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja] Teleportacja łączna
Online
Lambdahh
CzarodziejPosty: 36
Tematy: 3
Apr 2016
66
Slytherin
#1
Proponuję wprowadzić możliwość deportacji z większą ilością towarzyszy, a dokładniej trzech. Czasami pojawiają się sytuacje, że przez to, iż skryptowo można deportować się tylko z jedną osobą, trzeba po drugą specjalnie wracać, a to jest zupełnie bezsensowne i zabiera cenny czas. W takim stanie rzeczy niektórzy gracze błędnie uważają, że teleportacja łączna z więcej niż jedną osobą to zbyt wiele jak na ich siły (no bo dla nich wykonanie deportacji z jedną osobą z punktu A do B, a następnie powrót do A po drugą osobę i ponowna aportacja przy B wymaga mniej wysiłku!). W kanonie Hermiona, Ron i Harry Potter niejednokrotnie deportowali się razem bez żadnych komplikacji, co temu poglądowi przeczy, bo wcale nie byli jakimiś Dumbledore'ami. Od strony skryptowej miałoby wyglądać to tak: /dp tp punkt_deportacji towarzysz1 towarzysz2 towarzysz3. Zależnie od liczby deportowanych do komendy dodawane byłyby ich nicki, a do opisu automatycznej akcji deportacji i aportacji dołączałyby prefiksy ich postaci. Myślę, że więcej miejsc nie potrzeba, raczej nikt nie zamierza deportować całego kontynentu. Nie jest zadaniem moderacji skryptowe wykonywanie każdej deportacji graczy dla ich komfortu, dlatego propozycję uważam za uzasadnioną. Jeśli jakiś gracz ma do wypowiedzenia coś wnoszącego do tematu, to mile będzie widziany jego rzeczowy post pod wątkiem.
Każdy ma moralne prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Ei incumbit probatio, qui dicit, non ei, qui negat.
Online
merlin0
Weteran


Moderator

Posty: 1,140
Tematy: 111
Dec 2014
1,302
Gryffindor
#2
Od siebie dodam propozycje aby po takiej teleportacji łącznej (która objemuje więcej niż jedna osobę) zablokować możliwość deportacji na chwilkę w celu odegrania zmęczenia deportacją.
"Nie ma lekarstwa na świat, który nas zastał"
[Obrazek: tumblr_ny6wa2Ukhg1uhnwvfo1_500.gif]
Offline
Nex55
MugolPosty: 76
Tematy: 8
Dec 2014
56
#3
I efekty np nudności
Offline
Mr_Gibster
Ten nowy bliznowatyPosty: 161
Tematy: 11
Aug 2015
31
Hufflepuff
#4
Pomysł po prostu epicki!
Często irytuje to nie tylko mnie kiedy pisze ktoś akcje, że deportuje się z np. dwoma osobami i musi po jedną się wracać
Jak najbardziej za!
[Obrazek: giphy.gif]
(Sygnatura nie ma na celu promować żadnych treści porno czy coś w tym stylu jak to może wyglądać)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.