Witaj!

[Podanie] Nauczyciel ZiU
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Zygfryd Zimmermann
Wiek: 34
Miejsce urodzenia: Nahariyya, Izrael.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe, w trakcie studiów.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Zaklęć i Uroków
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do Dyrektora Hogwartu przyleciała zwykła sowa. Nie różni się ona od tych które można wysłać na każdej poczcie.**

**Pismo jest staranne, przy literach widać naleciałości z alfabetu hebrajskiego. Gdzieniegdzie pojawiają się charakterystyczne "ogonki". Niektóre litery są bardziej kwadratowe niż powinny.**

Szanowna Dyrekcjo
Po niedawnym powrocie w te strony postanowiłem osiedlić się tutaj na stałe. Znalazłem zakwaterowanie oraz zapisałem się na studia by poszerzać swoje horyzonty. Podczas rozmowy ze znajomym ze szkoły dowiedziałem się, że Państwa kadra uszczupliła się o kilku nauczycieli. Momentalnie poczułem tęsknotę do Hogwartu. Nie tyle do jego atmosfery i starych murów, ale do chwil spędzonych tam kilkanaście lat temu. Zaklęcia i Uroki to obok Magicznych Stworzeń moja ulubiona część Magii. Myślę, że jestem w stanie pogodzić pracę nauczyciela ze studiami, więc czas dla szkoły nie będzie żadnym problemem, a czas poświęcony przeze mnie na doskonalenie swoich umiejętności będzie nie tylko plusem dla mnie, lecz także dla Hogwartu. Ponad to myślę, że mój wiek jest odpowiedni zarówno by trafić do uczniów, jak i wypełnić ich głowy wiedzą. W razie jakichkolwiek pytań proszę o sowę lub możliwość rozmowy z kimś z dyrekcji.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMy: W.
OWUTEMy: PO.
[OOC]
Nick w grze: Zygfryd
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Po powrocie na serwer myślałem, że będzie to kolejna odskocznia od realnego życia. Po części tak jest, ale hapl pochłonął mnie nieco bardziej niż zamierzałem (kto by się spodziewał?). Mam pojęcie na temat serwera i uniwersum, ksiusznki przeczytane jakiś czas temu w celu odświeżenia wszystkiego. Teraz mam nadzieję, że będzie trzeba odświeżyć podręczniki do ZiU. Swoje już przeafczyłem w Hogsmeade czekając na kogokolwiek do odegrania porządnej akcji, a i rzadko ktoś się pojawiał. Gra kręci się wokół Hogwartu, więc uważam, że jest to dobry wybór by rozwijać RP. Wiem, że moja poprzednia postać nie bardzo przypadła niektórym do gustu ale cóż. Mogę jedynie obiecać, że ta znacznie różni się od poprzedniej. Zmieniłem trochę swoje nastawienie do klocków i myślę, że można mi dać szansę.
Nazwa Skype: Stella i Modno mają.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do Testu i do Rozmowy
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Odrzucone prośbę aplikującego
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.