Witaj!

Zielarstwo~ Podanie na Nauczyciela.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
Exclamation 
[IC]

Imię i nazwisko:
Danny White
Wiek:
26 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga w Londynie
Wykształcenie:
Wyższe
(Ukończony Hogwart)
(Ukończony Uniwersytet w Paryżu pod kierunkiem: Zielarstwo)
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Mleczno upierzona sowa dostarczyła list do Dyrekcji, po otwarciu koperty ukazuje się tekst**

Szanowna Dyrekcjo.

Zgłaszam się z oficjalną prośbą, otóż chciałbym zabiegać o stanowisko nauczyciela zielarstwa. Praca w tym zawodzie od zawsze mnie interesowała, odpowiada ona moim kwalifikacjom po ukończeniu Hogwartu z oceną wybitną oraz wybraniu studiów z jej kierunkiem. Jestem osobą odpowiedzialną, mam zamiar wywiązywać się z wszelakich próśb Dyrekcji skierowanych w moją stronę. Postaram się zapewnić dogodne wykształcenie uczniom Hogwartu z zakresu zielarstwa, lekcje me odbywać się będą pod kulturą, jaką sam się posługuję. Sądzę, iż z odpowiednią determinacją i zaangażowaniem w pracę podołam zadaniu, jakie chcę podjąć.
 

[Obrazek: j7SEzgl.png]
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Sumy:
Powyżej Oczekiwań +
Owutemy:
Wybitny

[OOC]
Nick w grze:
Adrianoski
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Byłem swego czasu Praktykantem w Hogwarcie, prowadziłem samodzielne lekcję, miałem własnego ucznia.
Argumentacja OOC:*
Od półtora roku interesuję się Zielarstwem, jest to także moje trzecie podanie na nauczyciela tego przedmiotu. Jako uczeń w Hogwarcie aktywnie uczęszczałem na lekcje, byłem kilkakrotnie wyróżniany z tego powodu. Podczas dorosłego życia mojej postaci aktywnie działałem jako Auror, gdzie wiedza z tego przedmiotu jest wymagana w znaczącym stopniu. Studiowałem kilkakrotnie cały zakres podstaw Zielarstwa, myślałem jak można to rozwinąć, w jakim stopniu i w którą stronę pójść z tematem. Jestem doświadczonym graczem a moja kultura, AKTUALNIE nie odbiega od ''normalnej'', ortografia także nie stanowi w moim przypadku wielkiego problemu. Gram na serwerach Role Play od pięciu lat, potrafię więc budować rozwinięte akcje. Mam nadzieję że dacie mi szansę, z całym szacunkiem.
Adrian
Nazwa Skype:
zlakowski2000
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Z powdu tego ze akcja zostala cofnienta przywraca sie starego nauczyciela zielarstwa i odwoluje rekrutacje
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.