Witaj!

[Dor] Caesar Virulence
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#21
[Obrazek: 0MgWYKo.png]

Chciałbym też dodać iż kłamstwo stało się prawdą. Historia (której i tak nikt nie przeczyta) jest własnie w trakcie pisania.
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Assassin
Czarodziej




Posty: 232
Tematy: 14
Gru 2014
164
Ravenclaw
#22
Karta ok, ale po co dodajesz jpg zeby odswiezyc, zamiast normalnie napisac? XDDD
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#23
Assassin napisał(a): (17.06.2017 02:09)Karta ok, ale po co dodajesz jpg zeby odswiezyc, zamiast normalnie napisac? XDDD

To bardziej potwierdzenie, że karta jest aktualna a nie, że została zaktualizowana. Pytałem Granda czy trzeba to oznajmiać więc i tak zrobiłem, a jpg dałem dlatego bo po prostu mi się nudziło więc postanowiłem zrobić takiego oto jpga i wstawić tutaj. Oto cała filozofia i sens dlaczego jest ten jpg zamiast zwyczajnego tekstu.
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Yuki
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 7
Lis 2015
253
Slytherin
#24
Póki* Ale nice.
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#25
Yuki napisał(a): (08.07.2017 21:38)Póki* Ale nice.

Jestem tego świadom od bardzo dawna ale nie chce mi się tego zmieniać xD zmienię to za jakiś czas jak karta będzie wymagała większej aktualizacji bo nie przepadam za zmienianiem pojedynczych rzeczy w karcie postaci.
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
ReseT
Czarodziej




Posty: 34
Tematy: 7
Mar 2016
25
#26
A co ty sobie myślisz? Komentujesz innych KP z myślą, że twojej nikt nie ruszy? -,- To patrz.


+REP kp pikna  Heart
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#27
ReseT napisał(a): (16.07.2017 01:16)A co ty sobie myślisz? Komentujesz innych KP z myślą, że twojej nikt nie ruszy? -,- To patrz.


+REP kp pikna  Heart

No racja xD i to po części smutne, że nikt tu nie pisze, co według niego tutaj nie pasuje i miałby temu jakiś sensowny argument, bo tak to no... nie wiem co mogę poprawić/zmienić wizualnie. Relacje, ciekawostki i tym podobne to wiadomo, że się zmienia jak coś nowego dochodzi. No ale może moja nikt nie widzi w niej błędów... jedynie yuki wyłapała pewien błąd (gdy jej powiedziałem o tym na tsie xD)
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#28
co możesz poprawić?
Caesar'A<<<<<<<<
nauczcie się stawiać apostrofę w miejscach do tego przeznaczonych
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#29
Hachi napisał(a): (16.07.2017 08:33)co możesz poprawić?
Caesar'A<<<<<<<<
nauczcie się stawiać apostrofę w miejscach do tego przeznaczonych

Ale... apostrofy w imieniu Caesar się nie wstawia, tak samo jak w imieniu "David - Davida" bądź takie nazwisko jak "Disney - Disneya". Apostrofę tak w skrócie i na chłopski rozum nie wykładając tutaj zasad gdzie się wstawia a gdzie się nie wstawia można to w skrócie opisać iż wstawiamy ją tam gdzie wywalamy ostatnią litere bądź litery np "Harry - Harry'ego (nie czytamy "Harryego" tylko "Harrego"). Ale moje rozumowanie w tym momencie  nie jest  w stanie teraz tego wytłumaczyć więc w razie niejasności tutaj podsyłam link do "zasady" wstawiania apostrof. KLIK (ciekawe dlaczego w 50% wydaje mi się to jako bait... xD)
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#30
A więc... "Przyjacielu". Wpierw należy zaznaczyć, że popierając swoją tezę dotyczącą używania apostrofy, nie należy kierować się na strony, z których zapewnie nie raz kopiowałeś zadania na polski. (Wyślesz mi swoje oceny z tego przedmiotu? Smile )

https://sjp.pl/apostrofy <--- Jakby polonista/polonistka nie mówiła, strony typu zadane, ściąga etc. niewiele Ci pomogą w rozwinięciu poprawnej polszczyzny, co jak widać, przyda Ci się niejednokrotnie, bo niejednokrotnie (powtórzenie specjalne) nie użyłeś jej w swojej karcie postaci. AŻ SIEDEM RAZY! (Straciłbyś punkt na wypracowaniu.) Mylę się? Poczekaj... http://i.imgur.com/eHZsBJl.png

Raz jeszcze przeanalizuj to, co napisałeś, a następnie przeczytaj swoją KP. Podpowiedź, jakbyś jej potrzebował... Przeczysz sam sobie.

Jeszcze w czymś pomóc, tłumacząc w sposób łopatologiczny?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.