Witaj!

Mapa Hogwart-u
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
90
Ravenclaw
#11
dobreeee szanuje
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#12
troche mg
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#13
Zawsze mógłby takie rysunki na tablicy poprzyklejać albo porozdawać uczniom...

Generalnie to propsuje za pracę.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#14
ale brzydkie, zrobiłbym lepsze gdyby tylko mi się chciało..... Smile)

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#15
Propsuję
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#16
Wszystko dość zrozumiałe, ale jak dla mnie taka mapa psuje radość odkrywania
Cupp
Czarodziej




Posty: 203
Tematy: 20
Kwi 2015
184
Ravenclaw
#17
Wiesz, ja nikomu nie każe jej rozczytywać .-. jak ktoś chce, to niech odkrywa Big Grin
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#18
@CzarekPL
Czy ja wiem czy takie MG?
Tak naprawdę nasze postacie nie powinny tego znać.
Tak samo jak nie powinny znać kart postaci.
Różnych spisów w innym dziale.
Informacji o wilkołakach czy wampirach.
W sumie można by wyrzucić 90% forum aby nie było "trochę mg".

A co do mapki to mocno propsuję, że ci się chciało :3
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#19
@Veenq
Jeśli dobrze zrozumiałem, twierdzisz że to nie jest mg i uzasadniasz tezę tym, że w innych miejscach na forum też jest mg?
Oczywiście, że jest to powszechne, ale to nie znaczy że to w porządku, tym bardziej że dla niektórych osób ważniejsze jest położenie jakiejś lokacji (które mogłaby ona sama odnaleźć w ic) zamiast tego, co ktoś sobie napisał w KP. Mam na myśli że ,,mg" typu ujawnianie w ooc różnych lokalizacji wszystkim graczom jest większym ,,przestępstwem" niż pisanie różnych rzeczy o swojej postaci w KP. A jeśli ktoś ma coś do ukrycia to zwyczajnie tego nie pisze.
Cupp
Czarodziej




Posty: 203
Tematy: 20
Kwi 2015
184
Ravenclaw
#20
czarekPL napisał(a): (09.02.2017 02:06)@Veenq
Jeśli dobrze zrozumiałem, twierdzisz że to nie jest mg i uzasadniasz tezę tym, że w innych miejscach na forum też jest mg?
Oczywiście, że jest to powszechne, ale to nie znaczy że to w porządku, tym bardziej że dla niektórych osób ważniejsze jest położenie jakiejś lokacji (które mogłaby ona sama odnaleźć w ic) zamiast tego, co ktoś sobie napisał w KP. Mam na myśli że ,,mg" typu ujawnianie w ooc różnych lokalizacji wszystkim graczom jest większym ,,przestępstwem" niż pisanie różnych rzeczy o swojej postaci w KP. A jeśli ktoś ma coś do ukrycia to zwyczajnie tego nie pisze.

Kompletna bzdura i się nie zgadzam. Proszę pokaż mi, gdzie jest narysowany pokój, który nie jest ogólnodostępny? Bo widzisz, jest pełno drzwi z podpisem ,,zamknięte" lub nie ma wcale pewnych pomieszczeń, a niektóre są tylko podpisane i nie ma narysowanych ich wymiarów. Poza tym, wiele pokoi jest pominiętych. Np. w wieży astronomicznej lub części zegarowej.

Aha, i jeszcze jedna rzecz. nie będę robił drugiego takiego samego wątku więc dopiszę tutaj
** Mapy zamku z podpisem Arethino Collins są wywieszone na tablicy ogłoszeń przed wielką salą **
Wszystko odegrane w IC za zgodą pani dyrektor. Więc możecie teraz śmiało odgrywać, iż patrzycie na mapę lud odrysowujecie, magicznie kopiujecie etc. etc.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.