Witaj!

De-herponizator
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#1
GRA NIE MA NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ, JEST STWORZONA JEDYNIE W CELACH ROZRYWKOWO-HUMURYSTYCZNO-EDUKACYJNYCH

De-Herponizator

Czas na zemstę graczy

Gra polega na zabijaniu Herpona Margela. W NIESKOŃCZONOŚĆ.
Nic nie trzeba pobierać, gra jest w przeglądarce.
Oto link: (Klikasz "Play online")
GRA

(Wiem, że nazywanie tego grą to wyolbrzymienie xD)

Oto lista komend:
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Najlepsze jest eat him

XD!
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#3
Moja recenzja gry to 10/10! W końcu powstała gra moich marzeń odkąd byłem dzieckiem chciałem mordować herpona margela w nieskończoność coś wspaniałego! Dziękuję twórcy za stworzenie tak wspanialej gry!!
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#4
Bardzo fajna gra!!10/10 Big Grin
Juminako
Azkaban




Posty: 298
Tematy: 10
Gru 2014
Gryffindor

#5
kurcze tutaj jakies profesjonalne screeny z meincraft z shaderami i w ogole a spodziewalam sie pieknych bohomazow z painta Confused

ale repka na zachete
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#6
Od małego gram w gry, jako profesjonalny koneser muszę przyznać iż gra spełniła moje nadzieje. Od kiedy zobaczyłem pierwszy plakat reklamujący "Kill Herpon Margel The Game™" od wydawcy CDProjecGod. Potem wyszedł pierwszy teaser a potem trailer, moje nadzieje były jeszcze większe. Co prawda nie byłem nastawiony na 100%, że będzie to co czego chce ale gdy gra wyszła to byłem w niebo wzięty. Nie spodziewałem się aż tyle smaczków i rzeczy cieszących oka. Fabuła jest tak spójna, że można ją porównać nawet do "God - Horrible Raper", która przebiła swoim fenomenem nawet "War of Hogcraft". Grafika też wyśmienita ale ma swoje minusy typu - znikające odnóża margela podczas wskrzeszania, ale ogólnie błędów ze świecą szukać można. Lecz jest jeden baardzo duży minus, a mianowicie całkowicie skopiowane porty z Atari, gdyby nie to gra dostała by jedną z wyższych ocen. No ale cóż. podsumowująć :

Fabuła - 10/10
Grafika - 8,5/10
Grywalność - 5/10

Ocena Końcowa - 7,5/10
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.