Witaj!

Sytuacja serwera
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
Upadek czy może dobre lata serwera? Co sądzicie o aktualnej sytuacji, która dzieje się na serwerze. Nagły spadek graczy to nie wina "wystawiania ocen" bądź "nadchodzących wakacji", mylę się? Co powinno zostać zmienione? Może coś was dręczy związanego z serwerem? Temat do wypowiadania się, proszę bardzo.

Administracja podobno bardzo dobrze zna opinię graczy oraz sytuację, która panuje na serwerze. Sprawdźmy to. Wylejcie z siebie wszystkie brudy w tym temacie.

"Spadek popularności MC i fakt, że są ludzie, którzy jednak wychodzą z domu robi swoje."


NIECH JAK NAJWIĘCEJ OSÓB SIĘ WYPOWIADA!!

PS: Proszę tylko administrację o nie usuwanie postów w temacie, niech zobaczą co się dzieje!
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
We wcześniejsze wakacje było dokładnie tak samo i tłumaczono to dokładnie tym samym. Nic się nie dzieje, w trakcie wakacji, bądź po nich wszystko wróci do normy, tak jest co roku.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#3
Który to już taki post? Śmieszne że pojawia sie cyklicznie co pare miesięcy, a nigdy nic sie nie zmienia XD
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#4
Rok w rok od czerwca do połowy sierpnia jest tak samo spadek grywalności, najpierw poprawianie ocen a potem ludzie wyjeżdżają na wakacje, mają prace sezonowe, nie ma co panikować Smile
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#5
[color=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Według mnie sytuacja serwera jest raczej dobra. Na forum widać mnóstwo nowych podań na ucznia. Mimo to ostatnio spadła liczba graczy. Jeszcze w czasie hasłowych wakacji wieczorami było po 30, 40 graczy. Dziś to 15-20 graczy. Może to nadchodzące wakacje? Sam będę w nie grał jakiś tydzień, może dwa.[/color]
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#6
Myślę, że powinna zostać zmieniona większa część ekipy szczególnie Emil, który się już wypalił. Oraz powinno zostać wprowadzone coś takiego jak "Wolność Słowa". A nie co napiszesz to posty są usuwane, bądź jesteś banowany na SB bo prawisz prawdę albo chociażby podyskutować z kimś w końcu od tego to jest. No ale cóż róbcie jak uważacie i dalej używajcie swoich wspaniałych praw ekipy i banujcie graczy czy to na SB czy ogólnikowo na forum ponieważ ktoś powiedział coś co było prawdą, a jak wiemy prawda w oczy kole. 


Ale powodzenia Zieliński, serwer po prostu upada bo gracze stają się starsi i widzą co się odwala a co do posta, i tak ekipa będzie miała go w pupie i może jedyne co zrobią to kolejne spotkanie ekipy z serwerem i tyle.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#7
Nie będę na ten moment wypowiadał się na temat wątku, jednak skieruję się bezpośrednio do przedmówcy.

Pragnę Ci przypomnieć, że w tym momencie podważasz autorytet właściciela tego serwera. To on płaci za ten serwer z własnej kieszeni, to on znosi idiotyczne zachowania, takich osób jak Ty, on poświęca swój prywatny czas na utrzymywanie serwera, on martwi się o zaangażowanie odpowiednich ludzi do ekipy i to on ma decydujące zdanie na temat tego serwera.
Jeśli będzie chciał to go zamknię i nikogo o zdanie nie będzie pytał, bo to on ten serwer opłaca i on nim kieruję.

Zostajesz zbanowany permanetnie za podważanie autorytetu najważaniejszej osoby na tym serwerze. Módl się o to, aby Emil okazał Ci chociaż grosz szacunku i zniósł bana, którego ja Ci nadaję.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#8
Serwer traci graczy ponieważ nie ma stałego przypływu nowych graczy. I tłumaczenie tym że bla bla teraz są wakacje albo bla bla koniec roku szkolnego to poprawiaja oceny jest niczym. Są skoki i upadki graczy ponieważ stali gracze odchodzą i wracają. Nie pojawiają się nowi gracze albo jest ich naprawde mało. Spowodowane jest to że ostatnią poważna reklama była ta od Drollercastera. Dawniej reklamowano nas chociażby na MPCForum a teraz?

Wiele osób pytało mnie dlaczego odszedłem z ekipy. Z prostego powodu. Moja wizja bycia w zarządzie tego serwera różni się całkowicie od tej która jest aktualnie postrzegana przez obecnych administratorów bądź moderatorów. Serwer jest dla graczy i jeżeli są gracze to jest i serwer. A nie jak to niekiedy grozi Emil "Jak się im nie podoba to wyłączę serwer i tyle"...

Dawniej jak H@ postanawiał że nie ma czasu zajmować się serwerem to odchodził i zostawiał serwer innym. Polakman i Japven tak samo.

Pewnie i tak się nic nie zmieni bo wiem bo sam próbowałem kilka razy rozmowy podejmować w ekipie. Proponowałem nowe rozwiązania z Godem które przyciagnełyby nowych graczy na serwer. Mówiliśmy o reklamach ale dalej się nic nie zmieniło.
[Obrazek: WruWP8k.jpg]
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#9
Serwer ma się dobrze, nie wiem co wy chcecie od niego. Administracja wzorowo wykonuję swoją prace, ma dobry kontakt z graczami.  Wcale nie puszą się swoimi permisjami i rangą na serwerach minecraft  Heart. Widać coraz to nowsze podania na uczniów, przez co serwer ma stały dopływ graczy. Na serwerze jest tyle do robienia, administracja idealnie dba o rozgrywkę, tworząc pomysłowe i oryginalne organizacje przestępcze, urozmaicające rozgrywkę na serwerze. Dodatkowo mają bardzo dobry dystans do siebie, w momencie w którym ekipa jest krytykowana, nie banuje, nie usuwa postów, nie ucisza graczy, po prostu przyjmuje słowa na klatę i próbuję poprawić swoje niedoskonałości, których jest i tak mało, bo dzięki otwartości i pracowitości jej członków, są one bardzo szybko wyplewiane. Starsi gracze też mają bardzo dobre zdanie o Hapel.pl. Doceniają pracę wykonaną przez wszystkich zielonych i żółtych graczy przez te wszystkie lata, nie odchodząc od serwera nawet na jeden dzień!

A teraz tak serio i bez sarkazmu. Jak się wam nie podoba granie tutaj, to nie grajcie. Nie ma z tym problemu. Jak chcę sobie pograć to wchodzę, jak nie chce mi się to nie wchodzę.  Ale takie gadanie, że oceny i ludzie wychodzą z domu to jest po prostu śmieszne. Skoro ja wyciągam po 30 osób na teamspeaku, kiedy na haplu nie ma nawet 10 graczy,  to chyba znaczy, że.....  ŻE TEAMSPEAK ZABIERA NAM GRACZY, TRZEBA USUNAC POST Z JEGO REKLAMĄ!!! Kiedyś nawet żałowałem trochę, że nie powalczyłem jeszcze trochę w ekipie. Ale teraz już wiem, że nie wytrzymałbym z takim bucem jak Froxel. To że jesteś dorosły kolego i masz żółty kolorek, nie robi z ciebie nie wiadomo kogo. Ale powodzeniu w dalszym niszczeniu serwera. Odkąd wróciłeś, idealnie na to pracujesz! Keep it up boi.  Heart
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#10
Serwer na pewno nie upada, ani sytuacja, która teraz następuje nie jest czymś nowym. W poprzednie wakacje jak to napisał Mapi było to samo- Gracze chcą poprawiać oceny, uzyskać lepszą średnią i też wykorzystać wspaniałą pogodę, która jest za oknem. Gdy okres wakacji będzie się powoli kończył, wszystko  zacznie wracać do 'normalności'. Chociaż nie można też mówić, że sytuacja jest aż taka zła, bo przecież podań na ucznia cały czas przybywa, czyli na serwer dochodzą też nowi gracze. 

Teraz powiem coś o zmianach. Dział z propozycjami jest cały czas otwarty, wszystkie zatwierdzone pomysły są powoli realizowane i przykładem może być tego system języków. Niektórzy gracze też próbują coś zmienić, robią sklepy, aby też coś rozruszać. Nie wspomnę też o zmianach, których sami się domagaliście na spotkaniu ekipy (Postanowienie dotyczące postaci IC, system wampirów, poinformowanie o CK na danym terenie, system Czarnej magii). Więc jeśli ktoś ma jakiś dobry pomysł, który może coś zmienić  to można śmiało pisać w dziale z propozycjami.  Chociaż pamiętajcie, że sami też możecie dużo zmienić, zareklamować też możecie- Chociaż sam też coś o tym pomyśle. Zwrócę się tutaj do osób, które posiadają postać wilkołaka: Podczas pełni możecie wejść, bo to też zmieni tą 'rutyne'. 

Co do wypowiedzi o ekipie i H@. Ja się z nimi nie zgadzam, ponieważ każdy spełnia swoje obowiązki a na serwerze wprowadzane są coraz większe zmiany. Jeśli jednak z tym się nie zgadzacie możecie się tutaj wypowiedzieć. Wasze uwagi na pewno zostaną przemyślane, ponieważ ten serwer jest dla was i to wy też go budujecie. 

Ah, Pusia. Krytyka jest brana pod uwagę, jednak zastanówcie się czy czasami się nie mylicie. Wiadomo, krytyka to nie  to samo co obrażanie. No i reklama to reklama.  A szczególnie gdy ta zabiera graczy z oficjalnego ts'a, który dalej działa. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.