Witaj!

Sytuacja serwera
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#11
Sorki za reklamę, ja nic nie wiem, nazwa avironpl to nieporozumienie, nie wiem kto ją ustawił
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#12
Cytat:Ah, Pusia. Krytyka jest brana pod uwagę, jednak zastanówcie się czy czasami się nie mylicie. Wiadomo, krytyka to nie  to samo co obrażanie. No i reklama to reklama.  A szczególnie gdy ta zabiera graczy z oficjalnego ts'a, który dalej działa. 

Spoko. Już masz bana, nie musisz tutaj siedzieć.
Silexan
Mugol


 
#13
Ciężko napisać post w momencie gdy ma się dużo do przekazania a jednocześnie z lenistwa nie chce się tego pisać. Więc spróbuję krótko. Jakby czegoś brakowało to sobie możecie dopowiedzieć, albo dopytać to później rozwinę.

Po pierwsze, ekipa. Co w niej uważam za złą rzecz.. nadużywanie permisji - to na pewno. Nie będę wskazywał palcem bo to nie moja rola ale ktoś powinien przypilnować tego(może jakiś tryb moda gdy pracują jako ekipa, i tryb gracza gdy grają.. nwm). Dodatkowo członków ekipy jest zdecydowanie za dużo. Piszecie tu że na serwerze gra teraz po 20 osób. Chciałbym zauważyć że sama ekipa ma 18 członków, a do tego są jeszcze budowniczowie. W warunkach haplowych spokojnie starczy 4/5 moderatorów, jeden (aktywny i grający) ARP oraz ktoś kto przypilnuje wszystkiego czyli główny administrator. Jeżeli wszyscy modzi wypełniają swoje obowiązki to dobrze, ale i tak nie będzie nigdy równości pomiędzy gracz=mod, ponieważ nie da się tego osiągnąć. Moderatorzy mają gm, mają szpiega, budują/remontuja sobie domy i tak dalej. Nikt tego nie kontroluje. A gdy przychodzi nowy gracz to go odrzuca takie coś. Dlatego gdy ich jest tak wielu to nie jest zbyt dobrze..

Druga sprawa, Hogwart. To już totalnie porażka, i z bólem serca mówię że ekipa powinna powinna coś tam pozmieniać. Przychodzi nowy gracz na serwer i co widzi? Otóż jedną wielką nude, tam się serio nic nie dzieje. Okej, są lekcje z jakiś dziwnych tematów nie mających nic wspólnego z książkami, a które chyba ktoś wymyślał jak mu net padł i nie miał co robić. No i taki gracz chodzi na te lekcje, słucha sobie, może jakiegoś ss zrobi raz na jakiś czas i wtedy nadchodzi finał - egzaminy. i w tym momencie jak nie przesiedzisz aktywnie na serwerze całego tygodnia to nie licz na dobre oceny. Egzamin Modna - eliksiry - 2h pisania. Porażka. Nikomu się nie chce przecież tak siedzieć. Serwer ma być zabawą a nie kolejną szkołą.

Trzecia sprawa, nowi gracze. Czego wy się spodziewacie? Że tutaj będzie z czasem wzrost graczy online na serwerze? Nie da się tego osiągnąć nie robiąc nic, zero reklam, zero zachęcania nowych by zostali. Gry można potraktować jako sport, gra się w nie dla rozrywki i aby coś osiągnąć. Na haplu pojawiają się gracze, grają - bawią się, po czasie osiągają max tego co tu jest tzn. kończą hogwart, kupują domek, zaczynaja prace i kończą gre. Bo nie ma co robić, a nie każdy jest fanem samego rp by tylko dla niego siedzieć. Z kolei serwer to sklep, sklep w którym są klienci. Aby oni się pojawili to trzeba się zareklamować, być dla nich otwartym i tak dalej, co będę dalej o tym pisał - wiadomo o co chodzi.

Ja od jakiegoś czasu nie gram mimo że miałem masę pomysłów które nawet realizowałem, po prostu serwer mnie coraz bardziej zniechęcał. Cos na co pracowałem członkowie ekipy mieli na pstryknięcie palcami. Na swojej dorosłej postaci mogłem po czasie już grać chyba tylko sam ze sobą ponieważ nie ma tu perspektywy po hogwarcie. Na uczniaku przytłaczała mnie nuda i zamiast zabawy i rozluźnienia dokładano mi tylko obowiązków w postaci kilkugodzinnych egzaminów czy też innych dziwnych rzeczy.

Serwer się sypie(o ile sie sypie..) nie z powoduje jednej przyczyny lecz nagromadzenia kilku które skutkują jak skutkują. Tak więc Emil, możesz coś zrobić i uratować sytuację lub też nic nie robić i z każdym dniem notować coraz mniejszą aktywność. Twój serwer, twoje pieniądze, twoja decyzja.
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#14
Ech... Co by tu pisać...Na pewno przydała by się mała aktualizacja moderacji i żeby zniknęła sytuacja że niema żadnego a-rp w ogóle.To wszystko jedynie prowadzi do upadku Hapla i wolność słowa również by się przydała,gdyż nie można o niczym pisać bo zaraz przyjdzie ci jakiś mod i ci to usunie.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#15
nie ma wolnosci slowa na serwerze bo mam bana na szotboksie !

#dodamcos

ogolnie uwazam ze wszystkie negatywne oceny dotyczace serwera i ekipy to zwykle marudzenie a osoby piszace je sa glupimi marudami ktore na wszystko tylko marudza i nic poza tym !
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#16
a moim zdaniem jest wszystko dobrze i jak zwykle wszystko wyolbrzymiacie!!!

moglibyście raz postawić się na miejscu ekipy, która chce jak najlepiej a wy nigdy tego docenić nie potraficie co

i oddajcie admina rp komu teraz mam ss'y z nauką cm wysyłać co tylko wyzywać potraficie a sami nic nie robicie
YogoBella
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
145
#17
szkoda szkoda szkoda bardzo szkoda ze mam bana na sb, tak to mi sie wszystko podoba na serwerze bardzo lubie
Pryyk
Czarodziej




Posty: 27
Tematy: 1
Gru 2014
53
#18
Jak mozna narzekac na ten serwer ja nie wiem xD
Jest chyba niepoliczalna ilosc graczy, pewnie okolo zyliona jak nie wiecej, oczywiscie bardzo dojrzali i ogarnieci, to na pewno przez te arcytrudne podania na ucznia. Ekipa wcale nie daje perma na czat za jakas sarkastyczna beke na gownoboxie, ktora im w jakis sposob ubliza i musza sie pozbyc tego niewygodnego "toksycznego" gracza. Ale na szczescie nigdy tu tak nie bylo, nie zmieniajcie sie mordy pozdro hapel rzondzi 100% legit, no scam
Tutaj mozna mi napisac jakim jestem hjujem, albo cos milego pozderki
https://pryyk.sarahah.com/
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#19
(NIE CZYTALEM WSZYSTKICH ODPOWIEDZI, WIEC WYBACZCIE MI ZA POWOTRZENIA.)

Można wrócić do starego pomysłu. Osoby zbanowane na +7 dni mogą zmniejszyć bana o 3 dni - jeśli zrobią kilka reklam. Chciałbym zauważyć, że FB jest zalany fanpage'ami AKA Harry Potter itd. (NIE PODAM LINKOW, NIE REKLAMUJE) Czemu by do nich nie napisać? Skoro na tych stronkach jest 20,30,50k osób? Któraś osoba widząca reklamę HAPLA- SERWER HARRY POTTER na pewno kliknęła by link i napisała podanie.

WYMAGANIA 
-Nie kazdy ma dobry komputer, co daja wam mody? Wyglad? A gdzie wyobraznia? Kiedys bez modow dawalo sie rade... Nie mozna jakos tego zmienic?

Droller przyniósł wzrost nie ogarów, z którymi nic nie robiono - no bo się nie chciało.

NOWA SZKÓŁKA RP
-Każdy nowy gracz przed wbiciem do Hoga jest kierowany na szkółkę, która wprowadzi go do gry. LEPSZĄ OD TEN NA SPAWNIE, W LONDYNIE. -Jak wiadomo, gracze hapla widząc nie ogara wolą go zbluzgać niż ogarnąć. ,, WYPOIESAEA TY SDJASDSA, ZGLASZAJCIE GO BO TO NIE OGAR JAKIS!! " - No weźcie... odstraszacie. ;-;

NOWE WBICIE DO HOGA:
-Po akceptacji podania trafia się na wyspę, dostaję się łódkę i płynie się ją do Hoga - tak jak było kiedyś.

ZMNIEJSZENIE ADMINISTRACJI:
18 osób w administracji  + mk - NIE ZA DUZO? No głupie troszkę, tym bardziej, że połowa nic nie robi- nie odpisuje na helpop.

TO TYLE, SORRY, ŻE TAK BYLE JAK - ALE COŚ W TYM JEST. TRZEBA TO TYLKO UDOSKONALIĆ. Big Grin

PS: Nie piszcie, że nic się nie dzieję bo przyjdzie taki czas, że hapel upadnie bo nikt nic nie zrobił... No a szkoda, takiego serwera.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#20
mi tam się wszystko podoba na hapel.PL Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.