Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Cherry
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
4
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Pauline Maypol
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Pauline z natury jest przesympatyczną i ambitną osobą. Najlepiej czuje się w gronie przyjaciół, z którymi może porozmawiać. Dziewczyna słynie przede wszystkim z tolerancji oraz to, że ciężko wyprowadzić ją z równowagi. Dąży do swoich celów - w tym bycie czarodziejką. Wad ma niewiele m.in niecierpliwość bądź sentymentalność.
Wygląd postaci: Jest dziewczynką dość niskiego wzrostu. Jej długie blond włosy zasłaniają prawe niebieskie oko. Natomiast uwielbia się ubierać w jasne ubrania - nie lubi płaszczy, ale gdy najdzie taka konieczność, zakłada ją. Nie czuje się swobodnie ubierając spódniczki bądź mundurki.
Historia postaci: Paulina urodziła się w jednym z londyńskich szpitali. Po narodziach rodzina żyła zwykłym rytem, a dziewczynka cały czas rosła. Ojciec był mugolem zaś matka czarodziejką. Gdy nadszedł czas szkoły, nie było u niej żadnych problemów z nauką - była wyjątkowa, ale również miała przyjaciół. Wolne dni wykorzystywała z matką na poszerzanie wiedzy na temat czarodziejstwa. Kilka miesięcy później, została zorganizowana wycieczka do lasu na biwak. Grupa wycieczkowiczów próbowała rozpalić ogień czym się da, lecz nie dało to oczekiwanych rezultatów. W tym czasie dziewczyna w wyjaśniony potem sposób, rozpaliła ogień po prostu machając rękoma. Wracając z wyjazdu, szybko opowiedziała to rodzicom, których to nieco zaniepokoiło. Lata rodzinne Maypol'ów mijały całkiem spokojnie. W 11 urodziny, Paulina otrzymała list z Hogwartu, który bardzo ją uradował - natychmiast poszła podzielić się informacją. Matka wraz z ojcem zaakceptowali wyjazd do Hogwartu i uznali to za dobre, by ich córka mogła pochłaniać wiedzę na temat czarodziejstwa. Po jakimś czasie, wybrała się na zakupy, gdzie kupiła to, co będzie jej potrzebne w Hogwarcie. Powracając, zaczęła pakować swoje rzeczy do walizki.  Z samego ranka po wspólnym pożegnaniu, wsiadła do pociągu...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Pauline Maypol.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Przykro mi, ale nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
O, dziękuje Ci bardzo! *uśmiechając się spogląda na talerz po czym chwyta za łyżkę i zaczyna konsumować posiłek*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od mojej siostry.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Brak wad w charakterze. 
Błędy i mały poziom rozwinięcia w wyglądzie.
W historii zdarzyło ci się pomylić płeć swojej postaci. "Rozwijać czarodziejstwo" to nie do końca poprawne wyrażenie. Tak samo "Po dużo wyciśniętych łzach".  Brak mi też pakowania. Bez walizy do Hogwartu? Powodzenia!
3 szanse, 3 dni na poprawę.
Cherry
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
4
Hufflepuff
#3
Poprawiłam ze wskazówkami.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Jak pewnie wiesz, przyszły uczeń list otrzymuje w dniu 11 urodzin. Według tego co piszesz, Twoja postać urodziła się 31 sierpnia. Szczerze jej nie zazdroszczę. Jeżeli chcesz to jednak zmienić, poprawiaj ostrożnie (fragment: "Tak to następnego dnia wybrali się [...]"  bądź " [...] później wracając z powrotem do domu pakować się, a zaraz potem na dworzec" aby nie działo się to wszystko w tak krótkim odstępie czasu. Pociąg z peronu odjeżdża 1 września).
"list z Hogwartu, który bardzo go uradował" <- tu jest ta pomylona płeć.
2 szanse, 3 dni.
Cherry
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Lip 2017
4
Hufflepuff
#5
Poprawiłam.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Zaakceptowane
[Obrazek: N8E9j5b.png]
[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.