Witaj!

Tablica Ogłoszeń: Starożytne Runy
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#1
**Znajdując się przed nową salą Starożytnych Run, która zlokalizowana jest w lochach, można zauważyć, że obok znajduje się średnich rozmiarów dębowa tablica. Na samej górze tablicy można dostrzec przybitą plakietkę z napisem "Antyczne Runy", zaś pod nią można ujrzeć przyczepione różnorakie fiszki.**

Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
**W godzinach porannych, na tablicy ogłoszeń, znajdującej się przed salą przedmiotową Starożytnych Run, jak i na tablicy przed Wielką Salą został wywieszony pergamin; tekst wywieszonego ogłoszenia napisany jest odręcznie i bez problemu można odczytać treść.**

Drodzy uczniowie,
pragnę Was poinformować, że Starożytne Runy wykładam ja, profesor Anna Procter. Zajęcia odbywają się w następujących dniach:
  • klasa [OOC: II] - poniedziałki, w godzinach 19:00-20:00,
  • klasa [OOC: III] - soboty, w godzinach 20:00-21:00.
Dodatkowo, poniżej załączam Wam zdjęcie lokalizacji sali Starożytnych Run.

[Obrazek: kYZ1oQf.jpg]

Podpisano:
[Obrazek: Wqfk7DX.png]
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
**W godzinach popołudniowych na tablicy ogłoszeń została przyczepiona kartka kancelaryjna w kratkę.**

Drodzy uczniowie,
wyznaczam termin na napisanie i oddanie pracy rocznej. Macie czas do końca następnego tygodnia. Nieoddanie związane jest z otrzymaniem oceny Troll i niedopuszczeniem do egzaminu ze Starożytnych Run.
Klasa [OOC: II] ma napisać pracę, na temat roli mitologii nordyckiej, w dziedzinie run, powołując się na konkretne mity (minimum trzy). Zaś klasa [OOC: III]  ma opisać znaczenie poetyki runologicznej, powołując się na konkretne przykłady. W razie czego, służę pomocą.
Dodatkowo, osoby, które chcą poprawić swoje oceny, mogę zrobić to dzisiaj, czekam na Was o 21 w sali przedmiotowej run.

Podpisano:
prof. Anna Procter
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#4
**W godzinach wieczornych, na tablicy ogłoszeń została przyczepiona kartka kancelaryjna w kratkę.**

Dzisiejsza lekcja Starożytnych Run, dla klas [OOC: III] zostaje odwołana, jednakże jutro ją nadrobimy. Zapraszam na godzinę 20:00 do sali przedmiotowej. Powtarzamy jutro materiał, ze wstępu do mitologii nordyckiej! Lekcja jest dość ważna, gdyż w następnym tygodniu, czeka Was pierwszy sprawdzian wiadomości, przygotowujący do Okropnie Wyczerpujących Testów Magicznych ze Starożytnych Run.

Klasę [OOC: II], serdecznie przepraszam, że poniedziałkowa lekcja się nie odbyła. Jutro ją nadrobimy, zapraszam na godzinę 19 do sali przedmiotowej. Proszę, abyście zapoznali się - chociaż z fragmentami - mitologii nordyckiej, gdyż jako zaliczenie, będziecie musieli na kolejnych zajęciach, przedstawić problematykę wybranego mitu.

Podpisano:
prof. Anna Procter
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#5
OOC:
Drogie panie i panowie, którzy bywają na runach starożytnych, ostatnimi czasy szkołę ogarnąć musiałem jak i życie private, dlatego też owe lekcje miejsca nie miały. Patrząc na dzisiejszą kolej rzeczy jestem w stanie stwierdzić, iż że lekcje zostaną nadrobione jak i będą prowadzone już regularnie, prócz dzisiejszego dnia gdzie muszę załatwić pieniążki na żywot OOC by przeżyć, zaś jutrzejsza lekcja odbędzie się normalnie o 20 dla klas 3 OOC w rekompensacie dla was, moi mili uczniowie postaram się przygotować coś ciekawego w zamian za moja nieobecność przez dość długi czas, dziękuje miłego wieczoru. 
(Gdyby ktoś był zainteresowany, to stać mnie obecnie ja jedną bułkę)

IC: 
**Na tablicy ogłoszeń przed salą pojawiła się informacja o braku zajęć w dniu dzisiejszym ([19.10]) dla klas [2 ooc]**
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#6
Dzisiaj nie ma run przez Turniej Trójmagiczny
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#7
^to samo
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
**kartka z informacja**
Dzisiejszych Run nie będzie dla klasy [2 OOC]
macuieh
maciej



Pracownik Hogwartu

Posty: 32
Tematy: 4
Kwi 2019
64
#9
**Kartka przykręcona śrubkami do tablicy podpisana niechlujnie kredką**
BARdzO PAŃSTWO PRZEPRP PRZEPRASZAM ALE DZISIEJSZE ZAJĘCIE RUNICZNE NIE ODBĘDĄ SIĘ 
OBIECUJE, ZE  TO ODROBIMY RPOSZE O WYROZUMIAŁAOŚĆ PILNA SPRAWA
**Podspodem narysowane czerwone serduszko**
SHERMAN SPELLMAN POZDRAIWAM
macuieh
maciej



Pracownik Hogwartu

Posty: 32
Tematy: 4
Kwi 2019
64
#10
**Świstek papieru w kartkę przyklejony taśmą izolacyjną do tablicy**
Wypaczcie uczniowie, ale dzisi dzisiejsze lekcje się nie obbędą choroba mnie zabija a nie chce wam zemrzeć na zawał w szkolklasie
SHERMANSPALLMAN

OOC: Bardzo przerapszam za ostatnie wsyzstkie nieobeności i brak lekcji ale mam straszy zapieprz w szkole i nei daje rady ogarnąć sobie wsztystkiego obiecuje ze jak znajde wolny weekend wszystko nadrobie przerpaszam serdecznie kocham was ciumek



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.