Witaj!

[Wolfly] The Wolf Has No Name
Wolfly
Dostępny




Posty: 16
Tematy: 2
Lip 2017
Slytherin

#11
TestingNow napisał(a): (28.07.2017 18:31)Który Doktor jest twoim ulubieńcem? Mój to 11 <3
Masz jakiś gadżet z serialu? Ja dostałem śrubokręt 10.
Co sądzisz o nowych wcieleniach? Wg. mnie na siłę próbują przełamać reguły młodych panów.

Nie no, jedenasty zdecydowanie wygrywa... Aczkolwiek z tego co widziałem, 10 też jest niezły Wink Niestety żadnego gadżetu z serialu nie mam, w ogóle jakoś tego typu rzeczy omijają mnie szerokim łukiem.. Jednak gdybym miał wybierać, padłoby oczywiście na miniaturową Tardis <3
Apropos nowych wcieleń, jeśli mówisz o np. 13 doktorze - wypowiem się jak nadrobię 12 i do niego dojdę. Tymczasem sumarum sumarum, pewnie masz rację

generalnie @refresh, trochę się zmieniło, trochę czasu minęło (2 lata iksde) i w końcu dostałem się na serwer tak że tego :3
Shiro
alias grace




Posty: 115
Tematy: 12
Lut 2017
322
Slytherin
#12
Podoba mi się charakter Twojej aktualnej postaci! Shy Co prawda nie odgrywałam z nią, ale i tak wydaje mi się ciekawa. Skąd pomysł na nią? Utożsamiasz się z nią? 
Co się stało, że dopiero po prawie 2 latach tu wróciłeś?
Wolfly
Dostępny




Posty: 16
Tematy: 2
Lip 2017
Slytherin

#13
Shiro napisał(a): (07.02.2019 14:54)Podoba mi się charakter Twojej aktualnej postaci! Shy Co prawda nie odgrywałam z nią, ale i tak wydaje mi się ciekawa. Skąd pomysł na nią? Utożsamiasz się z nią? 
Co się stało, że dopiero po prawie 2 latach tu wróciłeś?

Ooo jak miło, dziękuję!  Big Grin Całość postaci w sumie nie jest przypadkowa: moja poprzednia, której odegranie że tak powiem mi nie wyszło, była jej dokładnym przeciwieństwem. Postanowiłem tym razem spróbować czegoś (a raczej kogoś) zupełnie innego. A czy utożsamiam? Chyba nie aż tak, jak z poprzednimi, ale to pewnie kwestia praktyki  Tongue

Hmm, jak to powiedział mi tutaj jeden z dawnych graczy - stara miłość nigdy nie rdzewieje... :') Tęsknić cały czas tęskniłem, ale chyba czynnikiem kluczowym, było siągnięcie do... Harry'ego w wersji papierowej, po raz 2. Tylko tym razem po francusku. Na dłuższą metę polecam, ale nazewnictwo trochę zrypali, bo jak wszędzie "Hogwart" to "Hogwart", to we francuskiej wersji to jakiś "Poudlard", a "Błędny Rycerz" to "Magicobus" ...
Poza tym, zbliża się matura, więc szukam każdego możliwego sposobu by o niej zapomnieć Sick



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.