Witaj!

Tablica ogłoszeń: Hufflepuff.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#1
**Wchodząc do dormitorium Hufflepuffu, możesz zobaczyć tablicę ogłoszeń, na której znajduje się sporo mniejszych i większych kartek z ogłoszeniami, dotyczącymi domu Helgi Hufflepuff.**

[Obrazek: latest?cb=20111027164825]

[Wątek przeznaczony dla uczniów, będących w Hufflepuff oraz ich opiekuna]
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
Zapraszam wszystkich puchonów na naszego Discorda!
Czytać i pisać mogą jedynie osoby z rangą UczenKlasa1, bądź wyższą. Aby ją uzyskać należy napisać do mnie na PW. Ma to na celu zlikwidowanie osób wchodzących na discorda i nie będących w domu Helgi.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
**Na tablicy pojawiło się nowe, starannie przygotowane ogłoszenie. Pierwsze co się rzuca w oczy są wycinki z różnych magazynów sportowych.**

DRUŻYNA QUDDITCHA HUFFLEPUFF
~*~*~
[Obrazek: vkGQ7a2S7xlXW.gif]

W dniu dzisiejszym ja Jacca Lestrange zostałem mianowany kapitanem drużyny qudditcha. Jak dobrze wiemy, mecz jest jutro więc nie ma czasu na zbędne przeciąganie. Ogłaszam ze rekrutacja do drużyny jest otwarta - Każdy kto chce wstąpić do tej elitarnej jednostki miotlarskiej, nakopać do du#y innym domom i okryć się wieczną sława a przy okazji zdobyć kilka punktów dla naszego NAJLEPSZEGO domu w Hogwarcie, niech pisze sowę. Możecie mnie również złapać na korytarzu!
~*~*~
A tak prezentuje się drużna MISTRZÓW!

Szukający: Jacca Lestrange [C4mp3r]
Ścigający: Martin Wilson [kefirx]
Ścigający: Acacia Snowleaf [Shiro]
Ścigający: Scott Clayton [Daniel_PL]
Pałkarz: Rose Irvitte [Niveen]
PałkarzKujukwawangu Vega [Oguren]
Obrońca: Selene Valeska [Mipha]
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#4
PUCHONI!
Dzisiaj odbędzie się zebranie w naszym dormitorium!
Poruszymy kilka ważnych kwestii, nie potrwa to długo.
Punkt 17:00
Obecność OBOWIĄZKOWA!
**Podpisano**
Arthur Lavenhart
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#5
**Na tablicy ogłoszeń zawisła nowa kartka, która swoją wielkością przysłoniła pozostałe, mniej ważne komunikaty. Została napisana charakterystycznym pismem, specjalnie uproszczonym aby dało się wszystko w miarę łatwo rozczytać. Standardowo - czarny atrament. Ogłoszenia nie da się w żaden sposób zerwać**

Spotkanie. [OOC:22.04.2018] o godzinie 18, radzę przyjść. Będą pochwały, będą nagany. Reszty możecie się sami spodziewać. Zostaną rozpatrzone istotne dla domu kwestie. Tak jak wcześniej. Radzę przyjść.
Rajolu
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 10
Lut 2018
11
Hufflepuff
#6
                                      **Na tablicy ogłoszeń pojawiło się staranie wykonane ogłoszenie** 
 
                          Drużyna   Quidditcha  Hufflepuff!

W dniu dzisiejszym ja Marcus Harris zostałem mianowany kapitanem drużyny qudditcha. Ja wszyscy wiemy liga zaczyna się już za niedługo. Ogłaszam że rekrutacja do drużyny jest otwarta - Każdy kto chce wstąpić do tej elitarnej jednostki miotlarskiej , nakopać do du#y innym domom i okryć się wieczną sława a przy okazji zdobyć kilka punktów dla naszego NAJLEPSZEGO domu w Hogwarcie, niech pisze sowę, lub możecie mnie również złapać na korytarzu!
                                                  
                                                                                                                                                          Marcus Harris
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#7
**Na tablicy pojawiło się nowe staranne napisane ogłoszenie napisane starannie**

Dnia [OOC: 01.07.2018] o godzinie 15 odbędzie się zebranie członków domu Helgi Hufflepuff. Będą nagany, może pare pochwał ale mniej. Radze przyjść ponieważ zostaną omówione ważne dla domu sprawy.


**podpisy**
Arthur Lavenhart
William Riannon
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#8
[Obrazek: VLsKENa.png]
[Zgłaszamy się na PV DC: Dropsiuk#1288]
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#9
**W końcu karteczka zniknęła, a tablica pozostała pusta**



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.