Witaj!

Tablica Ogłoszeń: Obrona Przed Czarną Magią
Romulus
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Gru 2014
5
#1
**Wykonana z drewna sosnowego tablica z unikatowymi zdobieniami; w kilku miejscach otarcia bądź wyryte napisy w języku łacińskim. Nikłej wielkości na dwóch koślawych nogach - ustawiona jest nieopodal klasy OPCM; w wieży OPCM. Na przedmiocie ciąży kilka podstawowych zaklęć ochronnych; gdzie nie gdzie przylepione tasiemką fiszki/kartki.**
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#2
**Zwykła biała kartka, tekst napisane czarnym markerem.**

Siema ej nie znalezliscie moze całego albumu z kartami czarodziejów bo zgubiłem go około [OOC: 2 lata temu] jezeli znalezliscie to prosze o oddanie a jezeli nie oddacie i sie dowiem to macie w ciry

Z powazaniem

Dante Wright

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#3
[Obrazek: 5SefGH.jpg]
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#4
**Karteczka**
Od tego tygodnia odbywać się będą zajęcia klubu Obrony Przed Czarną Magią. Wszystkie zajęcia będą miały miejsce w niedzielę. Dla klasy trzeciej oraz piątej będą one odbywały się na macie do pojedynków niedaleko sali Zielarstwa. Dla klasy siódmej zajęcia odbywać się będą w sali OPCM.
Klasa 1 OOC = 17:00-18:00
Klasa 2 OOC = 18:00-19:00
Klasa 3 OOC = 19:00-20:00
Prof. Donovan Craysin
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#5
(Reff)
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#6
(Nadal jestem chory i zwyczajnie nie mam siły poprowadzić dzisiaj zajęć klubu, także się nie odbędą. IC Donovan musiał rozwiązać jakiś problem w wydziale ds. prawa magicznego)
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#7
**Karteczka**

Zajęcia z Obrony przed Czarną Magią odbywać się będą według planu:
Klasa 1
Piątek 20-21
Klasa 2
Sobota 19-20
Klasa 3
Piątek 21-22
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#8
**Karteczka**
Ze względu na zebranie kadry nauczycielskiej, dzisiejsze lekcje dla [1OOC] oraz [3OOC] są odwołane. Za tydzień podamy sobie termin, w którym je odpracujemy.
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#9
Z uwagi na brak możliwości wysłania dla was egzaminów ze strony MateVu, pytania podsyłam ja. Pytania wraz z odpowiedziami przesyłacie do niego na discorda w wiadomości PRYWATNEJ.
Pamiętajcie o wpisaniu Imienia, nazwiska, domu oraz nicku! Czas na napisanie to 60 minut. Czas start!

1. Czym jest czarna magia, podaj 3 podstawowe różnice pomiędzy czarną a białą magią.
2. Czym charakteryzują się zaklęcia niewybaczalne?
3. Dostajesz informację o niebezpieczeństwie w Trzech Miotłach i znajdujesz się w środku. Oprócz Ciebie są tam jeszcze: staruszka, 5cio latek, barman oraz mężczyzna w kapturze. Którego z nich zaatakujesz aby uniknąć zagrożenia?
4. Jakie rozróżniamy sposby walki?
5. Do czego służy zaklecie Protego, jak je rzucamy oraz jak działa?
6. Do czego służy zaklęcie Drętwota, jak je rzucamy oraz jak działa?
7. Które z tych miejsc wybierzesz jako potencjalne miejsce bitwy i dlaczego: ciemny las, stary długi ciemny tunel, stary ciemny opuszczony dom.


DISCORD MATEVU: MATEVU#1623



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.