Witaj!

Ucz. 2 - Fortuno Savior
Milijon
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Sty 2017
19
#1
Fortuno Savior 
z Haboothtown

ur. 2. kwietnia 
w Prywatnej Klinice św. Munga w Londynie
Czystokrwisty czarodziej
na drugim [ooc] roku w Hogwarcie, 
reprezentujący dom Salazara.

/uszy długie, ale nie aż tak xD/

[Obrazek: KdRsLgd.png]

Wygląd: 
         – Tato, tato! Widziałeś tego chłopaka z czwartej klasy? Nie za wysoki... Tylko trochę wyższy ode mnie. Ma włosy prawie takie same jak ty! – Ojciec poprawił swoją gęstą czuprynę barwy ciemnego brązu, która już jakiś czas temu powinna zostać przystrzyżona – I oczy jak niebo... Ale nie niebo rankiem czy za dnia... Ciemne, prawie granatowe. A najdziwniejsze ma uszy. Takie jakby... Goblińskie?
         Ojciec ze zdziwieniem popatrzył na córkę i uniósł brew.
         – Co z nim?
         – Cóż, właśnie go poznałam. – Odpowiedziała bez ogródek, nie dając tacie czasu na zastanowienie.

Charakter:
         – Lubisz go? – Spróbował kontynuować rozmowę ojciec. W końcu od pół roku nie widział córki i z czasem kontakt między nimi się zacierał. 
         – Czemu miałabym nie lubić? 
         A czemu miałabym lubić, skoro rzadko kiedy zwraca na mnie uwagę?
         Jest całkiem miły, może nawet uprzejmy. Tylko wszędzie chodzi ze swoimi znajomymi... 
         – Z jego znajomymi, nie z twoimi?
         – Lubię ich! Ale są bardzo... Specyficzni. Dziwne, że otacza się ludźmi ze wszystkich domów, Ślizgoni zazwyczaj trzymają się razem. Widać on jest inny, tak mi się zdaje. Czasami gdy chcę z nim pogadać znika na godzinę czy dwie. Chciałabym wiedzieć co wtedy robi. – Dziewczynka zamilkła widząc brak zainteresowania ze strony ojca. Rozmowa wyraźnie go męczyła.
         – Nie ma rodziny? – Mężczyzna jakby na siłę chciał przedłużyć rozmowę. 
         – Starszaki mówili, że kiedyś była ich piątka w Hogwarcie, ale sama nie wiem gdzie się podziali. I został tylko on... – Nie chciała już kontynuować tej rozmowy. Dokończyła posiłek i powlokła się w stronę swojego pokoju.

[Obrazek: KdRsLgd.png]

Historia:
Przed Hogwartem:
/monolog jednego z klientów Trzech Mioteł/
 


W trakcie nauki:
 /napiszę innym razem/
[Obrazek: KdRsLgd.png]

Rodzina:
-Samuel Savior
-Deirdre Savior
-Cosmo Savior
-Anasterian Savior
-Lavena Savior
-Haboothy

[Obrazek: KdRsLgd.png]

Relacje:
Znajomi & Przyjaciele:
-Zoey Dragovich - Jedyna prawdziwa przyjaciółka. Oby na zawsze. 
- Jacca Lestrange - Szanowany ziomeczek od dekretów, spoko kumpel, ale nie zadymiarz.
-Kujukuwangu Vega - Handluje wszystkim, ale nigdy nie sprzeda kumpli.
- Anduin Habooth - Kumpel jeszcze sprzed Hogwartu, a jak Habooth to szacunek.
- Lilynette Habooth - Siostra Anduina, mimo że Gryfonka to i tak należy lubić.
- Assurbanipal Eld - Tajemniczy jegomość, ale jako że Eld, to lepiej być po jego stronie.
- Seojin Cheong - Ulubiona Krukonka, ostatnio martwi się o jej zdrowie psychiczne.
- Yoonson Cheong - Pidżamka, która tylko trochę pogubiła się w życiu.
- Alisa Zimmermann-Molotov - Kiedyś była jak młodsza siostrzyczka. Kiedyś. Dawno. I chyba już nieprawda.
- Ashley Lestrange - Nie zna jej zbyt dobrze, jednak wydaje się bardzo spoko.

Nauczyciele:
- Lorcan Procter - Jest dobrym pracownikiem szkoły, więc szanuje go coraz bardziej.
- Lisa Yrell - Jeżeli ktoś ci będzie chciał wmówić, że kobieta nie może zostać gajowym, to podaj jej nazwisko. Szybko zmieni zdanie.

[Obrazek: KdRsLgd.png]

Ciekawostki:
- Jest potomkiem Atlantów, przynajmniej tak myśli.
- Lubi magiczne stworzenia  ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
- Brakuje mu zęba na przedzie
- go ha go ha go ha | 3 sykle
Ja wyceniam Cię na Milijon. Dla mnie Milijon to jak trylion prawie, więcej nawet! Świecy wart jesteś!
Coralina
Czarodziej




Posty: 201
Tematy: 7
Kwi 2017
128
#2
Nie moge sie patrzec na te odstępy
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#3
super karta, dobry goblinouchy ziomek
Arventh
Czarodziej




Posty: 35
Tematy: 4
Lip 2016
97
Slytherin
#4
piękniusia karta
AbsolutneZero
goracy chlopak




Posty: 103
Tematy: 6
Gru 2016
Gryffindor

#5
dobra morda
Milijon
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Sty 2017
19
#6
Aktualizacja relacji.
Ja wyceniam Cię na Milijon. Dla mnie Milijon to jak trylion prawie, więcej nawet! Świecy wart jesteś!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.