Witaj!

Harry Yrell
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#1
[Obrazek: Hary%C5%9B_2.png]                          
                 

                       [Obrazek: dom.png]                                              [Obrazek: krew.png]

 
                      [Obrazek: urodzenie.png]                                               [Obrazek: zamieszkanie.png]








Wygląd Postaci:

Spotykając Harrego, nie widzisz w jego budowie ciała niczego nadzwyczajnego. Mając dwa metry wzrostu, spokojnie możesz napluć mu na głowę, a będąc kurduplem, jego oczy będą patrzeć na Ciebie z góry, gdyż jest on średniego wzrostu. Jeżeli uda Ci się go choć trochę rozebrać, na przykład przy niedzielnym wypadzie nad jeziorko - nie zobaczysz u niego sześciopak'a, czy wielkich bicepsów. Nie poświęca on porannych treningów na wygląd i budowę ciała, lecz na świeżość i dobrą kondycje.

Gdy będziesz mieć okazję z nim porozmawiać w cztery oczy. Zobaczysz u niego wyraźne męskie rysy twarzy, jak na jego wiek. Każdy ruch Twojego ciała i każdą mimikę Twojej twarzy, będą śledziły błękitne, zawsze lekko przymrużone oczy o czarnej otoczce. Jego ślepia podkreślają ciemne, długie brwi. A podczas rozmowy, potrafi obdarować uśmiechem kącika - delikatnych o kolorze skóry ust.

Idąc wzrokiem odrobinę wyżej, widzimy u niego na pierwszy rzut oka zaniedbanie. Gdyż jego włosy przypominają totalny miszmasz. Jednak dodaje mu to uroku i swojej pozytywnej prezencji.






Charakter: 


Harry to inteligentny, skromny i ułożony chłopak żyjący przyszłością.
 Lubi wszystko zostawiać na ostatnią chwilę, uciekając od przeszłości i teraźniejszości.
 Spokój i opanowanie ma wyćwiczone do perfekcji. Więc ciężko wyprowadzić go z równowagi, bądź zobaczyć go nadpobudliwego.
 Nie jest duszą towarzystwa, lecz zawsze stoi otworem przed nową znajomością.
 Nigdy nie chowa urazy i zawsze przebacza. 
Ma bardzo dobre kochające serce. Potrafi obdarować osobę, którą kocha, wszystkim, co posiada - czas, dobra materialne, ciepłem, a nawet zaryzykuje zdrowiem, bądź życiem, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.
Posiada drugą twarz, która wyrzeźbiła mu się przez problemy rodzinne. Ujawnia ją tylko nocami.
[Obrazek: png_magic_book_by_moonglowlilly-d5z1pgm.png]


Historia: 


(...)


  Ród: 

    (Kliknij poniższy Herb)

[Obrazek: G1qHfAR.png]


[Obrazek: 690px-Handshake1.svg.png]


 Relacje:
 

   
 
        [Obrazek: herb.png]                                      [Obrazek: Herb_Slyt.png]






  Ciekawostki: 

- Uwielbia pupile domowe.
- Jego ulubiony kolor to fioletowy, a cyfra 4.
- Kobiece perfumy o silnym zapachu, przyćmiewa jego umysł.
-Jego marzenie, to stworzyć ciepłą i kochającą się rodzinę.
- Nie uważa się za mądrego, a za inteligentnego.
-Uwielbia czytać baśnie i różnego rodzaju opowiadania.


sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#2
@Ref

-Dodano i zmieniono relacje.
-Nowe ciekawostki
-Parę mniejszych zmian w charakterze postaci.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#3
ładnie
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#4
po tobie sabuto spodziewalem sie czegos lepszego
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#5
Na tej postaci grałem najmniej ze wszystkich. Sam dobrze jej nie znam, jakoś jeszcze się nie wykreowała, a wole ją wystrugać podczas biernej gry, niż bym miał coś wymyślać na siłę, a potem się do tego nie stosować. Miałem tak samo z Ryanem, trochę na nim pograłem, przyszła wena i się przelało na wirtualny papier. A że krzyczeli na mnie, bym zrobił jakąś kp tej postaci, to coś machnąłem na szybko, więc proszę o wybaczenie! Big Grin
Leaner999
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 13
Wrz 2017
2
Ravenclaw
#6
Odjazd klasa Smile
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#7
sabuto napisał(a): (29.09.2017 01:01)Na tej postaci grałem najmniej ze wszystkich. Sam dobrze jej nie znam, jakoś jeszcze się nie wykreowała, a wole ją wystrugać podczas biernej gry, niż bym miał coś wymyślać na siłę, a potem się do tego nie stosować. Miałem tak samo z Ryanem, trochę na nim pograłem, przyszła wena i się przelało na wirtualny papier. A że krzyczeli na mnie, bym zrobił jakąś kp tej postaci, to coś machnąłem na szybko, więc proszę o wybaczenie! Big Grin

wybaczam :*
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#8
@Aktualizacja - Wizualna


- Zmieniono całkowicie wygląd KP
- Dodano interaktywne przyciski odnośników do stron.



[Celem tej KP jest uzyskanie efektu skromności, przejrzystości i prostoty wypowiedzi. Dlatego proszę nie spodziewać się kilometrów tekstu, których i tak nikt nie czyta i pierdyliardu zdj 1000x1000. Postaram się relacje zawsze dobrze rozwinąć, jeżeli dana taka postać, będzie tego wymagała, a aktualizacja relacji wkrótce ; )]
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#9
Bardzo oryginalnie, szanuję. To co mógłbyś zmienić to usunąć te odstępy bo psują całkowity zarys karty. Po za tym dobrze, że jest jeszcze ktoś kto chce rozwijać rodzinkę Heart
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#10
Ten cały początek robi wrażenie. Szanuję za pomysł oraz oryginalność.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.