Witaj!

Podanie na Psychologa
Death
Azkaban




Posty: 18
Tematy: 4
Lip 2016

#1
[IC]


Imię i nazwisko:
Aleksander Logan Gingerblade
Wiek:
37 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital im. Świętego Munga w Londynie
Wykształcenie:
1 rok w Hogwarcie, Ukończona Szkoła Magii Koldovstoretz, Ukończony wydział dziedziny ONMS i Smokologii na Magicznym Uniwersytecie w Moskwie. 
Posada, na którą aplikujesz:
Psycholog
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
W Hogwarcie uczyłem już Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami. Dostąpiłem też zaszczytu zostania vice dyrektorem. Będąc nim musiałem polepszyć swoje kontakty z uczniami, więcej z nimi rozmawiać. Starać się ich zrozumieć. Własnie, zrozumienie. Uważam, że na tym polega praca szkolnego psychologa. Zrozumieć problemy ucznia i starać się z całych sił je rozwiązać. Kiedy uda mi się zdobyć tą posadę to właśnie będę robił. Pracując na tej posadzie nie tylko będę chciał pomagać uczniom, ale też ich wspierać. A w kadrze szkolnej będę nikim innym jak ambasadorem młodzieży. 
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Tutaj chyba nie trzeba.

[OOC]


Nick w grze:
Death
Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie?:
Uczyłem już kilku przedmiotów na tym serwerze. Sądzę, że wychodziło mi to całkiem nieźle.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
No cóż,  gram na serwerze już ładnych parę lat, więc uważam, że mój poziom RP jest dobry. Z ortografią też źle nie jest. Sądzę też, że będę w stanie odegrać ciekawe i sensowne akcje z uczniami. Jeśli chodzi o czas to mam o pod dostatkiem. Jak już wspomniałem uczyłem na tym serwerze kilku przedmiotów, lecz z ,,Psychologiem'' nie miałem nic wspólnego. Proste więc, chcę spróbować. 
Nazwa Skype:
Macie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.