Witaj!

Odświeżony pseudo-wideoporadniczek dla nowych graczy
Veqer
Czarodziej




Posty: 148
Tematy: 11
Sie 2015
83
Slytherin
#1
Video 
Witajcie! Jakiś czas temu zrobiłem pierwszy film z serii odświeżonych pseudoporadniczków dla nowych graczy hapla. Spowodowane zostało to faktem, iż co chwile jacyś znajomi chcący zacząć swoją przygodę, wypisują do mnie głupie pytania, a poradniki pisemne na forum jak i stare wideoporadniki są dla nich nie do przełknięcia.

FILM ► https://www.youtube.com/watch?v=T4i_GLY-oOM

Tak, wiem, że mogłem powiedzieć coś więcej o statusie krwi Tongue.
Jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące tego o czym powinienem wspomnieć w następnych filmach tej serii. To piszcie Smile
W przypadku jakichś uwag, prosiłbym o to samo.
Miłego oglądania!
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#2
Ogólnie rzecz biorąc to jest to chyba najlepszy wideoporadnik, który powstał od graczy hapla. Można by powiedzieć, że jest to jeszcze większa pigułka mojego poradnika - https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357 . Jednakże sprawa ze skinem trochę jest inna... To znaczy twoja metoda również jest bardzo dobra i zalecana, lecz większość osób korzysta ze zmiany skina w grze, ponieważ jest to o wiele wygodniejsze niżeli zmienianie go na stronie medixa.

W każdym bądź razie ładnie to wygląda i myślę, że możesz robić kolejne poradniki z tym wyjątkiem iż bardziej opisuj daną rzecz (tak jak sam wspomniałeś - zbyt krótko się rozpowiedziałeś nt. statusu krwi).
Veqer
Czarodziej




Posty: 148
Tematy: 11
Sie 2015
83
Slytherin
#3
PrawdziwyZiela napisał(a): (24.10.2017 07:41)Ogólnie rzecz biorąc to jest to chyba najlepszy wideoporadnik, który powstał od graczy hapla. Można by powiedzieć, że jest to jeszcze większa pigułka mojego poradnika - https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357 . Jednakże sprawa ze skinem trochę jest inna... To znaczy twoja metoda również jest bardzo dobra i zalecana, lecz większość osób korzysta ze zmiany skina w grze, ponieważ jest to o wiele wygodniejsze niżeli zmienianie go na stronie medixa.

W każdym bądź razie ładnie to wygląda i myślę, że możesz robić kolejne poradniki z tym wyjątkiem iż bardziej opisuj daną rzecz (tak jak sam wspomniałeś - zbyt krótko się rozpowiedziałeś nt. statusu krwi).

Bardzo mi miło w takim razie Big Grin. W następnej części poradnika, przy pokazywaniu konfiguracji z pewnością wspomnę o opcji zmiany skina w grze, mimo, iż sam jej nie stosuje. Co do opisywania... Zrobię co w mojej mocy, żeby nie powtórzyć błędu ze statusem krwi. Być może temat tego statusu również naprostuje w następnej części Smile.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#4
Pięknie
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#5
Spoko wyszło
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#6
To ja zrefreszuje  Rolleyes



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.