Witaj!

Bella Lestrange [Dor]
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#1
Wink 
[Obrazek: uuhMmXM.png]


[Obrazek: chcD8Wb.png]

To było piękne lato 25 czerwca **23 lat temu** gdy odebrano poród w szpitalu świętego munga.
Pani Dregtiv właśnie wtedy otrzymała dar w postaci kolejnego pokolenia rodu. Ach ale wtedy była radość kiedy
zauważyli iż to córeczka o której zawsze marzyli. Postanowili więc jej nadać imię pra pra babci Beli która byłatroche świrnięta ale cóż. Poród trwał około 8 godzin a dwa dni potem zabrali swoją córcie do rezydencji gdzie sie rozwijała.


[Obrazek: 9.png]


[Obrazek: 3d9ed09777fad070ba93006f975618ec.png?wid...height=331]

[Obrazek: 9.png]



[Obrazek: sA5ZJD8.png]

(może kiedyś)


Dom w Hogwarcie:

[Obrazek: crop.php?r=Bs5fXrFXscj5unidZzEWImL6aVVCW...D0zgrIRt5Q]



[Obrazek: 0OhYB3O.png]


[Obrazek: 6c2083ab431784d9adfa542f10a752e0.gif]


Bella to urocza 23 latka o jasnej karnacji skóry z  Brązowymi włosami o niebieskich oczach.
Kobieta  ma około 172cm wzrostu.Bell posiada bardzo białe zęby i dba o swój wygląd. Włosy ma ciut falowane i długie a skórę gładziutką. 21-latka nosi buty rozmiaru 39 przy czym ubiera zazwyczaj jakieś normalne buty bądź kozaki, obcasy 
itp. Na swym ciele ubiera zawsze bieliznę kiedy gdzieś wychodzi, dalej zakłada czarne rajstopy przy czym dość długą suknie dla czarownicy. Na suknię ubiera również szatę by to jakoś dopasować. Bym zapomniał, na sobie również ma parę naszyjników i różnych biżuterii a obuwie.. Hmm - tak jak wspominałem nosi
jakieś kozaki bądź obcasy itp. Są okazje kiedy normalnie wygląda i to też jest często, nosi czarne spodnie
normalną koszulę i szatę. Szatę bardzo często zakłada gdyż się tak jakoś do tego dostosowała przez wiele lat.
Waży również około 51 kg na swój wiek to nie jest dużo zwłaszcza że wygląda na mniej.
Bella posiada również blizny nie jakieś duże ale i tak ich nie widać ponieważ ubrania je zasłaniają.



[Obrazek: 6y4OKqI.png]



[Obrazek: CI67.gif]


[Obrazek: Qtf3xm8.png]


Szukasz może przebiegłej wrednej sucz? Dobrze trafiłeś! Bella Dregtiv Lestrange jest przebiegłym,
wrednym, demonicznym manipulatorem, lecz potrafi okazywać łaskę oraz współczucie a nawet miłość.
Teraz jest o wiele łagodniejsza osoba niż kiedyś, jak zawsze jest opanowana i spokojna. Cóż, mogłeś
zauważyć dziwne zachowania Bell w miejscach publicznych jednakże czy zastanawiałeś się kiedyś 
dlaczego tak postępuje? Już wyjaśniam! Od najmłodszych lat dziewczę używało swej manipulacji a 
każdy naiwny wierzył w jej tandetny charakter. Podczas nauki w Hogwarcie ta z klasy na klasę zmieniała
swój charakter oraz notowała w aktach o każdej osobie, która zasłużyła na uwagę Bell. Każdy charakter
służył do różnych osób by wymusić u nich różne zachowania czy też ujawnienie sekretów. I jak się teraz
czujesz z tym, że możliwe jest by wszystko o tobie było na jednym papierku? Charakter, streszczona historia, lęki, umiejętności oraz inne potrzebne informacje. Nawet w świecie dorosłych nadal wczuwa się w wykreowaną
przez nią postać by poznawać sekrety innych osób tylko i wyłącznie dla własnych korzyści. Jednakże, ta kobieta
nie jest taka zła gdyż potrafi pomagać  innym ludziom, opiekować się nimi. Wszyscy żałośni ludzie dali się
złapać w jej sidła, no prawie wszyscy... Jedna osoba zdołała rozszyfrować Bellę, jest to jej najlepsza
"przyjaciółka" chyba 




[Obrazek: 3oMhPSv.png]


[Obrazek: giphy.gif]

(pra babcia) Bella Dregtiv- [nie żyje]
 (dziadek) Johan Dregtiv- [nie żyje]
 (babcia) Irelia Dregtiv- [nie żyje]
(wujek) Ivan Dregtiv-[nie żyje]
(ciotka) Franky Dregtiv- [nie żyje]
 (wujek) Mike Dregtiv- [nie żyje]
 (ciotka) Minevra Dregtiv- [nie żyje]
 (wujek) Shane Dregtiv- Jest dla niej jak ojciec...
Bardzo go ceni i lubi pomaga jej prawie w kazdej chwili.

 (ciotka) Joanna Dregtiv- Jest dla Belli bardzo miła. Bella ją bardzo lubi.
 (ojciec) Devon Dregtiv- [nie żyje]
(matka) Jennette Dregtiv- [nie żyje]


[Obrazek: 9.png]

[Obrazek: G6g1DUT.png]


[Obrazek: giphy.gif]


[Obrazek: GTtjAVm.png]

Selena Maxim- Boże to ta wredna przebiegła żmija. Jak ja zobaczysz lepiej uciekaj póki cie jeszcze
nie zabiła. Jak ja ją uwielbiam! Ta mroczna osoba jest cudowna, wie o mnie na prawdę dużo - jestem
pod wrażeniem jej umiejętnościami oraz sztuką manipulacji. Czuję się nawet zagrożona gdy ją widzę, heh.


Harry Yrell- Hej hej! Uwielbiam czasy kiedy byłes moim sługusem, tylko szkoda że ci nie wyszło
z Selene...

Luna Habooth- dawna znajomość

Laura Oldfield- dawna znajomość

Rhaegar Draytron- dawna znajomość - nie żyje

Carter Draytron- Dobrze że już nie muszę widzieć twojej gęby, ale spoczywaj w pokoju


Elenore Dragovich- Nie wiem co się z tobą stało ale byłaś słodziutka

A
maranto - dawna znajomość, obecnie nie żyje

Selena Granth- Czasem wydaje się strasznie, jakby nie myślała ale no cóż, cenie ją

Melanie Habooth- Nie pamiętam kim jesteś

Ambrose Parker- Załosne... Myślał że mnie rozdziewiczy, nawet Selene mogłaby się uśmiać

Larkin Dragovich- Spróbujcie sobie wyobrazić coś na wzór upośledzonego koto-dziobaka, oh tak to
idealny opis dla niego.



Angelina Shay- Bliska dla niej osoba 

Cindy Jallywall - Bliska przyjaciółka, czasem jej nawet nie rozumiem, gdyż ma zbyt wiele dobroci

Syrius Fox- w miarę przystojny i bogaty, uhh

Martin Wilson- dziwny człowiek

Carl Fox- dawna znajomość lecz się stoczył

Alisa Zimmermann-Moltov- Mądra i ładna, ahh 

Ida Nietzsche- Przyzwoita osoba, radzę jej unikać gdyż potrafi być istnym diabłem.

Victoria Volkodav- dawna znajomość

Ivy Stewart- dawna znajomość

John White- żałosny imbecyl który dał się zmanipulować - biedaczek

Aron Lestrange - Obecnie mąż, nie sądziłam, że się kiedykolwiek zakocham, lecz chwała szatanowi!
Jesteś całkiem przystojny, spokojny no pomijając wieczory kiedy wstępuje w ciebie demon. Uhh,
jedyne co mnie denerwuje u ciebie, to czasem brak czasu i to nawet często. Mimo 

Morpheus - żałosne dziecko
[Obrazek: 9.png]


[Obrazek: eEz3DLF.png]



Interesuje się zwierzętami.

* Włada językami takimi jak: Angielski, Francuski, Hiszpański, Grecki oraz Łaciński.

* Jej boginem jest jej stara głupia wredna egoistyczna baba (czytaj babcia) która jej rozkazuje

* Ze wszystkich zwierząt jej charakter przypomina smoka oraz jadowitego węża.

* Dziewcze potrafi bardzo dobrze gotować (Matka ją uczyła zza dzieciństwa)

* Potrafi dobrze władać mieczem gdyż to jest skutek nadopiekuńczego ojca który chciał nauczyć
córkę skutecznej obrony w niektórych sytuacjach.

* Owa dziewczyna stara się z całych sił poznać prawdę o swych pra pra.... przodkach.


* Jej patronusem jest Kobra Królewska.



Głos:
https://www.youtube.com/watch?v=weqDCGg0GYs

[Obrazek: 9.png]
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#2
Nununu :3
Leci repka   Heart

Daj zdjjj please. Ups..
xDemmi
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Sie 2017
28
Gryffindor
#3
Repeczka leci, ale brakuje mi zdjecia. Sad
No i domagam się Cindy w relacjach!
Heart
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#4
Wymagania 
Zdj. 
Max w relacjach.
Oferuję
Smaczne piwerko
I smaczna rzepkę.
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#5
@Ref -Dodano kilka relacji+zdjęcie.
Calek
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 7
Kwi 2017
39
Hufflepuff
#6
Koniec 1 OOC... 
1 OOC to 11-13 lat
Czyli powinna mieć 13, a nie 14.
A karta OK.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#7
Ale kim są te osoby dla twojej postaci?
Edit: Chodzi mi o rodzinę.
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#8
@Ref- dodano i zmieniono niektóre relacje.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#9
Repka czekam na relacje z Syriuszem
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#10
Nie dawalam przedtem ciacha?
To prosze *rzuca jej ciacho*



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.