Witaj!

Podanie na Bibliotekarza Szkolnego
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#1
Wink 
[IC]

Imię i nazwisko
Marta Ince

Wiek
18 lat


Miejsce urodzenia
Szpital we Francji
 
Wykształcenie
Podstawowe – Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
 
Posada, na którą aplikujesz
Bibliotekarz szkolny
 

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?

**Do Dyrektora szkoły podleciał biały ptak który upuścił kopertę wprost do jego dłoni po czym zrobił w powietrzu kilka okrążeni i usiadł nieopodal dyrektora**
Szanowna Dyrekcjo
Zwracam się uprzejmie o zatrudnieniu mnie w szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart na stanowisku bibliotekarza. Myślę że jestem odpowiednią osoba na to stanowisko i liczę że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.
Do wykonywania tej pracy posiadam odpowiednie umiejętności i predyspozycje. Oczywiście jestem bardzo dużym molem książkowym jednak wydaje mi się że do pracy w tym zawodzie sama chęć czytania nie wystarczy. Jednak posiadam cechy które pomogą a także być może spowodują że inni chętniej będą zaglądać do biblioteki. Jestem osoba łagodną i rozsądną, nie popadam w skrajne depresję jeśli coś mi nie wyjdzie i staram się to naprawić jak najszybciej. Byłam zawsze osobą towarzyską być może to zachęci innych aby odwiedzać bibliotekę. Bywam pomocna i dość mądra przez czytanie dużej ilości książek, efektem tego może być że mogę po godzinach pomagać uczniom w bibliotece w pracach domowych lub korepetycji. Mam kilka pomysłów i planów jeśli mi państwo pozwolą być może dojdą one do skutku. Myślę że można jeszcze powiedzieć o mnie kilka dobrych rzeczy jednak wydaje mi się że to jest niezbędne do pracy w bibliotece.
Wydaje mi się że spełniam państwa wymagania i zostanę przyjęta na to stanowisko. Liczę że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie. 
                                                                                      Z poważaniem
Marta Ince 


Oceny z OWUTEMów
 
Astronomia - Zadowalający

Eliksiry – Nędzny

Zielarstwo - Powyżej oczekiwań

ONMS - Zadowalający

OPCM - Nędzny

Zaklęcia u Uroki - Powyżej oczekiwań
 


[OOC]
 
Nick w grze
Maxinis 


Czy masz jeszcze inne konta?
Tak


Czy masz już jakieś doświadczenie
Niestety dopiero co moja postać ukończyła szkołę i była by to moja pierwsza praca jednak mam pojęcie co jak. Jednak wydaje mi się że wystarczy jeden dzień i wszystko opanuję.
 
 
Argumentacja OOC
Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze i warto jeszcze dodać że gram bardzo długo już na tym serwerze. Mam wiele pomysłów na swoją postać jednak muszę mieć szanse na jej rozwinięcie. Od razu mówię że bardzo mi zależy na tej posadzie i planuję zostać na niej na długo jeśli będzie to możliwe. Ogólnie jestem bardzo lubianą przez innych graczy co może spowodować że biblioteka zostanie często odwiedzana przez innych graczy, bo chyba najbardziej mi na tym zależy aby ta biblioteka w końcu zaczęła tętnić życiem. Jak wspomniałam wyżej planuje zrealizować kilka projektów co może spodobać się innym graczom.
Myślę że więcej nie będę się rozpisywać jeśli mi się uda dostać te posadę to zapewniam że szybko z niej nie zrezygnuję.
 
Nazwa DC/Skayp
Maxinis/Solari
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#2
@ref.
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#3
Ref.
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#4
ref. Na bibliotekarza
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#5
@REniFer
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
230
Gryffindor
#6
Next time



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.