Witaj!

Skarga na Hachi - niesłuszne trawbany
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#1
Nick oskarżającego: KociNinja
Nick oskarżonego:  Hachi
Powód: Gdy były mecze a dokładnie zaczynał się mecz Chiny vs Polska chodziłem sobie wokół stadionu (od strony szatni Chińczyków) i jak fajnie coś wyglądało robiłem ss (w końcu nic nie zrobiłem ale to później), kilka razy używałem Spongify aż po chwili kick, paczan Od Hachi za non-rp, dobra wbijam pisze na msg do niej co zrobiłem, nic, znowu pisze, nic aż po chwili trawban, myślę a spoko raz dwa, patrze 100k trawy do skoszenia, pisze do niej Dlaczego dostałem bana, co takiego robiłem że to non-rp i aż tyle, nic po prostu Cisza nic nie odpisuje nic w ogóle nic (ciągle na serwie była). I nie nie była afk, i widziała to co pisałem, afk nie była bo widziałem jak uczyła komendą latać, a nie mogło być coś takiego że nie widzi, bo pisałem to wiele razy.
Dowody (Wymagane Screenshoty): jutro dodam
Proponowana kara: Nie wiem niech ktoś decyduje kto się bardziej zna, i prosiłbym o zmniejszenia kary albo jej zniesienie.


 (jak ktoś miał podobne sytuacje jak ja proszę o wypowiedzenie się o tym na dole)
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#2
Sam ją o to poprosiłem bo wbiegasz sobie podczas meczu po boisku. Tam latają tłuczki, wszędzie jest ochrona a ty jak nic sobie biegasz. Bardzo realne
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#3
Ja dostałem bana na 2 tygodnie od niej za odwalania non rp. Pytałem się co  zrobiłem i dlaczego mi nie napisała co złego robiłem. Nie dostałem odpowiedzi przez kilka godzin. Innym da warna a innym da bana. Do tego na 2 tyg
Johan
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 8
Lis 2017
14
#4
Powiem tylko... XD
,,Zgredek nikogo nie chciał zabić.  Co najwyżej pokiereszować albo poważnie uszkodzić" ~ Zgredek
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#5
merlin0 napisał(a): (18.11.2017 23:16)Sam ją o to poprosiłem bo wbiegasz sobie podczas meczu po boisku. Tam latają tłuczki, wszędzie jest ochrona a ty jak nic sobie biegasz. Bardzo realne

Po pierwsze, biegałem wtedy nir na boisku tylko przy barierkach, po drugie ze za.takie cos 100k trawy
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#6
To się dzieje gdy kibic wbiega na boisko piłki nożnej. A co dopiero niebezpiecznego sportu odbywającego się uwaga w powietrzu: [Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=JnQeP0rqLf4]
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#7
merlin0 napisał(a): (18.11.2017 23:59)To się dzieje gdy kibic wbiega na boisko piłki nożnej. A co dopiero niebezpiecznego sportu odbywającego się uwaga w powietrzu: [Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=JnQeP0rqLf4]
 Ale co to ma do skargi? Powtarzam, byłem przy barierce lecz nie na boisku, owszem wczesniej  akcja ze mnie wywalili lecz później inaczej wszedlem  (Nie takim normalnym wejsciem).
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#8
Dziwne, że ja ciebie widziałem również na boisku jak latałeś po nim.Aktualnie usiłujesz wmówić, że ty jesteś niewinny.
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#9
Matthew10 napisał(a): (19.11.2017 00:05)Dziwne, że ja ciebie widziałem również na boisku jak latałeś po nim.Aktualnie usiłujesz wmówić, że ty jesteś niewinny.

Latałem.. ciekawe jak
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#10
Merlin sam mnie poprosił o to, by nadać ci karę, a wiem, że nie jest to już twoje pierwsze przewinienie na serwerze. Siedziałam IC na trybunach i dokładnie wszystko widziałam - wręcz stałeś na środku boiska i machałeś do graczy, którzy tam stali, a kolejno mieli rozpocząć mecz. Nie otrzymałeś kicka, a warna za non-rp, gdyż powinieneś zastanowić się najpierw nad tym, czy w ogóle ktokolwiek wpuściłby cię na boisko, skoro wiadomy jest fakt, iż znajdują się tam aurorzy, ochrona. Jest to duże przedsięwzięcie, więc wystarczyło pomyśleć.
Otrzymałeś 100 tysięcy trawabana, gdyż przestałam mieć do ciebie cierpliwość. Jeśli kara jest wyższa - nauczy ona czegoś gracza. Trawę możesz śmiało sobie skosić.
Co do wypowiedzi użytkownika @Revanek, co mam ci odpowiedzieć, skoro nagle rzucasz się na mnie z pretensjami? Nie lubię, gdy ktoś ukazuje mnie w złym świetle.
Na kolejne Twoje wiadomości nie miałam ochoty odpowiadać, mimo że przeprosiłeś.
Zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.