Witaj!

[KP] Carmen Yrell
Dilmahmoimzhyciem
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 5
Maj 2016
90
Ravenclaw
#1
Heart 
[Obrazek: lktwucO.png]

Dziewczyna urodzona czerwcowego popołudnia 2058 roku w Londynie. Z pochodzenia jest Szkotką. Uważa, że jest czystej krwi, mimo posiadania w 1/4 genu wili. Posiada w miarę pozytywne nastawienie w stosunku do mugoli. Ukończyła Szkołę Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, będąc tam w domu Roweny Ravenclaw.


[Obrazek: 9f0efb92ce9193f2a96e1437e601be55.jpg]

Znaczna część osób może uznać Carmen za prawdziwy ideał, jeżeli chodzi o wygląd. Zaczynając od góry - długie, lekko falowane blond włosy opadające na jej lekko trójkątną twarz. Posiada dosyć duże oczy o żółto-złotawym kolorze. Jej usta, są nieco szersze i wydatniejsze od przeciętnego człowieka, natomiast nos jest lekko uwypuklony, ale nadal malutki. Cerę ma mleczno-biała, wręcz nieskazitelna. Mierzy 173 cm wzrostu i posiada zgrabną sylwetkę. Ubiera się na co dzień w schludne, dosyć eleganckie ubrania.


[Obrazek: uucd5wO.png]

Hmm.. Co mogłabym o sobie powiedzieć tu i teraz? Jestem Carmen, z wiekiem z małej dziewczynki, którą energia wręcz rozsadzała od środka, stałam się w miarę spokojną, dorosłą kobietą. Jeżeli chodzi o pracę, to preferuje wyzwania zespołowe niż samodzielne. Przez to mogę poznać dużo nowych przyjaciół i nie muszę pamiętać o wszystkim, a pamięć mam dosyć słabą. Niczego się nie boję, no może trochę olbrzymów, ale chyba każdy się ich boi, co nie? Bardzo kocham moich bliskich, lubię sprawiać, że na ich twarzy pojawia się uśmiech. Jestem bardzo empatyczna, dlatego nastrój osób na których mi zależy często też mi się udziela. Można na mnie polegać w każdej sprawie, dotrzymam najmniejszej tajemnicy i jeżeli tylko mam taką możliwość, to pomogę w każdej sprawie. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić, aby zostać moim przyjacielem to szczerość. Nienawidzę kłamstwa i uważam to za największą zbrodnię przeciw przyjaźni. Każde oszustwo budzi we mnie małą iskrę złości, która bardzo łatwo zamienia się w ogień pochłaniający wszystko dookoła, jak pożar! Moje zainteresowania kręcą się wokół książek i wiedzy, dlatego
też chciałabym posiąść nieskończoną wiedzę.


Carmen przyszła na świat w czerwcu 2058 roku zaraz po swoim bracie bliźniaku - Valentino. Już za małolata była małym urwisem i każdemu uprzykrzała życie. Nigdy nie dawała kogoś uderzyć, zawsze stała za innymi i udawała bohatera. W wieku 6 lat ujawniła jej się moc, kiedy to w czasie bójki o zabawkę ze swoim bratem wręcz wybuchła złością, przez co zabawka kompletnie rozprysła niczym bomba. Kilka lat później otrzymała list z Hogwartu. Udała się z matką na ulicę Pokątną, aby zakupić wszystkie potrzebne rzeczy. Następnie udali się na peron 9 i 3/4 w Londynie na stacji King Cross, gdzie ruszyła razem z bratem do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tam została przydzielona do domu Roweny Ravenclaw. Była pilną uczennicą, bardzo uczynną i inteligentną. Zawsze starała się walczyć o swoje jak i o prawa słabszych. Lubiła bronić innych. Po skończeniu szkoły postanowiła udać się do USA, by tam spróbować nowego życia, walczyć o dobro innych i wstąpić w szeregi aurorów. Niestety nie udało jej się tego dokonać, dlatego też wróciła z powrotem do Wielkiej Brytanii.


[Obrazek: bRU4jRJ.png]

Mama - Lisa Yrell (PrawdziwyZiela)

Ojciec - Edward Westwood (Vasyl)

Brat - Archibald Yrell (Azriel)

Brat - Ivor Yrell (Piast)
Siostra - Katrine Yrell (Therapeute)

Siostra - Maya Yrell (Pszczolka)

Brat bliźniak - Vino Yrell (Am4r3na)

Babcia - Dominique Yrell (postać ic)

Dziadek - Morgan Yrell (Anias)


[Obrazek: NFQyxPK.png]

Na razie nie mam relacji, ale obiecuję, będzie ich milion razy więcej!!


[Obrazek: Ewpl51R.png]

Może popaść w amok

 Zawsze bierze stronę słabszych

Planuje nauczyć się wszystkiego co się da i wiedzieć wszystko

Najważniejsza dla niej jest rodzina

Ma dosyć słabą orientację w terenie

Jest super optymistką


PRZEDMIOTY:
Astronomia - Okropny
Eliksiry - Nędzny
Historia Magii - Nędzny
Numerologia - Okropny
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - Zadowalający
Obrona Przed Czarną Magią - Powyżej Oczekiwań
Zielarstwo - Nędzny
Wróżbiarstwo - Okropny
Transmutacja - Zadowalający
Starożytne Runy - Okropny
Zaklęcia i Uroki - Zadowalający
Latanie - zaliczone
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#2
Font meme siema
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Dajcie jej czas naprawi zaraz! Heart Angel
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
jest pieknie Heart
AbsolutneZero
goracy chlopak




Posty: 103
Tematy: 6
Gru 2016
Gryffindor

#5
najgorszy lavenbrud
Dilmahmoimzhyciem
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 5
Maj 2016
90
Ravenclaw
#6
@edit
relacje
ciekawostki
rodzina
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#7
łoooo ale śliczna karta
Dilmahmoimzhyciem
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 5
Maj 2016
90
Ravenclaw
#8
Duzy update karty!!
Kiyoko
Azkaban




Posty: 160
Tematy: 17
Lip 2016
Slytherin

#9
O MÓJ BOŻE
KOCHAM TĄ KARTW
Dilmahmoimzhyciem
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 5
Maj 2016
90
Ravenclaw
#10
update wszystkiego po troche



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.