Witaj!

Ogłaszam amnestię - Nowy rok, nowy gracz.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#1
Exclamation 
W związku z będącym już blisko na horyzoncie nowym rokiem, postanowiłem dać wygnanym jeszcze jedną szansę. Ogłaszam więc amnestię 2018! Co prawda od poprzedniej minęły 3 lata, ale nie powinno to wiele przeszkadzać, ponieważ nakładam tutaj pewne ograniczenia:

- Zastrzegam sobie prawo w nakładaniu dodatkowych ograniczeń dla poszczególnych odbanowanych (np. tylko jedno MK)
- osoby odbanowane mogą natychmiast ponownie wylecieć bez ostrzeżenia, za pierwszym przewinieniem
jeśli ktoś nie został odbanowany, powinien się do mnie niezwłocznie zgłosić (np. przez Discord lub poprzez osoby znajome tutaj na forum), inaczej taką osobę może ominąć amnestia; jeśli ktoś zgłosi się za późno (zastrzegam sobie luźną interpretację tego terminu) nie będę miał obowiązku zdjęcia blokady z konta,
- amnestię dotyczą tylko bany permanentne.

Pozdrawiamy i zachęcamy niektórych, by tym razem nauczyli się tej niezwykle trudnej sztuki, jaką jest prowadzenie normalna zabawa z innymi ludźmi. Następnej amnestii nie będzie przez dobre kilka lat (na pewno nie w tej dekadzie).
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#2
Ja mam bana na tydzień mogę ub nie?
Amaranto
Czarodziej




Posty: 24
Tematy: 1
Cze 2017
5
#3
Revanek napisał(a): (31.12.2017 23:11)Ja mam bana na tydzień mogę ub nie?

,,- amnestię dotyczą tylko bany permanentne.''
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#4
No ale ja mam permanentnie tylko który minie.
Tissuku
Czarodziej




Posty: 59
Tematy: 6
Gru 2017
10
#5
@up Ty siebie człowieku słyszysz?
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#6
Zamykam, ten temat to nie miejsce do dyskusji.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.