Witaj!

[Propozycja] Obrazy
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#1
nie no doda to klimatu
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#2
No jestem za.Nawet grając w gry hp to w częściach 5-6 jest takie coś.Po prostu za.
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#3
jestem ZA
Jednak nie
pdw
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#4
Całkiem interesująca. Emil ani Medix na pewno nie mieliby trudności z wprowadzeniem tego typu urozmaicenia. Propozycja ciekawa, jestem Za!
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#5
Jestem ZA
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#6
Czy ja wiem... Jeżeli sam chodzisz to możesz poprowadzić sobie monolog na ws, ale jak jest taki skryptowy np w dormitorium huffu to czasami po prostu przeszkadzał jak było tysiąc akcji. Niektórzy go ignorowali, a inni czasami wpasowali to w grę. Zależy kto jak do tego podchodzi.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#7
Woolf napisał(a): (20.01.2018 16:28)Czy ja wiem... Jeżeli sam chodzisz to możesz poprowadzić sobie monolog na ws, ale jak jest taki skryptowy np w dormitorium huffu to czasami po prostu przeszkadzał jak było tysiąc akcji. Niektórzy go ignorowali, a inni czasami wpasowali to w grę. Zależy kto jak do tego podchodzi.

Może być tak to zrobione, że będzie osobna zakładka na chacie z obrazami. Bardziej chodziło, że co 15/20 min kilka obrazów się odzywa.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#8
Kiedyś była propozycja z tym tylko chyba się nie przyjęła właściwie nie pamiętam werdyktu ale coś było z tym. Graczom nie chce się otoczenia odgrywać. Może jeszcze dodać że schody w jakimś odstępie czasu się przemieszczają tylko przy pomocy akcji, pewnie by było to samo co z obrazami po jakimś czasie by było ignorowanie.
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#9
Teoretycznie... jak i też praktycznie Hapel to gra wyobraźni, gdzie główną rolę ma odgrywać nasza wyobraźnia i fantazja. Minecraft jako gra jest jedynie silnikiem i czymś co ma nam pomóc wyobrazić i z wizualizować uniwersum, postacie i akcje dziejące się na serwerze. Dodawanie setek "usprawnień i dodatków" jako skrypty i pluginy zmniejsza nam pole do popisu naszej wyobraźni. Czym więcej rzeczy jest zaskrypyowanych w grze tym mniej mamy do roboty. No okej, rozumiem lenistwo czy coś, że komuś nie chce się odgrywać czegoś banalnego, no ale bez przesady. Dając najprostszy przykład. W grze mamy już wbudowane drzwi, które możemy otwierać (wooo otwieranie drzwi) a przez to, że od razu wiadomo jak ktoś otwiera i zamyka drzwi nasza akcja jest krótsza o jedno zdanie. Podobnie jest ze spożywaniem posiłku. Jedyne momenty kiedy widzę, że ktoś coś spożywa to jest rozpoczęcie/zakończenie roku i jakieś pojedyncze sytuacje jak może komuś się nudzi. Można powiedzieć, że się czepiam teraz, ale czepiałbym się naprawdę wtedy kiedy bym wymagał odgrywania akcji załatwiania spraw sami wiecie jakich. Wracając, w skrócie chce powiedzieć : Czym więcej skryptów, modów i pluginów - tym mniej musimy używać naszej wyobraźni i cały czar odgrywania znika bo jedyne co robimy to klikamy sobie by coś zrobić. Jeśli chcesz by wszystko było pięknie ładnie zrobione pod dźwięk, wygląd, efekty to włącz sobie takiego Skyrima albo zagraj nawet pobierz sobie Pottera (8 częśći, czary ognia nie polecam, a więźnia polecam najbardziej.) Tak więc to tyle z mojej strony! Tak na koniec mogę dodać, że też nie wszystko da się zrobić, a raczej nie tak łatwo wszystko zrobić Big Grin
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#10
A może lepiej było by jak taki obraz się odzywa po użyciu ppm na nim?
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.