Witaj!

Ankieta: Jestem:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
za
23.81%
5 23.81%
przeciw
66.67%
14 66.67%
neutral
9.52%
2 9.52%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Propozycja] Walizka
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#1
Przed chwilą wpadłem na taki fajny pomysł, żeby dodać do gry takie walizki, co miał Newt Scamander. Polegałoby to mniej więcej na tym, że po położeniu takiej walizki na ziemi i wpisaniu akcji np. "wchodzi do walizki" teleportowałoby nas do jej środka, a żeby nie zaśmiecać mapy hapla w ten sposób można by zrobić tak, że po wejściu do walizki powiedzmy 500 kratek nad graczem tworzy się jej środek i nas tam tepa, a po wyjściu wszelkie zmiany, które w niej dokonaliśmy zapiszą się w bazie danych, a struktura, która wcześniej się wygenerowała zostanie usunięta. 


Mam nadzieję, że choć trochę z tego zrozumieliście.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#2
Taka walizke ma jedna z postaci i to raczej wszystko zalezy od gry IC niz jakis pluginow itp
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#3
Jestem PrzeciwDlaczego?
Serwer nie stoi za darmo, więc zapis w bazie danych przeciążyłby serwer.
Bardzo podobnie jest z tą propozycją, w której Froxel jasno wyjaśnił, że serwer nie jest za darmo.
Lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie tego, jednak za opłatą OOC, żeby H@ mógł opłacić za to serwer.

Panie @Anonek, raczej na skryptach, niżeli na pluginach. ^-^
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#4
Tylko powiem jedno, że pomijając jeden fakt, że większość ma lagi już na haplu to tylko spowoduje większe lagi i nie dałoby się wgl grać.Jestem oczywiście na NIE.
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
97
Gryffindor
#5
A nie można sprawić, że zamiast jakiegoś generowania innego wymiaru i tym podobnych po prostu gracz zostałby teleportowany do jakiegoś miejsca zacuboidowanego i tam mógłby sobie coś zmieniać i tak dalej? Mapa hapla i tak jest z lekka zaśmiecona, a wystarczy pójść trochę dalej i ujrzymy płaski teren niczym nie zabudowany. Można by to jakoś zagospodarować.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#6
Już widzę wysyp prywatnych działek w walizkach, do której dostęp ma jedna postać by trzymać tam miliony itemów, artefaktów, a potem mieć je na zawołanie zawsze przy sobie. I tak macie już enderchesta pod ręką (accio!) więc po co jeszcze jakieś walizki, które nie wniosą nic dobrego dla serwera.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#7
już widzę wszystkich uczniaków chodzących z walizkami na **specjalne zamówienie**, które generują nieskończoną przestrzeń, a w środku trzymają uwięzione generacje olbrzymów, które zdominują kiedyś świat!
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#8
Woolf napisał(a): (21.01.2018 12:09)już widzę wszystkich uczniaków chodzących z walizkami na **specjalne zamówienie**, które generują nieskończoną przestrzeń, a  w środku trzymają uwięzione generacje olbrzymów, które zdominują kiedyś świat!

Przynajmniej coś by się działo
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#9
???
Przecież "Cały serwer posiadający cuboida pod komendą" nie jest ani trochę blisko definicji tego, że coś by się działo, w zasadzie to jeszcze bardziej nic by się nie działo.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.