Witaj!

[Propozycja] Wątek na forum
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#1
Information 
Cześć i czołem. Niektórzy mnie kojarzą, a inni nie.
Występuje do Was z pewną propozycją, jaką jest zwyczajny wątek na forum, w dziale "Informacje".
Byłby to wątek, w którym Administracja RP spisywałaby różne genetyki, maksymalną ilość posiadaczy i aktualną ich liczbę. Przydałoby się to mocno w przypadku, gdy ktoś na marne stara się o zgodę.

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam, Falcon78.
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Taki wątek był kiedyś prowadzony z zaznaczeniem czy są poszukiwane dane genetyki czy też nie i każdy miał to w głębokim poważaniu.Wysyłali prośby mimo tego, że w wątku nabór był wyraźnie zamknięty, a potem jeszcze mieli pretensję, że odrzuca im się zgody ze względu na brak miejsca. Nie wspominając nawet o tym, że dodatkowo wolne miejsca były zaznaczane w systemach genetycznych w odpowiednim dziale, więc taka informacja widniała na forum podwójnie. Do tego informowało się o naborze jeszcze na Discordzie więc wszystko było razy trzy, a i tak nadsyłano prośby na ślepo mimo braku wolnych miejsc.

Skoro takie coś funkcjonowało i to potrójnie, a jednak nadal sprawiało problemy z czytaniem wielu graczom to nie sądzę, że kolejny identyczny wątek coś w tym kierunku zmieni. Dodatkowo liczba genetyk nigdy nie była ustalana na stałym poziomie w określonej liczbie, zawsze bywała to liczba ruchoma zależnie od ilości graczy w danym przedziale czasu.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#3
Jest limit do 1 genetyki i tak.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
Tak, ale to jest limit na osobę. Falconowi chodzi o ogólny limit na daną genetykę dla wielu osób, nie dla jednostki.
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#5
Oczywiście dziękuję Froxelowi za wypowiedź, nie wiedziałem o tym.
Mimo tego, że większość osób się na to wypina, to i tak niektórym by się przydało (w tym mi).
Wprowadzenie czegoś takiego to pestka, wystarczy wpisać wg tego schematu (w 'x' ilość miejsc i aktualny ich stan):

- - -
Metamorfomagia
x/x
- - -
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.