Witaj!

Evan Craven [RIP]
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#1
“Nigdy nie myślałem o śmierci, do czasu, gdy poczułem pustkę w sercu. Niewiele osób może odczuć to, co ja wtedy. Kochałem osoby, które o tym nie wiedziały, bałem się prawdy. Syn, który okazał się nie być moim synem; żona, która zostawiła rodzinę dla jednej osoby; przyjaciele, którzy nie umieli dostrzec mojej pomocy. Umierałem od środka, a nikt tego nie chciał zauważyć. Napisałem powody, dlaczego chcę się zabić, jednak część z nich spaliłem. Mam nadzieję, że osoby, które uzyskały ode mnie najważniejsze listy będą pamiętać o mnie jak najlepiej. Wyjeżdżam do Hiszpanii, jestem tchórzem, tam popełnię samobójstwo..” 

[Obrazek: fZWppneMamtXTXJltDvRTklDylNUkMrKr6xEGFdo...QePXZK7k71]

Informacje ogólne
Gdyby nie śmierć, miałby aktualnie 23 lata. Urodził się w Glasgow, prywatnej klinice magicznej. Status krwi mężczyzny to 50%, 100% matka, zaś 0% ojciec. Przez krótki okres dorosłości zdobył wiele doświadczenia w pracy. Zaczynając od kliniki świętego Munga, kończąc na wspaniałym departamencie, jakim jest Departament Magicznych Gier i Sportu. Najlepiej wspominał pracę jako instruktor latania, gdzie nauczał młode dzieci latania na miotle.

[Obrazek: 7B5vBf7iNqqnObxQo_P9dbIq07ynnyKUpsm8A1tg...gdq06-bnc-]

Wygląd Postaci
Można powiedzieć, że wygląd Evana był szczególnie odróżniony od społeczności, w której zaczął się otaczać w wieku 11 lat. Nigdy nie lubił chodzić w mundurku szkolnym, spodnie go uwierały, a bluza wyglądała jak z handlu na ubogiej dzielnicy. Przyzwyczaił się więc do noszenia płaszczów różnych kolorów, począwszy od zielonego, skończywszy na czarnym. Kolor czarny był jego kolorem dominującym przez długi okres czasu, ponieważ ten nie mógł się pogodzić ze śmiercią rodziców. Wtedy jego twarz wyglądała nad wyraz zwyczajnie, żadnych blizn, sińców i innych uszkodzeń. Nigdy nie miał trądu na twarzy, co oznacza, że jego cera była zawsze czysta. Oczy koloru niebieskiego powodowały, że gdy te się zaszkliły, można było zobaczyć piękny błękit. Co roku zmieniał fryzurę, przez co widział się w każdym ułożeniu fryzury. Przechodząc obok niego, przeważnie można było odczuć zapach lawendy.

Cechy Charakteru
Cechy wariowały w umyśle Evana. Za każdym razem, gdy coś zrobił bardzo żałował, przez co chciał się zmieniać. Koniec końców skończył z patrzeniem na innych i przyjął stałe cechy. Najważniejszą cechą, którą cenił w sobie, jest miłość do drugiego bliźniego. Mimo, że trafił do domu Salazara Slytherina, nie potwierdzał, że nadaje się tam idealnie. Może i cechy, które trzymał do śmierci rodziców były adekwatne do wyboru tiary, jednak kolejne lata nie przemijały tak kolorowo jak każdy myślał. W szóstej klasie postanowił zrezygnować z uczenia się w Hogwarcie, czego potem bardzo żałował. Wychodząc ze szkoły, można powiedzieć, że narodził się nowy człowiek. Założył rodzinę, która próbowała go kochać jak najmocniej. Zakupił dom dla wszystkich w River Heights, dzięki czemu nikt nie musiał błąkać się po hotelach. W ciągu kilku miesięcy znalazł pracę w klinice świętego Munga, chociaż uważał to za cud, ponieważ bez OWUTEM-ów trudno uzyskać pracę. Po narodzinach syna, jeszcze bardziej troszczył się o to, co najmniejsze na tym świecie. Kochał go najbardziej jak mógł.

[Obrazek: 728trCedbWz__cj5kIAEvgRWRjsj1_JQgWTzlVGJ...cCCye0F2Ir]

Historia Postaci
Spokojnej nocy, między trzynastym a czternastym marca narodził się jedyny syn Aurory i Aaron Cravenów. Z początku chłopiec miał przyjąć nazwisko po ojcu, jednak obawy, że chłopak w przyszłości zostanie czarodziejem, zapoczątkowały przygody Cravena. Chłopiec od najmłodszych lat był odsunięty od cywilizacji mugoli, mimo że mieszkali w Londynie. Rodzice zakazywali mu wychodzić z domu, ponieważ bali się, że w pewnym momencie może objawić się mu moc. Lata mijały, a rodzice tracili nadzieję, że Evan zostanie czarodziejem. Błędne myśli rodziców postanowiły wypuścić młodziaka na dwór, a ten czuł się, jakby wyszedł z więzienia. Była to zima, którą zapamięta on do końca swojego życia. Dzieci rzucały się śnieżkami, a ten siedział sam na ławce. Ciemność zbliżała się wielkimi krokami, a Evan nadal tam siedział. Widząc grupkę starszych dzieci, którzy zbliżają się w jego stronę lekko się przestraszył. Jeden z nich złapał za głowę i wsadził ją do śniegu, zaś drugi szarpał po włosach. Evan wstał, a w jego stronę leciała śnieżka. Zamknął oczy, śnieżka zatrzymała się w powietrzu, zaś młodzi, którzy zaczepiali Evana odlecieli na kilka metrów. Po całej sytuacji uciekł szybko do domu, by powiadomić o tym rodziców. Biedaczyna cały się we łzach nie umiał się uspokoić. Kolejne lata mijały, w życiu Evana nic ciekawego się nie działo, do czasu, gdy w 11 urodziny przyleciała sowa z listem od dyrekcji Hogwartu. Chłopak uradowany zaczął skakać po kanapie, a chwilę później ubrał się, by pójść na ulicę pokątną. Wstąpił tam do poszczególnych sklepów, w tym do Ollivandera. 1 września przybył z rodzicami na peron 9 ¾, by wyruszyć na nową przygodę. Pierwszy rok w Hogwarcie przemijał strasznie, ponieważ młodziak bał się chodzić po wielkim zamku, a nikogo nie znał. Świat magii był dla niego czymś nowym, nie wiedział nic o naukach, które tutaj nauczają. Pierwszy rok minął tak szybko, że Evan nie zdążył obrócić się dookoła własnej osi. Nie zdał, na dodatek dowiedział się, że rodzice zmarli w wypadku samochodowym. Chłopak był bardzo załamany, jednak postanowił wziąć się w garść dla nich. W końcu nadszedł czas wyjść i pokazać się. Jako pierwszą osobę zobaczył Johna, który z chęcią mu pomagał. Polubił go w jakimś stopniu, ale nie sądził, że ich przyjaźń rozwinie się aż tak bardzo. John to osoba, która bardzo dużo zrobiła dla Evana, uważał go za jedynego brata. Kolejną osobą napotkaną na korytarzu to Eron. Przez pierwsze dni nienawidził go, ale potem rozpoczęła się bardzo dobra przyjaźń. Nic ciekawego nie działo się w życiu Evana, gdy ten był w Hogwarcie. Po wyjściu zajął się rodziną i zaadoptował chłopca z sierocińca, jednak nie uważał go za kogoś więcej jak podopiecznego. Ten wyjechał do szkoły Durmstrang, a Evan poznał nową kobietę, z którą się ożenił. Patricia, żona Evana zaszła w ciążę, jednak po narodzinach, mężczyzna nie widział podobizny między dzieckiem a nim. Kobieta opowiedziała mu o zdradzie, a ten napisał listy, które wysłał na lotnisku. Tydzień później, w mugolskiej prasie pojawiła się informacja o śmierci Evana.

Relacje
[Relacji było zbyt wiele, żeby wypisać każdą osobę, jednak chciałbym podziękować: Magnesim; CzarnaMoc; Julkanulka; RoxStars; Patrykolol; xDemmi.]
John White był jednym z najbardziej (nie)poukładanych puchonów na jego roku.  Evan zawdzięczał mu wiele, jednak nigdy nie podziękował mu za to, że po prostu jest. Gdyby nie on, nie byłoby Evana. Eron Baltimore to perfekcjonista, który gubi się w życiu. Można powiedzieć, że był zawsze po Johnie, ponieważ Evan nie doceniał jego charakteru. Jeżeli Evan mógłby jeszcze raz z nim porozmawiać..

Ciekawostki
^1^ Zgubił aż 4 różdżki, zawsze zapominał, gdzie ją postawił.
^2^ Jego sowa Connor zmarła zaraz po śmierci jego rodziców.
^3^ W życiu zakochał się tylko dwa razy.
^4^ Uwielbiał zielarstwo z panem Foxem, zajęcia te uważał za obowiązkowe.
^5^ Przed śmiercią, życzył sobie, by nie wrócić jako duch.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE WSZYSTKIM OSOBOM Heart
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
Jednak nie lubie tego
pdw
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#3
Używam dark hapla, jeżeli chodzi o relacje, to nic na nim w nich nie widać ;// Nie wiem, jak to wszystko wygląda na tej zwykłej wersji strony, może to z powodu tego kontrastu, ale moim zdaniem czcionka jest za duża i mocno razi po oczach.
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#4
Goooood
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#5
Średnie bym powiedział.
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps
Azriel
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 7
Sie 2017

#6
Za duzo pogrubień kolorow ;^:
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#7
@Aktualizacja
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#8
@Aktualizacja w relacjach
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#9
@Dodanie nowych relacji
Oceny z wumdli
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#10
Bardzo fajna KP Big Grin
o jest i Eron Smile



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.