Witaj!

skarga na najgorsze - notoryczne ignorowanie akcji, uciekanie z niej i odwalanie.
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#1
Nick oskarżającego: Celeste
Nick oskarżonego: Najgorsze
Powód: notoryczne ignorowanie akcji, uciekanie z niej i odwalanie.
Dowody (Wymagane Screenshoty): nie mam jak tego zrobic, ale są swiadkowie (Majami i Cezar)
Proponowana kara: ban, bo to notoryczne

+ wyzwiska i przeklinanie, co również potwierdzi Cezar
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#2
Potwierdzam aczkolwiek nie jestem za banem. To nic nie pomoże. Lepsza przymusowa szkółka rp
Dave321
Azkaban




Posty: 14
Tematy: 3
Lip 2017

#3
Po 1. - Odwalasz tu jedynie ty ''deportuje się rzuca barierę anty-deport i rzuca w niego petryfikusa.'' Uciekam, bo nie dajesz mi czasu na reakcje od razu się deportujesz i nic. 2. Nikogo nie wyzywam, tylko ty mnie ''ty w psychiatryku powinieneś mieszkać, jesteś homunkulusem (Czy jak to tam się pisze). EDIT: (Klniesz to więcej tu... ''KUR**'' ''ZAPIERDOLE'')
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#4
ehhh no skarga napisana biado no ale co ja poradzę. Przyznaję, w trakcie gdy Celeste chciała odegrać akcje ten sobie odlatywał jakby nigdy nic. Co do wyzwisk było to słowo przeciwko słowu więc tutaj stoją Celeste, Cezar i Najgorsze na równi. Dodam jeszcze iż notorycznie owa persona wyjmuje swój sztylecik i sobie każdego bije jakby nigdy nic, a i no randomowa deportacja z innymi.
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#5
@Dave321 - To co wyedytowałeś było czysto IC.
Dodatkowo...:
[Obrazek: Vu10WHV.png]
Dave321
Azkaban




Posty: 14
Tematy: 3
Lip 2017

#6
To prawda bo już mnie *****, sam Hoop mówił że nie ma takich akcji. Weź wklej też jak mnie obrażasz.
Johan
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 8
Lis 2017
14
#7
XDDDDD
,,Zgredek nikogo nie chciał zabić.  Co najwyżej pokiereszować albo poważnie uszkodzić" ~ Zgredek
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#8
Sam przyznam, że widziałem nie raz, że pan @Dave321 deportował się z każdą randomową osobą pomimo, że nie napisał akcji deportacji ani nic.A dodając jeszcze to widziałem odwalanie pana Najgorsze.To jest tylko moje zdanie.
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#9
Hipokryci </3
Godu
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Paż 2017
5
#10
Deportuje czasami bez akcji ale nie losowych ludzi. Czasami ktoś się wbije czasami jest w zasięgu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.