Witaj!

[Dor] Conrad Craven
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#11
Prosze przenieść Ambrose'a do relacji z dorosłymi
pdw
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#12
Embrołs to dzidziuś
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#13
we we Żeremi nie fikaj
pdw
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#14
Dziena za relacje
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#15
Charles/ambi napisał(a): (25.01.2018 22:25)
Nicodem Storm "Ah... Nicodem. Kapitan HRR, a zarazem naczelny gazetki szkolnej. No cóż... Moim zdaniem się spisuje, a nawet zbyt bardzo. Po prostu dlaczego został kapitanem HRR skoro byli w nim uczniaki z szóstych/czwartych i piątych klas? Nie wiem, ale zaraz dziecko 10. letnie jak wejdzie do hogwartu zostanie kapitanem HRR. No, ale jest miły i tyle." //Nicodem_
Jedyne co mogę powiedzieć, to że kp jest ładna, a relacja ze mną spowodowała, że miło mi się czytało Heart
Charles
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Paż 2017
13
#16
@Ref trochę relacji dodałem, trochę usunąłem/
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#17
Na dniach będzie aktualizacja, nazwiska itp. Proszę moderatora o przeniesienie do działu "Dorosły".
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#18
Chyba pierwszy raz to widzę, ale może się pomyliłam i już kiedyś to czytałam, ale zapomniałam.
Charakter jest straaasznie ubogo napisany, naprawdę mógłbyś tam więcej dać. Zrobiony jest jak taka trochę wyliczanka. Muszę przyczepić się do tego ''Conrad jest osobą o dosyć specyficznym charakterze''. No wiesz, z tych kilku cech, które wypisałeś, dwie to typowe cechy krukona, a pozostałe to odwaga, wyrozumiałość i to, że robi się wredny, gdy jest wkurzony. Może to zabrzmi źle, ale raczej te rzeczy nie czynią Conrada osobą, która jest jakoś inna, wyróżnia się, która ma specyficzny charakter. Oczywiście nie jest to nic złego, nie musisz robić ze swojej postaci jakiegoś super ekscentryka, po prostu musiałam zwrócić na to uwagę, bo nie pasuje. To troszkę jakbym ja napisała coś w stylu ''Piotrek to ekscentryk i nieszablonowa osoba - jest mądry, miły i lubi chodzić do kina'' xD 
Jeżeli jednak Conrad naprawdę ma specyficzny charakter, to napisz dlaczego.
Jest dosyć dużo błędów interpunkcyjnych, głównie chodzi mi o braki przecinków w wielu, wielu miejscach. Przez to tekst wydaje się nieco chaotyczny. Odrobina przecineczków w odpowiednich miejscach naprawdę nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie!
Troszku więcej pracy i szlifowania, a będzie naprawdę ładniusio, bo karta rzeczywiście ma potencjał.
(sry nwm co ze soba zrobic wiec postanowialm napisac duzo pod jakas karta a akurat padlo na ciebie ok)
viper wroc
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#19
@Reff Od nowa zrobiłem karte postaci itd. Relacje, charakter zostanie rozbudowane podczas następnej aktualizacji.
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#20
Bardzo ładna i czytelna karta Wink
+Rep



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.