Witaj!

[Propozycja]
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#21
Mejb napisał(a): (30.01.2018 19:43)Gościu zrozum że skrzaty i inne takie to nygery, jak każdy ma zgodę na ck stworzeń to jest dobrze większość stworzeń się nie kozaczy, a jak będzie trzeba pytać lub pisać  zgodę o ck stworzenia to będzie to wyglądać tak: (Przykład) (Czarodziej)Ale brzydki skrzat (Skrzat) Spier*alaj sam jesteś brzydki.

No raczej to nie będzie tak wyglądać, bo ciągle obowiązują i będą obowiązywać ich zasady rp, a ŻADEN nawet służący dla powiedzmy imperatora skrzat by sobie na takie coś nie pozwolił
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#22
XDD zamknijcie to bo to jest smieszne gościu nie zgadza sie z tym, ze ktos ma inne zdanie na ten temat
"Podobno gra ma przynosić przyjemność, a nie niepotrzebne nerwy." No własnie, ma przynosić przyjemność a nie potrzebne nerwy gdy widzisz wywalony spam na chacie "Skrzat Alfon się deportował, Skrzat alfons się aprotował" i tak X razy, ale po prostu wrzuca wspolna i sie deportuje gdzies cokolwiek, przynosi gra wtedy nie przyjemnosc a same nerwy. I nie wiem do czego prawisz, że nie przeczytałem ZE ZROZUMIENIEM. Jest to propozycja a ja napisałem dlaczego jestem przeciwny jej. wtf czlowieku, zreszta Zygfryd ladnie napisał, ludzie nie patrzą wtedy na realia i odwalają powalone akcje bo na przyklad nie masz zgody na podrapanie twojej postaci za uchem wiec tak naprawde nic nie mozesz zrobic i mozesz robic WSZYSTKO bez konsekwencji latwym przykladem jest gdy nie wiem pyskuje do ciebie jakis uczen klasa 2 podchodzi do jakiegos nie wiem czarnoksieznika lv 10000 voldemort i obraza mu matke bo wie ze nie moze go zabic bo nei ma zgody XD dfgdfagdfg


od tego sa typie propozycje kierowane do graczy kazdy ma prawo NIE ZGADZAC sie z twoimi przemysleniami jezeli liczyles na same "ZA. ZA" to no przykro swiat bywa brutalny i nie raz od pracodawcy ze jest przeciwny twoim dzialaniom wobec nie wiem kilentow bo krzyczysz na nich bo nie zgadzaja sie z tym ze nwm kawa smakuje zle
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#23
Widać że robisz to tak by było dla ciebie najlepiej Cezar.Bo gdy ktoś będzie przeciw tobie i powie "Przeciw" to ty już dyskutujesz żeby powiedział "za".Po prostu jak powiedział zygu jest w regulaminie napisane i od zawsze było raczej, że nie było zgody na CK stworzeń, a skrzaty się do tego zaliczają.Myśl o tym gdy piszesz zgodę.
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#24
Proste, logiczne. Zrobcie tak, ze gdy ktos atakuje stworzenie automatycznie gra CK za CK. Rowne zasady.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#25
@up No też warto też nad tym pomyśleć, że gdy gościu wbija CK skrzatowi to też on ma zgode na CK przeciwnika.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.