Witaj!

[Propozycja]
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#11
Oczywiście, jestem za Smile
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#12
Nicodem napisał(a): (29.01.2018 21:16)To piszesz skargę na typa i niech go wyjaśnią. Proponuję perma Wink Jesteście naprawdę tak bezradni?

To tak nie działa. Skargami niektórym nic nie zrobisz oraz zawsze z tym jest za dużo roboty i czasu, który nic nie da. Polecam sobie przelecieć przez archiwalne.

Jestem za.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#13
Jestem przeciwny temu, czasami widuje się jak skrzaty, które odgrywają takie Cezary łapią ludzi deportuja się z nimi ciągle skaczą deportując się strzelają tak o w ludzi jakimiś czarami przechodzą przez bariery hogwartu i do hogs i tak w koło macieju jedynie irytując. A jeżeli osoba ma powody to czemu mialaby nie zabić skrzata, dalej wiele czarodziei uważa skrzaty, za gorszą rasę, która jedynie powinna im usługiwać i nie interesuje ich zycie XD Przeciw - Przestaniecie odwalać będziecie unikać ck, tak samo jak Jatina, która stworzeniami, które żyją jedynie w zakazanym lesie i tam polują idzie nagle na główny dziedzinieć hogwartu XDDD
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#14
Jestem przeciw  :v 
Tam u góry pan ma rację  ;v
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#15
Jestem za. To łatwo zauważyć, że nie którzy którzy odgrywają ludzi jak zauważą jakieś stworzenie sobie pewnie myślą ,,O zabije tą np: sowę, będą uważali mnie za kozaka bo zabiłem ją,, to tylko irytuje.Dlatego @Cezar jestem za.
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#16
Głupie jest to, że gracz może zabić skrzata bez powodu (a nie jest wcale takie proste zdobyć zgodę na owe zwierze) Kaprys takiego uczniaka może spowodować utratę czegoś o co się staraliśmy. Oczywiście nie mówię tutaj o potężnych, magicznych stworzeniach bo sama postać dorosłego może sobie nie poradzić z zabiciem zwierzęcia. Jestem za tym aby zwierzęta jak skrzaty miały możliwość obrony dzięki czemuś takiemu jak CK jeżeli w żadnym stopniu nie zagroziły śmiercią drugiemu graczowi ani nie odwalały jakiś dziwnych akcji. Przecież dla większości uczniów w Hogwarcie normalną rzeczą jest zabicie sowy albo kota bo zwierze to przeleciało nad nami albo zachowywało się normalnie w stosunku co do swojego gatunku..  ; )
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#17
Jestem przeciw jak już kilka osób.Po prostu nie komentując po co? Plus masz prawo spytać daną osobę czy ma powód IC i wezwać moderatora w tej sprawie, i na pewno zostanie ta osoba ukarana solidnym banem Smile.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#18
W regulaminie jest napisane, że na CK stworzenia nie potrzeba zgody. I to nie jest nowy wpis, obowiązuje on od zawsze (?). Pisząc prośbę o konto skrzata/trytona/twojejstarej musisz liczyć się z tym, że każdy może Ci tę postać zabić. Chcesz żyć? Odgrywaj tak, żeby nikomu nie podpaść. Gracze olewają kompletnie jakikolwiek realizm, ponieważ Z G O D Y. Nie ponoszą konsekwencji swoich akcji, bo Z G O D Y. Cześć.
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#19
Veniqui napisał(a): (30.01.2018 18:08)Jestem przeciwny temu, czasami widuje się jak skrzaty, które odgrywają takie Cezary łapią ludzi deportuja się z nimi ciągle skaczą deportując się strzelają tak o w ludzi jakimiś czarami przechodzą przez bariery hogwartu i do hogs i tak w koło macieju jedynie irytując. A jeżeli osoba ma powody to czemu mialaby nie zabić skrzata, dalej wiele czarodziei uważa skrzaty, za gorszą rasę, która jedynie powinna im usługiwać i nie interesuje ich zycie XD Przeciw - Przestaniecie odwalać będziecie unikać ck, tak samo jak Jatina, która stworzeniami, które żyją jedynie w zakazanym lesie i tam polują idzie nagle na główny dziedzinieć hogwartu XDDD

Ty chyba nie przeczytałeś mojej propozycji ze zrozumieniem. Nie chcę się powtarzać, ale widocznie trzeba. Podobno gra ma przynosić przyjemność, a nie niepotrzebne nerwy... Z tego co zauważyłem regularnie na serwerze nikt nie odgrywa skrzata prócz mnie. Jeszcze nigdy nie deportowałem innych, bo taki miałem kaprys. Nigdy też nie robię niczego bez celu. Napisałeś też ,,A jeżeli osoba ma powody to czemu mialaby nie zabić skrzata, dalej wiele czarodziei uważa skrzaty, za gorszą rasę, która jedynie powinna im usługiwać i nie interesuje ich zycie XD". Równie dobrze można by usunąć zgodę potrzebną do robienia ck na najgorszym plebsie, bo skoro osoba ma powody to czemu miałaby nie zabić takiego żebraka. Kogo interesuje jego życie?... Owszem kiedy moja postać jeszcze pracowała w hogu zdarzyło mi się przejść przez bariery. Było to spowodowane niedociągnięciami w informacjach o barierach Hogwartu. Konkretnie problem dotyczył postu napisanego pod tym wątkiem: https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=10951. Stella napisała: 
g) Animagowie nie są przepuszczani pod postacią zwierząt, tak samo wampiry pod postacią nietoperzy nie przelecą. Jedynie zwierzęta oraz stworzenia magiczne, mogą swobodnie przekraczać bariery - nie mylić z animagami. Wilkołaki z zewnątrz podczas pełni nie są przepuszczane przez barierę.

h)Skrzaty mogą deportować się jedynie na terenie zamku z pomieszczenia do pomieszczenia. Nie mogą deportować się z wewnątrz na zewnątrz i odwrotnie. 

Jak widać nie ma tam żadnej informacji dot. możliwości fizycznego przekraczania osłon przez skrzaty. Mam nadzieję, że zmienisz swoją odpowiedź, ponieważ na pewno przyczyni się do tego czy ludzie odgrywający skrzaty będą mogli spokojnie wyjść z domu bez obawy, że przyjdzie taki Najgorsze czy Celeste (bez obrazy dla nich) i walnie ci avade w łeb, a kto wie może na serwer przybędzie nieco więcej skrzatów.

Matthew10 napisał(a): (30.01.2018 18:55)Jestem przeciw jak już kilka osób.Po prostu nie komentując po co? Plus masz prawo spytać daną osobę czy ma powód IC i wezwać moderatora w tej sprawie, i na pewno zostanie ta osoba ukarana solidnym banem Smile.

to samo co tutaj:

Charles napisał(a): napisał(a):Jestem PRZECIW.Nie komentując zbytnio, po co? Każdy może zabić stworzenie np. skrzata.Trzeba po prostu jakoś dobrze odegrać, by nie dostać CK.

To samo możnaby powiedzieć, gdyby ktoś chciał zrobić ck na czarodzieju.... ,,Odegraj lepiej, bo zaraz Ci zniszczą postać którą budujesz 2 lata"
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#20
Gościu zrozum że skrzaty i inne takie to nygery, jak każdy ma zgodę na ck stworzeń to jest dobrze większość stworzeń się nie kozaczy, a jak będzie trzeba pytać lub pisać  zgodę o ck stworzenia to będzie to wyglądać tak: (Przykład) (Czarodziej)Ale brzydki skrzat (Skrzat) Spier*alaj sam jesteś brzydki.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.