Witaj!

[Propozycja] Usunięcie niektórych modów
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#1
Propozycja jest taka aby usunąć niektóre mody które obciążają komputer i nie da się grać.Na starym Haplu gra chodziła płynnie i nie było chyba żadnych modów,a był nawet jeszcze lepszy klimat moim zdaniem.To tyle ode mnie i tak wiem,wbiłem po paru miesiącach na Hapla i już chce zmieniać wszystko.Ale warto spróbować,bo nie każdy ma w miarę dobry komputer.
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#2
Było. Nic z tym nie zrobili.
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#3
Nie musisz tu grać xD Jak tak bardzo ci na tym zależy to zakup nowy komputer, proste. A to czy "nie chcesz wydawać pieniędzy na takie rzeczy" to już nie nasz problem. Napisz do Emila to może ci opłaci kupno nowego sprzętu Wink
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#4
Nicodem napisał(a): (29.01.2018 21:15)Nie musisz tu grać xD Jak tak bardzo ci na tym zależy to zakup nowy komputer, proste. A to czy "nie chcesz wydawać pieniędzy na takie rzeczy" to już nie nasz problem. Napisz do Emila to może ci opłaci kupno nowego sprzętu Wink

1.Nie było w moim poście czegoś w stylu "Albo usuwacie niektóre mody,ale tracicie jednego nic znaczącego się gracza"

2.Jest to propozycja

3.To kim jest Emil że jest w stanie opłacać graczom komputery?

Ja cie panie,to byłby cud gdyby nie znalazła się taka osoba twojego typu z takimi odpowiedziami!
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#5
Takie życie, wyraziłem jedynie swoje zdanie, ponieważ widzę takich żałosnych wątków od zawalenia.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#6
Widze Nicodem naczelny śmieszek z bananem na ryjcu i wiecznym tekstem "KUP SE JAK CHCESZ GRAĆ RARARARAR". Nieźle ziomeczku, potem jeszcze chamsko na zwykłą odpowiedź mówisz że jedynie wyrażasz swoje zdanie. Patrząc na to logicznie, co ma mnie obchodzić opinia jakiegoś randoma z internetu. Ten dział jest do propozycji i z tego co wiem to administracja ma tutaj największe pole do popisu, a nie zwykły gracz z kompleksem wyższości. Życzę ci szczęścia w życiu z takim podejściem do każdej osoby.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#7
W kwietniu była ankieta, w której gracze mogli zaznaczyć jedną z dziesięciu odpowiedzi. Znaczna większość wybrała, że nie wyobraża sobie gry na Haplu bez modów

Na serwerze jest sporo modów, ale każdy jest używany. Są to między innymi bloki, które da się edytować, meble oraz odzież (okulary i kapelusze). Nie widzę sensu usuwania jakiejkolwiek modyfikacji.

Tutaj znajdziesz ten wątek: https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=12560
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#8
Dzięki za linka,więc propozycja jest bez sensu bo decyzja zapadła.Nie było mnie trochę więc nie byłem na bieżąco.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#9
No to ja się teraz wypowiem.Gdyby zostało usunięte nawet 30% modów budowniczy by mieli tyle pracy, że lepiej nie mówić.Bloki by się zamieniły w zwykłe etc. Musieliby odbugować wieleee pomieszczeń, pokoi, domków. Ale już nie będę pisał oceny bo już nie ma to sensu.
MiichallPL
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 7
Mar 2017
0
Gryffindor
#10
Popieram twój pomysł. Ponieważ po co są aż 3 textur packi ? Wystarczyłby jeden.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.