Witaj!

[Propozycja] Usunięcie niektórych modów
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#11
MiichallPL napisał(a): (30.01.2018 19:12)Popieram twój pomysł. Ponieważ po co są aż 3 textur packi ? Wystarczyłby jeden.


Są trzy ponieważ są na różne komputery. Jest wersja Lite na słabsze komputery i wygląda gorzej ale też jest wersja gold czy tam emerald która jest na najlepsze komputery.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#12
Jestem na NIE.
Każdy mod na Haplu jest w jakimś stopniu potrzebny. Oprócz tego jest jeszcze wiele problemów, z którymi wiąże się usuwanie modów. Już ktoś wspomniał o budowniczych, którzy musieliby odbudowywać wszystko na nowo. Spróbuj wyłączyć jakieś rzeczy w tle np. Discord/Skype/ts lub przeglądarkę itp. Jeżeli jesteś już na najniższych ustawieniach, Haplu Lajtowym i z wyłączonymi aplikacjami to niestety, ale musisz jakoś żyć z tym biednym frameratem. Nie chcę być niemiła, ale taka jest moja opinia.
viper wroc
Radek03
Czarodziej




Posty: 101
Tematy: 21
Mar 2015
22
Gryffindor
#13
ambi napisał(a): (05.02.2018 03:57)Jestem na NIE.
Każdy mod na Haplu jest w jakimś stopniu potrzebny. Oprócz tego jest jeszcze wiele problemów, z którymi wiąże się usuwanie modów. Już ktoś wspomniał o budowniczych, którzy musieliby odbudowywać wszystko na nowo. Spróbuj wyłączyć jakieś rzeczy w tle np. Discord/Skype/ts lub przeglądarkę itp. Jeżeli jesteś już na najniższych ustawieniach, Haplu Lajtowym i z wyłączonymi aplikacjami to niestety, ale musisz jakoś żyć z tym biednym frameratem. Nie chcę być niemiła, ale taka jest moja opinia.

Ja przynajmniej swój problem rozwiązałem i gra chodzi mi tak płynnie że nie narzekam.Stworzyłem poradnik który może komuś też mógł pomóc.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.