Witaj!

Skarga na Cezar - BA
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#1
Nick oskarżającego: Zamaskowany
Nick oskarżonego: Cezar
Powód: BA, NON-RP
Dowody (Wymagane Screenshoty): Numer 1 Numer 2
Proponowana kara: Oddaję w ręce administracji

A więc tak, ostatnio w DTM, którym zarządzam, zniknęły miotły, które służyły za ozdobę. Umieszczone były po prostu w ramce. Za pierwszym razem, wziąłem to za przypadek, i po prostu to naprawiłem. Jednakże dziś powtórzyło się to kolejny raz. Rozmyślając nad tym, przyszła mi do głowy teoria spiskowa, skąd Cezar ma tyle mioteł, gdy wiadomo, że nie posiada takiego majątku, by je sobie kupić. Gdy Pan oskarżony wstawił ten post , wiedziałem, że to jego sprawka. Jak widać, nie myliłem się. Cezar perfidnie kradł miotły, które po pierwsze, nie posiadały znaku oryginalności i po drugie, służyły IC za zdjęcie wstawione w ramkę. Ciekawym jest, jakim cudem udało mu się rozwalić bloki, bez posiadanego cuba. I jakim cudem on albo ktoś nadał mu certyfikat oryginalności na miotłę. Chciałbym, by administracja podeszła do tego na poważnie i wyciągnęła konsekwencje. Chcę dodać, że Pan Cezar zaczął je sobie ot, tak sprzedawać.

PS: Dziękuje moderatorowi SirLexPLAY za pomoc. 
BlackAngel
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 2
Lis 2017

#2
dodam tez, ze Cezar wielokrotnie deportował się w mojej obecności pisząc akcje, a po chwili znikał.
Po tym jak powiedzialem mu, zeby w ktoryms miejscu ustawil sobie punkt dp - stwierdzil, ze nie ma umki.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
Przedmioty z ramek można wywalić przy pomocy jakiegoś zaklęcia, to w sumie nigdy nie był problem- Bombarda albo Glacius w kogoś kto stoi obok :c Dlatego nie daje się takich rzeczy w ramki.

+ Na miotły musiał ktoś dać certyfikat i o ile pamiętam je "zaakceptować", a to juz musi być ktoś z permami do tego.
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#4
Ogólnie ciesze się, ze 1/3 DTM nie posiada cuboida, i każdy mógł sobie rozwalić ów departament łapką. Kwestia zniszczenia bloków przez Cezara wyjaśniona, dalej ciekawi mnie skąd posiadał certyfikat oryginalności na miotłach.

+One były z gma, więc nie ma mowy o komendzie /miotla.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Możliwe że po prostu kogoś poprosił, albo sprzedawał takie na których nie da się latać.

Banik raczej naturalny
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#6
To dlatego ma dom a w nim remont.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#7
No jeszcze poczekam na wypowiedź oskarżonego, chociaż raczej jest zbędna, ale dla zasady. Potem wydam werdykt.

Zbanowany na tydzień według Tabeli Kar.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.