Witaj!

Skarga na gracza kacpi1310
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#1
Temat skargi: Non-rp,freespelling, wyzywanie ooc (Wszyscy którzy widzieli jego odwalanie piszcie)
Nick oskarżającego: Mejb
Nick oskarżonego: kacpi1310
Powód: Non-rp i notoryczny freespelling. Na czacie widzę  co chwile KACPI UŻYŁ ZAKLĘCIA SPONGIFY,GLACIUS,DRĘTWOTA... Do tego nie wiem ile razy dostał kicka za odwalanie ale to nie pomagało. Dostał bana na 1 dzień ale to nie pomoże! Dostał ostatnio na 5-skrócony moderatorzy idą mu na rękę a nie powinni bo się nie poprawia. Może nowy gracz ale jak ktoś go się pyta czy wytłumaczyć Ci rp to on n ato ''Ale ja umiem grać xDDD'' Do tego wyzywa. Nie wiem ile razy dziś robił świadomie te non rp-RZUCA PROTEGO NIE WYJMUJĄC RÓŻDŻKI,UCIEKA Z AKCJI...
Dowody (Wymagane Screenshoty): Brak, ale Adixon, Kanalik i Sirlex i inni którzy z nim odgrywali widzieli co odwala. EDIT ZNALAZŁEM JEDEN SS: https://imgur.com/a/8TYyJ
Proponowana kara: Solidny ban.

I DOSTAŁ UNBANA... Znowu poszli mu na rękę. EDIT: GROZIŁ MI OOC BO NIE CHCIAŁEM MU ODDAĆ JEGO SKRADZIONEJ RÓŻDŻKI IC. JESZCZE ODEGRAŁ TAKĄ AKCJĘ : *Wsadza Kuta*a w jakąś miłą dziewczynę* Dodam że jeszcze dziś (4 luty 2018) Pisał nicki ic, i jak spytałem się o moją różdżkę ic to napisał mi ooc żebym spadał bo nie ma. Jeszcze przed chwilką robił non rp, kolorowo go upominał a ja zgłosiłem ale to nic nie dało. GADAŁ POMIMO JEZLEPA... Ignorował moje akcje (4 luty) i kłócił się ooc.
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#2
@refresz
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#3
No to przyłączam się do skargi. Już nie raz widziałam to co wyczynia ten gracz. Zaczynając od pieczenia chleba będąc pod unieruchomieniem a kończąc na ,,przecież ja nie umiem grać'' czy coś w tym stylu. Na początku myślałam, że jego postać ma problemy psychiczne bo groził i rzucał drętwoty mojej postaci od tak, potem nawet chciał okraść postać z itemów chociaż znowu był pod dźwignią (był unieruchomiony) na tyle solidnie, że nijak mógł zrobić to co chciał. Następnie zauważyłam iż owy gracz myli pojęcia IC z OOC i ignoruje większość akcji które mu nie pasują. Rozumiem to, że jest nowym graczem ale traktujmy siebie równo. Moim zdaniem gdybym to ja odwalała to wszystko co robi ten gracz, to dostałabym milion krotnie surowszą kare. Nie raz musiałam prosić kogoś z moderacji aby ogarną gracza kacpi1310
Przecież każdy widzi co odwala ale nikt raczej nie chce aby poniósł konsekwencje. Przepraszam bardzo ale mógłby chociaż przeczytać regulamin serwera...
Stigmatus
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 1
Lut 2018
0
#4
Ech... Po co pomóc nowemu graczowi, tylko lepiej skargę napisać ;_; Nawet wytłumaczyć, ale sam przyznam, że na postaci uczniaka widziałem kilka razy jak odwalał.
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#5
Umiesz czytać? Sam chciałem mu pomóc a on pisał że umie grać , do tego nie tylko JA.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#6
Skarga uznana, gracz został ukarany banem na tydzień.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.