Witaj!

Skarga na Mejb
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#1
Temat skargi: Skarga na Mejb

Nick oskarżającego: kacpi1310
Nick oskarżonego: Mejb
Powód: No więc tak, zacznijmy od pierwszej sprawy. Gracz IC ukradł mi różdżkę (jednak to
nie jest powód!) razem z graczem Adixon. Wtedy zeszły się nasze drogi. Zaczął mnie wyzywać m. in. OOC żebym oddawał różdżkę itd. Wtedy się na mnie uwziął i zaczął pisać skargę po której finalnie dostałem banicję na tydzień. Jednak jeszcze wcześniej wyzywał oraz groził że bana wyłapie pewnego na tydzień. Oczywiście wyzywanie odbywało się i IC i OOC. Warte jest wspomnienie akcji, którą potwierdzić może gracz o imieniu i nazwisku (nie pamietam nicku) Jeremy White i gracz o nicku _Dropsik_. W owym czasie, zastawili oni na niego pułapkę w dormitorium, on w nią złapany stracił różdżkę. Później zaczął pisać rzeczy:
Mejb: EJ BO JA JUŻ MUSZĘ IŚĆ
Mejb: EJ JA JUŻ WYCHODZĘ!!! 
Mejb: Nara
(pisane na OOC) więc - ucieczka z akcji
Do tego dodałbym atak żmijoptaka. Moja postać była ranna i przenoszona przez Mobilicorpus. Podczas gdy ona wisiała w powietrzu i krwawiła, gracz ten który oczywiście jest w 1 OOC użył na mnie Accio (chcial zabrac mojej postaci 2 rozdzki) (jedna zabral mi scott jailywall). Napisalem mu ze powinien dac 50% bo jest w 1 OOC i nie umie tego zaklecia (na OOC) Wtedy uzyl /sprobuj 50 a po nieudanej probie powiedzial do mnie cos w stylu oddawaj rozdzki itd. Powiedzialem spoko, ale daj ss z nauki a on do mnie krotkie:
,,*****'' (**ooc**). Oczywiscie, moje zachowanie tez bylo slabe, i ten gracz PRAWDOPODOBNIE nie zachował się gorzej ode mnie, jednak myślę, że krótka przerwa od gry by mu się przydała.
Dowody (Wymagane Screenshoty): 
https://cdn.discordapp.com/attachments/4...nknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/4...nknown.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/4...nknown.png


Niestety wiecej nie mam, ale troche tych odpalow bylo
Proponowana kara: Nie wiem, moze ban na kilka dni?
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#2
[Obrazek: giphy.gif]

//30% warna za zbędnego posta w skardze. [SirLexPLAY]
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#3
Adrian napisał(a): (09.02.2018 21:45)[Obrazek: giphy.gif]
Proszę wytłumacz mi, w jakim celu użyleś tego gifa?
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#4
Cześć. Dobra lecimy,zacznijmy od tego że wyzywanie ic jest dozwolone a ooc już  nie
... Nie wyzywalem Cię (OOC) Tylko użyłem 2 razy wulgaryzmu bo robiłeś wszystko żeby nie oddać różdżek. Nie kazałeś mi dać żadnego spróbuj 50 ani nic tylko pisałeś ooc że  mi ich nie dasz, do tego już  drugi raz w akcjach ze mną znikąd masz różdżkę i nagle rzucasz protego na accio które w Ciebie rzuciłem. Accio może i jest dla 2 klas ooc ale można się nauczyć tego zaklęcia prawda ? Jak walnąłem w Ciebie drętwotą w jakiejś tam akcji z Adixonem nagle pojawił Ci się item różdżki w dłoni i napisałeś akcję gdzie twoja postać bez opisanego wyjmowania różdżki rzuca protego. PROTEGO jest dla drugich klas , owszem można się nauczyć owego zaklęcia ale pierw twierdziłeś że Ferith dał Ci zgodę na te zaklęcie a potem że  się go uczyłeś... Skoro ty się uczysz zaklęć dla wyższych klas to ja też mogę , nie ? Dodam że przy kłótni uciekłeś kolejny raz tym razem Pani xopowo, miała Cię wtedy na mobili więc no wiesz , rozumiem że  myślisz że  twoja postać jest drugim Potterem czy jakimś innym potężnym czarodziejem i może wszystko ale tak nie jest. Co do groźby z banem napisałem że Ferith sprawdził skargę i że  zaraz dostaniesz bana. A! Zapomniał bym o tym...  Wiesz, wtedy jak już musiałem spadać to sam pisałeś że  już koniec akcji i mogę iść więc... Dodam że  była godzina 1 czy tam północ i nie każdy chce do rana w klocki grać , na przykład ja... Po prostu chciałem spać. ( Za przekleństwa przepraszam ale nie mam nerwów ze stali i po prostu ... Wkurzył mnie , był chamski robił mi na złość specjalnie... Po prostu prowokował. Karę przyjmę na klatę)
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#5
Mam screeny ze kaze ci uzyc tego sprobuj 50 i jak klniesz na ooc wyslac ci kolego??
Czy po prostu sie do tego sam przyznasz ?
Mejb
lapy do gory




Posty: 102
Tematy: 9
Sie 2017
Slytherin

#6
PRZECZYTAJ CO NAPISAŁEM POTEM ZADAJ JESZCZE RAZ TE PYTANIA.
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#7
Po 1 
Napisales ze nauczyles sie accio, aczkoolwiek na 100 bedziesz mogl miec w 2ooc bo na razie jestes w 1 ooc i musisz miec na 50
Po 2
I tak ci nie wierze ze masz accio, daj screeny jakiekolwiek
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#8
@up Piszcie sobie na privie
Nie byłam przy całym zdarzeniu, ale chwilę sobie patrzyłam na to, co tam tak spamicie. Uważam, że obydwoje zasługujecie na jakieś krótkie bany, ponieważ obydwoje zachowywaliście się na równie niskim poziomie.

//Rozumiem, ale mimo wszystko nie możesz się w ten sposób wypowiadać w skardze. Również 30% warna. [SirLexPLAY]
viper wroc
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#9
@Up zgadzam się w 100%
Kawka
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lut 2018
0
Hufflepuff
#10
Pewnie dostanę warna za tę wypowiedź, ale trudno.
W wątku pt. "Lista zaklęć" jest podział na 1, 2, 3 OOC, dorosłych i czarną magię, ale to nie jest wyznacznik. Sam Mistrz Gry zaznaczył nad tą listą, że 
"Lista nie jest również wyznacznikiem umiejętności postaci. Lista jest sugestią  możliwości postaci w poszczególnym wieku."
Jest więc SUGESTIĄ, a nie ścisłą regułą, której trzeba się trzymać.

//Masz racje, więc otrzymujesz 30% warna. [SirLexPLAY]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.