Witaj!

Skarga na Mejb
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#11
By naprostować wam jak to wygląda napiszę wszystko w punktach byście mogli się łatwiej połapać drogie pany : 

1. Pisanie skargi gdzie piszesz, że dostałeś bana bo ktoś napisał na ciebie skargę - może tak nie jest ale wygląda to na zwyczajne chęci odgryzienia się "ja dostałem bana, to niech i on dostanie". Przynajmniej tak tak to wygląda, nie zważając na twoje pobudki, bo w głowie ci nie siedzę, oceniam jak tak jak to wygląda.

2. Piszesz, że cie wyzywał lecz potem przyznajesz, że ty też go obrażałeś "Oczywiscie, moje zachowanie tez bylo slabe, i ten gracz PRAWDOPODOBNIE nie zachował się gorzej ode mnie"  nie piszesz tego wprost ale też tak mogło być, wstawianie swoich znajomych jako świadków - rzecz oczywista że będą trzymali twoją stronę, więc taki świadek to nie świadek, a przynajmniej na haplu.

3. "W owym czasie, zastawili oni na niego pułapkę w dormitorium, on w nią złapany stracił różdżkę." Powiedz mi proszę, gdy w szkole ktoś ciebie zdenerwuje, pokłócisz się z nim to zabierasz kolegów i robisz na niego pułapkę w szatni by zabrać mu telefon? Ja rozumiem, że to gra, tutaj można więcej itp, no ale stwarzajmy jakieś pozory przynajmniej, a nie wykorzystujemy dosłownie wszystko co można.

4. Pomyślałeś ty kiedyś, że może na serio ktoś musi nagle kończyć bo coś mu wypadło albo rodzice mu każą itp, jakie on ma szczęście że mu rodzice prądu nie odcięli i nie zniknął nagle z serwera bez słowa bo ty byś napisał wtedy chyba ten fragment czcionką rozmiaru 7. Bądźmy wyrozumiali przynajmniej w jakiś stopniu. Raz miałem sytuację gdzie musiałem odejść odejść od komputera bo myślałem że mi się blok pali, a to się okazało że sąsiadka postanowiła sobie zrobić grilla w mieszkaniu. Zamiast od razu stawiać zdanie dla nas najbardziej wygodne pomyślmy wpierw o alternatywach i innych przyczynach dlaczego tak się stało, a nie od razu "UCIECZKA Z ACKJII!!! BANA MU"

5. To już jest skierowane do was obydwu. Nie wiem czy wiecie... ale zaklęcie Accio działa w sposób taki iż musimy wiedzieć gdzie dany przedmiot się znajduje dokładnie a nie, gdzie "zapewne jest". Nigdy nie wiedziałem by ktoś w serii komuś zabrał różdżkę Accio gdy ten miał ją w kieszeni. 

6. 30% warna za wypowiedź w nie swojej skardze. [SirLexPLAY]

Nie przedłużając - nie jest to sprawa na skargę na forum a można to załatwić na pw z lekką pomocą moderatora, bo nie jest to jakiś poważny problem, że trzeba robić z tego wielkie halo.
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#12
Czy Ty majami, musisz się wp ierd alać we wszystko co się tylko da, i rozstrzygać coś, co do Ciebie nie należny? Zabawa w ***** moderatora Tobie nie służy. No sorry, ale tak mnie to irytowało, że musiałem.


ATENSZYN, ATENSZYN.

//Atenszyn, atenszyn. Niestety, ale Tobie muszę wyjątkowo dać 40% za przekleństwa w zestawie z samym Twoim postem. [SirLexPLAY]
Noxxx
Czarodziej




Posty: 87
Tematy: 6
Gru 2017
166
#13
@up majami ma rację

//@PanWPoście otrzymuje warna 30% za zbędną wypowiedz w nie swojej skardze. [SirLexPLAY]
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#14
Skarga nie ukrywam, ale jest trochę chaotycznie napisana, ale dam sobie z tym jakoś radę.

To zacznę od drogiego Mejb'a.

Jak zapewne wiesz, to nie Twoje pierwsze wywinięcie tego typu. Myślałem, że jednak Ci będę mógł zaufać z tą agresją, przeklinaniem. Ale się zawiodłem. Trudno się mówi. Więc rozpiszę sobie w punktach co tu zrobiłeś:
- Przekleństwa (2 się naliczyłem), generalnie agresja,
- fakt faktem, ale nigdzie na SS'ie nie widzę chociażby jakiegokolwiek spróbuj x.

Teraz kacpi1310.

Co do tych akcji pokazanych na tych SS'ach, to uważam, iż nie jest to jakoś bardzo istotne, że Mejb nie odegrał akcji wyjmowania różdżki przed odegraniem akcji rzucenia zaklęcia Accio. Spójrzmy jednak na akcję, którą opisał Mejb - gdzie zostaje rzucone na Ciebie zaklęcie drętwoty, nagle wyjmujesz różdżkę bez odegrania tego i rzucasz protego. Tu już można się przyczepić braku akcji wyjmowania różdżki, zgodzisz się ze mną? Gdzie to od momentu rzucenia zaklęcia drętwoty już dużo czasu nie masz na tego typu reakcje. Jakaś sekunda, może?

Więc tak. Uważam, że po przeszłych przygodach z Tobą Mejb, będę Cię musiał ukarać banem tygodniowym. A jak wspomniałem, to z kacpim porozmawiam na PW.

A reszta która się zbędnie wypowiedziała w skardze otrzymuje po warnie. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.