Witaj!

Pa pa
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
W zasadzie to ostatnio dużo osób mogłoby napisać taki wątek jak ja z pożegnaniami, lecz większość tych osób po  prostu odchodzi na inny serwer. Nie wiem jak to będzie ze mną... Ostatnio bardzo mało w cokolwiek gram a tym bardziej nie gram w gry, w które trzeba się bardzo angażować. Na forum zarejestrowałem się dnia 21.03.2015, lecz tak naprawdę zacząłem grać dopiero rok później. Od tego czasu przeżyłem strasznie dużo ciekawych i przyjemnych jak i tych nieco gorszych chwil. Ostatnio zaś tak jak to na pewnej konwersacji napisałem "Pierdo*** ten komputer" no i zaczęło się, wydaje mi się, że wyszło mi to na dobre bo... <3 <3. W każdym razie dzięki wszystkim za mile spędzony czas i tyle, może jeszcze kiedyś się spotkamy!

Co do spraw IC, czyli głównie do mojej postaci Lisy Yrell - uznajmy, że rzuciła wszystkie stanowiska, które posiadała i postanowiła wyjechać zza granicę by tam ułożyć sobie swoje nowe życie, pobyć trochę samemu, z dala od wszystkich przestępstw i szkód jakie jej wyrządzono. Nie wiem co z dziećmi bo nwm czy grają, czy nie ale mogą zostać z ojcem bądź z kimś z rodzinki. Jeżeli jednak ktoś ma jeszcze jakąś sprawę IC do mnie to niech napiszę, to może jeszcze wbije ten ostatni raz.

Aktualizujcie sobie mój poradnik albo sobie nowy zróbcie, jak tam chcecie, zostawiam go wam Big Grin

Pa pa!! ;*
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#2
Eldo.
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#3
Zaczynał jako Fox.
FałszywyZiela - Fox pamięta.
PAPA
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#4
Ohajo, Ziela-Sama.
muzzy102
peepoopoo administrator peepoopoo czemu




Posty: 98
Tematy: 9
Paż 2015
127
Gryffindor
#5
No cóż żegnaj Ziela ;-;
mam p*erdolone love hate relationship z tym serwerem
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#6
Hajsu życzę i spokoju w życiu
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Amber.
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 3
Lis 2017
1
#7
Adijos !
Antithei
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lut 2018
0
#8
Czekałam na to długi czas, jestem uradowana
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#9
No to bywaj!

A i pąmietaj. W wakacje wbijam na Pomorze Big Grin
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#10
Cześć.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.