Witaj!

Stanowczo zbyt długa propozycja
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#21
Nie byłem jedynym A-RP, mój drogi. Hubcik ukradł pieniądze? Ukradł, zrobił to IC więc jako A-RP miałem w tym momencie wielkie G do gadania. Dlatego jako Sekretarz zgłosiłem sprawę do Wizengamotu i Hubcik został odwołany po udzieleniu wotum nieufności. Tyle mogłem zrobić ze swojej strony, więc zrobiłem co mogłem. Gdybym wpadł jako A-RP zabrał mu te pieniądze to podniósłby się płacz, że były one skradzione drogą IC, a administracja robi innym pod górkę ustalając rozgrywkę pod siebie. Przecież sam takie sytuację najczęściej komentowałeś właśnie w ten, a nie inny sposób. Więc nie muszę Ci tłumaczyć, dlaczego w sprawie Hubcika interweniowałem IC, a nie OOC jako członek Ekipy.

Tutaj Cię zaskoczę, bo Bunt Goblinów nie był moim pomysłem. Wtedy istniała wewnętrzna lista planowanych narracji i rozwinięć fabuły, które były według kolejności wprowadzane. Nie ja umieszczałem bunt na liście, ale między innymi ja realizowałem punkty, które tam były. Na tamten okres przypadał akurat Bunt Goblinów. Ciekawe, że twierdzisz jakobym ja obalił bunt, skoro latałem wtedy na vanishu prowadząc narracje dla grupy Aurorów kierowanej wtedy przez Asacrona, którzy podejmowali działania w celu uspokojenia buntu. W akcji jako postać IC Olafa Malte pojawiłem się w momencie kiedy Asacron stał już we wnętrzu Banku Gringotta i sytuacja była pod kontrolą. A pojawiłem się tam po otrzymaniu patronusa, który wtedy bodajże wysyłał na /helpop, bo nie było jeszcze patronusów skryptowych. Tak więc dziękuje, że przypisujesz mi zasługi, które nie są moje ale niestety nie mam w zwyczaju przypisywać sobie zasług innych.
Mogłeś to pomylić z sytuację, kiedy brałem czynny udział w akcji polowania na śmierciożerców prowadzonych wtedy przez Dislossa. Tak to była akcja, w której brałem czynny udział jako postać IC i zdjąłem wtedy postać Dissa Drętwotą, po tym jak uniknął Petryficusa ze strony Żmii.

Usunęliśmy synagogę jako element nie pasujący do kanonu po wcześniejszym odegraniu narracji. Mój drogi, ona nie została wysetowana bez odegrania stosownej akcji. Wystarczyły dwie osoby, żeby synagoga przestała istnieć i zrobili oni to w pełni IC. Nie poradzę nic na to, że wioska Hogsmeade świeci pustkami, a osoby, które stały pod Trzema Miotłami albo afczyły, albo miały w nosie lokalną narrację. Najpierw trzeba zebrać więcej informacji na temat danej sprawy, a dopiero potem coś komuś wytykać. Inaczej hipokryzją jest Twój post, jeśli snujesz tezy bez solidnych informacji.

A teraz kochani wracamy do propozycji i propozycji się trzymamy - nie odbiegajmy od tematu.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#22
Skoro nie potraficie zachować się na poziomie i jesteśmy zmuszeni kasować po kilkanaście postów robiących off-topic to temat zostaje zamknięty.
Osoby, których posty zostały skasowane nie otrzymały warnów, jednak gwarantuje, że w przyszłości posypią się one z góry i nie będę na tyle wyrozumiały.

Słów kilka do autora wątku - nie zamykam go ze względu na Ciebie, ale na powód podany wyżej. Jest tutaj poruszonych wiele spraw, które osobiście również popieram i cieszę, że taka propozycja została umieszczona. Wątek otworzę jak niektóre osoby ochłoną i przestaną wylewać tutaj wiadra buractwa i prostactwa. To nie przedszkole Drodzy Państwo.


#Mały dodatek ode mnie ~em411

[Obrazek: pk9bDhS.png]

#Froxel: Wątek otwarty, zachowujcie się na poziomie i piszcie na temat propozycji. To nie jest temat do dyskusji na temat swoich poglądów, które de facto propozycji nie dotyczą. Pamiętajcie o tym.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.