Witaj!

Kilka propozycji
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#1
Tak jak w temacie mam kilka propozycji.
1. Dodanie możliwości usuwania własnych postów i wątków. Przykładem jest ściganie cały dzień moderatora i spamienie mu. Przykład: "Ej Ixu usuniesz mi moją kp?" Bo na serio by wyeliminowało te oczekiwania cało dniowe nie raz nawet.
2. Przywrócenie komendy /archiwizacja. Była komenda /archiwizacja i było dobrze, gdyż nie było trzeba czekać całego dnia, a przynajmniej do tej 16-17. Po prostu dodanie komendy bana po /archiwizacja. 
3. Zwiększenie ilości multikąt, albo wyeliminowanie tego do większej ilości. 
4.Unormowanie systemu wieku bo na serio... Nie zdasz raz to dodajesz tylko rok, a nie tyle co powinno się nie zależnie od klasy. Np. jak się nie zda z 1 OOC do 2 OOC to żeby się dodawało 2 lata, a nie rok. Tak samo jak się nie zda więcej niż 1 raz. Po prostu to tak wygląda jakby się nasze postacie nie starzały ;_; Nie rozumiem czemu służy to, że jak nie zdamy dodajemy mniej niż kiedy zdamy... 
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#2
1.Wprowadzenie tego otworzyło by nową drogę dla śmieszków ;-;
2.Skoro zgody na archiwizacje własnej postaci nie są potrzebne to jestem za, aczkolwiek żeby było po wprowadzeniu tej komendy coś takiego jak "/potwierdzam".
3.Obecnie możesz mieć aż cztery konta co na prawdę jest dużą liczbą i wystarczającą.
4.System liczenia czasu jest ok. Nie widzę problemu.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#3
Jestem za, tylko z multikontami się lekko nie zgodze. Poco komuś więcej niż cztery mk? Według mnie to jest duże, ale każdy ma swoje zdanie
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#4
Pozwolę sobie wypowiedzieć się jedynie w sprawie 4 punktu. Otóż już ci wyjaśniam dlaczego przy niezdaniu jest tak a nie inaczej. W sadze HP nie zdarzało się żeby ktoś nie zdawał do następnej klasy, jeżeli to się działo to prawdopodobnie był wyrzucany ze szkoły. Natomiast tutaj na serwerze nie możemy sobie pozwolić na takie praktyki ze względu na specyfikę gry. Więc zaniechanie starzenia się postaci w przypadku niezdania kilkukrotnego ma na celu uniemożliwienie problemu jakim mogą być 20 latkowie nadal chodzący do szkoły. A są osoby które mimo kilku niezdań nadal chcą kontynuować rozgrywkę na danej postaci i próbować zdać, bo powody niezdania są rożne i najczęściej są to przyczyny losowe OOC. Dlatego właśnie to tak musi wyglądać
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#5
1. Okej
2. Serio? XD Wiesz co to zmieni? Nijaczenie postaci. ,,A SPIERDZIELE SOBIE TA POSTAC, JAK NIE WYJDZIE, ALBO COS POJDZNIE NIE TAK TO WALNE /archiwizacja." Gracz, ktory ma jedno konto, bez mozliwosci zabicia jej, archiwizowania, uszanuje je. Na razie, kazdy ma je w tylku, no i zeby nie wyjsc na hipokryte, ja takze. ;D  Powinny wrocic zgody, serio.
3. Tego komentowac nie musze, jak 4 nie starczaja, to nie wiem czego ty oczekujesz. 
1 konto: Dorek
2 konto: Uczen
3 konto : Dzieciak
4 konto: Stworzenie
Coś jeszcze? Bez sensu.
4. System liczenia wieku po nie zdaniu jest po to, zebys w 1ooc nie mogl walic sobie spelli z dorkow, bo przeciez twoja postac powinna byc w 3ooc, badz powinna byc juz dorosla...(OCZYWISCIE, JA TO TAK ODBIERAM)
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
@Refresh
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#7
1.ZA
2.PRZECIW
3.ZA 
4.ZA
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#8
Może i trochę stary wątek, ale robię teraz czystki w dziale propozycji i staram się też na nie odpowiedzieć.

A.d. 1
To nie ma sensu. Są wątki ważnie i ważniejsze. Dajmy na przykład bardzo istotny i nadal aktualny wątek napisany przez starego moderatora lub gracza angażującego się w Hapel spory czas temu. Pewnego dnia nagle jest usuwany i nie jest do odnalezienia przez graczy, a nikt w moderacji nie zdołał zauważyć, że jest usunięty. Taki wątek można zazwyczaj przywrócić. Ogólnie to chodzi mi o to, że dając graczom taką możliwość, działało by to głównie na naszą niekorzyść tworząc na dodatek syf.

A.d. 2
Nie. Już raz była wpadka z graczem który sobie archiwizował w kółko swoje konto by za każdym razem wyjąć 45 galeonów z kieszeni i wsadzić do skrzynki. Zresztą, nie widzę w tym żadnego problemu, że to moderator się zajmuje archiwizowaniem, a nie gracz. Jak nie ma moderatora, to nie wchodzić na tą postać i grać sobie na innej i wejść dopiero wtedy, kiedy się zjawi jakiś moderator.

A.d. 3
Limit multikąt multikont to trzy, obok głównego konta (3+1). Nie wiem co tu mówić, szczerze mówiąc. Po co Wam 5, 8, 10, 30 multikont?

A.d. 4
Odsyłam do posta napisanego przez modno.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.