Witaj!

John Bellerose | Dorosły
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#1
[Obrazek: Olb9hNQ6K-EvwQIzcaj5kPxz3VFfvktJEIV09kNT...BkyiNozmsW]
[Obrazek: YClRHbO7R5SdT_HAkW3eVtN1PYvhzRtNPI3gda85...X8e5jZYoiT]
Urodzony 25 kwietnia 2047 roku, czystokrwisty czarodziej pochodzenia Francuskiego. Niedawno zmienił posadę z nauczyciela Mugoloznawstwa, na nauczyciela Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami po tym, jak Frasier Strom zrezygnował z tejże posady. Przejął pieczę nad domem Godryka Gryffindora, mimo tego że w czasach szkolnych należał do domu Helgi Hufflepuff.
-

[Obrazek: xd911-gsEX2eI_qIi85ZtyAq5LlNVDL5MSKXEtYN...aLfGcGZo8C]

[Obrazek: BNTlX-xj2GDNPDnpHwrr9OYWf9P95hIZn64K2CA0...ciS7f1592r]
[Obrazek: 7xbudPoC0l9zHQeQ4NuvVkZqCS-p4Q22pAwcws1b...eV5Bia1pcD]
Wręcz złota, z lekka przydługa grzywka Johna opada mu najczęściej na niewysokie czoło. Tuż pod nim znajdują się niewielkie, acz wyjątkowo ładne piwne oczy wyglądające spod wachlarza gęstych, ciemnych rzęs. Mocno uwydatnione kości policzkowe nadają jego twarzy nieco owalnego kształtu. Prawdziwy uśmiech na jego dużych, acz w miarę wąskich wargach jest często spotykany. Całość dopełnia średniej wielkości delikatnie zadarty nos, na którym nie da się zauważyć chodź cienia jakichkolwiek piegów. Cerę ma dość bladą, a wręcz mlecznobiałą, niestety podatną na wszelkie oparzenia. Ostatnio coraz częściej na jego brodzie zaczął widnieć kilkudniowy zarost. John nie grzeszy wzrostem. Jest raczej szczupły, co można określić patrząc na jego stosunkowo chude kończyny. Ubiera się zazwyczaj w magiczne szaty, bądź płaszcze, podkreślając w ten sposób swoje czystokrwiste korzenia.
-
[Obrazek: XeE9lEHMO5Sw1iGBBgrkgqJTLX5yZ2KeTAnpZBfO...RaLwbYAm2j]
[Obrazek: HiB_8V4yA37CU2JpkmO-G1kWyOwj1lOZSXoeDxky...-LLl_1aycS]
[Obrazek: bwYnXCtr4uBxsiu4yb-iBV3ajzLCGzSdqf5AIHvd...ajmSQa6TSh]
Jak przystało na byłego wychowanka domu Helgi Hufflepuff, John stara się być uprzejmy i pomocny wobec ludzi, których spotyka na co dzień, spacerując czy to po zamku, czy to po Hogsmeade. Mimo tego, trudno zawierać mu jakiekolwiek przyjaźnie, które są w jego życiu niesłychanie ważne. To wszystko za sprawą tego, że jest osobą wstydliwą i trudno mu zrobić ten pierwszy krok. Powoli zaczyna przełamywać tą barierę, dzięki pracy w Hogwarcie. Woli żyć tak, jak żyje teraz. Jest wiernym przyjacielem, dlatego też nie toleruje zdrad. W swoim zachowaniu, John jest jest raczej łagodną osobą, rzadko odnosi się do przemocy słownej czy fizycznej. Stara unikać się bezsensownych sprzeczek, konfliktów szerokim łukiem, dlatego też czasami niezwykle łatwo wybacza innym swoje czyny. Jest uważnym słuchaczem i preferuje rozmowy na osobności niż jałowe dyskusje. Dla swoich najbliższych jest gotowy rzucić się w ogień i zrobić wszystko, by byli szczęśliwi. Bywa łatwowierny - sam się o tym przekonał w przeszłości, wiele razy zawiódł się na swoich znajomych.
-

[Obrazek: LmArdFL7EuvXcqREOV1zJU90VDmWS3f3c4RH8TX1...dQ5xvu_hOH]

-
[Obrazek: cOoRkUiSYw94mV4rHafZMoyLrRLBrSwI9Ky7cZDf...6JWb98l6BP]
[Obrazek: ffyQ0DFhqYbuw468dky6jtOYnWF0R5oEALE19r6I...ri-alGlgIb]

| Bellerose |
Sylvie Bellerose - Matka
Aileen Bellerose - Siostrzenica
Gregoire Bellerose - Kuzyn 

| White |
Rebastian White - Ojciec
Jeremy White - Brat
Dominic White - Brat
Danny White - Wujek
Luke White - Wujek
Nicodem White - Kuzyn
David White - Kuzyn
Veren White - Kuzyn
Sean White - Kuzyn
Emma White - Siostrzenica
Oliver White - Siostrzeniec

| + Skeet |

[Obrazek: 42TsRX80xPHXQX00xdBMrJ-UI03S0xD4t9iiDxTc...owfkkZmDjh]
[Obrazek: 3PJrXI63mJBVSyBtOIq-Tk7GmAba6UaQtOcw5lvC...7_UbNE92Rt]
Petter BLACKDAGGER | Tęsknota, Przyjaźn | “Cinq doigts”.
‘68
Oj Petter, Petter. Co się stało, że wylądowałeś tam? I co ja mam teraz sam zrobić? Pamiętam jeszcze jak dopiero się poznaliśmy, to było już chyba pierwszego dnia szkoły. Miałeś łóżko koło mnie... i tak zaczęła się nasza wspólna przygoda. Pamiętam je prawie wszystkie. Pamiętam, jak pokazałeś mi tą grotę w rzece, w Hogwarcie, pamiętam jak razem próbowaliśmy rozgryźć zagadkę z tym duchem, pamiętam jak na 5 roku dałeś mi złoto głupców, żebym miał o co grać w kości. Zawsze wiedziałeś co zrobić, kiedy ja nie wiedziałem. Mieliśmy już nawet kupiony sklep! I co? wszystko się rozsypało. Nie wiem nawet za co tam jesteś. W głębi duszy mam nadzieje, że kiedyś Cię jeszcze wypuszczę, pomogę. Mam jedynie nadzieje, że nie zabiłeś nikogo i że osadzenie Cię tam jest jedynie pomyłką. Nawet nie powiedziałem Ci „Do Zobaczenia". Ostatnim razem rozmawialiśmy dosyć dawno... i najzwyklej w świecie brakuje mi Ciebie, zawsze byłeś moim najbliższym towarzyszem. Dzieliłem z tobą wszystko, co miałem. Nawet jeśli po części wiedziałem, że coś przede mną ukrywałeś. Wróć, proszę Cię.

‘69
Słyszałem, że wypuścili Cię z Azkabanu, ale do końca temu nie wierzyłem. Aż w końcu zastałem Cię w Trzech Miotłach. Nie mogłem uwierzyć w to, że przyjaciel ze szkolnych lat wrócił. Nigdy widok twojej twarzy nie sprawił mi takiej radości, jak wtedy. Tak dużo ze sobą już przeszliśmy, nie mogłem o tym wszystkim zapomnieć. Jednak nasz kontakt od niedawna zaczął się urywać… Niestety. Chociaż od czasu do czasu idziemy na jakieś wyprawy, ostatnio nawet byliśmy w tym uniwersytecie! 

[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Evan CRAVEN | Pustka, Rozpacz, Tęsknota  | “Plus de larmes”.
‘68
Ty też już niezłe wydoroślałeś! Pamiętam nasze pierwsze spotkanie na pokątnej. Nie spodziewałem się wtedy, że zostaniesz moim jednym z najbliższych przyjaciół. Z tobą też dużo spędziłem czasu. Na początku nie pałałem do Ciebie za bardzo sympatia, ale szybko to się zmieniło, i dobrze! Mogłem z tobą porozmawiać na różne tematy, a ty zawsze mi doradzałeś. Zawsze byłem opinii, że Evan powinien znaleźć miejsce w Hufflepuffie, ale no tiara zdecydowała inaczej. No cóż... jak wychodziłem po raz ostatni z Hogwartu, bałem się, że kiedy ty wrócisz na swoje ostatnie lata nauki, kontakt się urwie - a ty co, wypisałeś się! Nie spodziewałem się tego. Na początku nie uważałem to za nierozsądne, ale co on w tym czasie osiągnął! Wrócił do swojego starego nazwiska, kupił dom i wyremontował go. Jest aktualnie na czele rodziny. Człowiek sukcesu, bardziej niż ja. W aktualnej sytuacji jestem w stanie rzucić się za Ciebie w ogień. Mam nadzieje, że nasza znajomość będzie trwać wiecznie! Do Zobaczenia już w najbliższym czasie!

‘69
Koniec. Jak to się stało? Byłeś moim ostatnim przyjacielem, z którym miałem jeszcze w miarę dobry kontakt. I nagle napisy końcowe. Zostawiłeś jedynie syna, którego teraz muszę wychować. Tak bardzo przypomina Cię w charakterze - porywczy, ale w odpowiednich sytuacjach poważny i wesoły. Do zobaczenia w nowym, lepszym świecie. 

‘73
 Nadal czuje pustkę i gdybym tylko mógł przywrócić Cię do życia, to oddałbym wszystko.

[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Ida NIETZSCHE | Przebaczenie | “Trop beau pour être vrai”.
‘68
No z nią też trochę się namieszało... Może lepiej o tym nie wspominać? W każdym bądź razie Ida jest wyjątkowa kobietą, silną, broniąca swojej racji. Czasami mam wrażenie, że ma dwie osobowości, że pod tą grubą, zimną powłoką kryje się milusi misiek... ale kto wie? Tak jak to się mówi - czas leczy rany i tak też jest w tym przypadku. Może fajnie by było od czasu do czasu pogadać.

[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Avery DRAGOVICH | Przyjaciel | “Momes”.
‘68
Początki naszej znajomości może nie były najlepsze, ale jakoś się to ułożyło. W sumie zaczęło się od tego, że wyzwałeś mnie na pojedynek i pokonałeś mnie. Wtedy już dostrzegłem w tobie bardzo pozytywna cechę. Leżałem na macie, bezbronny, a ty okazałeś litość, podziękowałeś za walkę, uśmiechnąłeś się i tak się rozeszliśmy, i aż do pewnego momentu w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy. A zaczęło się to w Hogsmeade, kiedy już ukończyłem Hogwart. Pamiętam nasze wspólne akcje, to było dopiero coś. Chociaż do dziś... do końca nie pamiętam wszystkiego - tak tylko przez mgle. I się znowu kontakt urwał i nie gadamy aż do dziś. Trochę szkoda, bo bardzo Cię polubiłem. No nic, miejmy nadzieje, że kiedyś coś wróci. Słyszałem jedynie, że związałeś się z Emmą - powodzenia.

[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Angelina SHAY | Stara znajomość, Szczerość | “Le vrai moi”.
‘68
Tak jak w większości przypadków, kontakt z Angeliną często się urywał. Kolegowaliśmy się mniej więcej między 2, a 5 rokiem nauki - kontakt się urwał - wznowił się dopiero po ukończeniu tej wspaniałej szkoły. Pamiętam jeszcze, jak łapałaś mnie po ciszy nocnej czy jeszcze twoje urodziny! Składaliśmy Ci życzenia wraz z Evanem. Czas mijał i mijał, aż doszliśmy do dnia dzisiejszego. Jakoś się przewijasz w moim życiu, raz jesteś, później Ciebie nie ma. Fajnie by było, jakbyś jeszcze czasami wstąpiła do mnie na herbatkę, porozmawiali. 

‘70
Zniknęłaś i nie mam pojęcia gdzie się aktualnie podziewasz. Mogłabyś mi dać jakikolwiek znak! Cokolwiek! A ty znikasz bez słowa. Mam nadzieje, że kiedyś jeszcze się zobaczymy.

[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Emma WHITE | Wariactwo, Niestosowność  | “Beau la folie”.
‘68
Z tobą to już totalnie nie wiem co się dzieje. Był moment, zaraz po Hogwarcie, w którym zaczęliśmy się od nowa dogadywać. Niestety nie trwało to długo. Ostatnio przyszłaś do mojego domu cała ubrana na czarno, zgasiłaś światła i zaczęłaś udawać jakiegoś czarnoksiężnika. Chyba alkohol Ci wtedy za mocno strzelił do głowy. Mimo tego, wciąż mam obraz małej Emmy, która siedziała i czekała w domu rodowym White. Ciekawe gdzie się teraz podziała? Cicha, miła, ambitna. Ba! Pamiętam jeszcze jak uczyłaś się chodzić na rękach! I nagle coś się stało, nie umiem tego wytłumaczyć. Życzę Ci powodzenia.

‘73
Totalnie nie wiem gdzie podziała się stara, pokorna Emma. Nadal darzę Cię przyjaźnią… jednak coś się zmieniło. Ostatnio, gdy spotkaliśmy się pod Trzema Miotłami zaczęłaś wygadywać jakieś bzdury na mój temat. Nie mam Ci tego za złe… Ale mogłabyś trochę przyhamować. Widziałem też, że pobrałaś się z jakimś Gingerblade, życzę wam powodzenia.
[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Magnus CRAVEN | Sentyment | “X-men”.
‘68
Magnus! Taki wesołych chłopak z tak tragiczną historią. Tak jak wspomniałem, przypomina mi Evana - nie wyglądem, ale charakterem. Sprawia, że na moich sustach coraz częściej widnieje szczery uśmiech. Odkąd Evan zmarł… muszę się nim opiekować, jestem mu tego winien przez te długie lata znajomości. Nawet ostatnio nazwał mnie przez przypadek “Tatusiem”, cudowny chłopczyk. Chce go wychować na jak najlepszego czarodzieja. Moje oczko w głowie.

[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Eron BALTIMORE | Zawód, Odrzucenie  | “Ne me ramene pas”.
‘68
No i co ja Ci poradzę Eron…? Po ostatnim naszym spotkaniu, przemyślałem co nieco i chyba za bardzo przesadziłem. Bardzo Cię lubię przecież, ale na tym się kończy. Nasza znajomość chyba już nigdy nie będzie wyglądać tak samo. Trudno.

‘73
Nie widziałem się z tobą od bardzo dawna i szczerze mówiąc nie wiem co się aktualnie z tobą dzieje. Mam nadzieje, że jakoś Ci się układa w twoim życiu i w końcu znalazłeś swoją drugą połówkę. Chciałbym Ci jakoś pomóc… Ale nie wiem jak. Jak będziesz mnie potrzebował, to daj mi jakiś znak.
[Obrazek: E_Mp1N43pkSEq7VSSlY_GRPTMXk-vmVu4s6xsv-1...YkyCKoDPWL]
Anna MARGEL| Miłość, Zaufanie, Szczęście  | “Becane”.
‘73
Mieć taką osobę u boku to prawdziwy skarb. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie, pierwsze wymienione słowa… i wydaje mi się jakby to było wczoraj. Cieszę się, że jesteś koło mnie i że pobędziesz ze mną chociaż jeszcze chwile. Gdyby nie ty… nie wiem co by ze mną się stało. Nauczyłaś mnie ponownie kochać. Zrobiłbym dla Ciebie naprawdę dużo. Na początku naszej znajomości nie myślałem, że rozwinie się do tego poziomu, a jednak!
-

[Obrazek: 6KorURf_MmS2SL91mO4rjDs-IWsrP7xCUskll02m...tzhucAk6tN]

[Obrazek: tf_jVI17TrA9X99eb6N_hSZAEaFgjrsSRIey24cd...XXVChBx2bS]
[Obrazek: oNoYwSssFcDQfurG_JQ6wsNzdsJvXkfMHCpHTa1E...2i6Q_gOG0E]

Lata na Świetlistej Smudze, którą dostał jak był w 5 klasie.
Umie wyczarować cielesnego patronusa, a jest nim PANDA
Coraz częściej śnią mu się koszmary.
Na chwile obecną opiekuje się takimi stworzeniami jak mały niuchacz, lelek wróżebnik czy hipogryf. W młodości jednak miał ich dużo więcej
Wygrał konkurs Wiedzy Numerologicznej w 2062 roku
Zajął drugie miejsce w Turnieju Pojedynków na ostatnim roku. 
Na końcu jego nauki w Hogwarcie dostał kilka wyróżnień z takich dziedzin jak - Zielarstwo, Numerologia, Zaklęcia i Uroki.
Zmienił się na chwile w kobietę przez panującą w przeszłości epidemie
Jego różdżka jest standardowo wyrzeźbiona, zrobiona jest z jabłoni, a jej rdzeniem jest pióro z ogona feniksa. Jej długość to 12 i pół cala
Wynalazł Muffliato w Proszku
Otworzył biznes ze swoimi zmarłym kuzynem - był to kompleks dwóch sklepów i jednego baru. Szybko jednak zrezygnowali z tego, gdyż zyski były za małe
Pracował w Biurze Detektywistycznym INSOMNIA
Był w posiadaniu magicznej walizki, która był “większa w środku”, niestety została spalony przez Departament Tajemnic
Umie się posługiwać takimi językami jak - Francuski, Angielski, Hiszpański, Portugalski oraz zna podstawy łaciny
Dwa razy został zatrudniony na stanowisko Dyrektora Departamentu Skarbu Magicznego, drugim razem na specjalną prośbę samego Ministra Magii.

| OWUTEMY |
• Numerologia: Wybitny.
• Transmutacja: Nędzny.
• Smokologia: Wybitny.
• Eliksiry: Powyżej Oczekiwań.
• Obrona przed Czarną Magią: Powyżej Oczekiwań.
• Historia Magii: Powyżej oczekiwań.
• Opieka nad Magicznymi Stworzeniami: Powyżej Oczekiwań.
• Zaklęcia i Uroki: Wybitny.
• Zielarstwo: Wybitny.
• Astronomia: Nędzny.
• Wróżbiarstwo: Zadowalający.
• Mugoloznastwo: Wybitny.
• Podstawy Magomedycyny: Powyżej Oczekiwań.
• Podstawy Psychologii: Nędzny.

| UMIEJĘTNOŚCI |
• Deportacja
• Latanie

| PODPIS |
[Obrazek: n1lMn1SKjcig1NVKFAzaIzR4t3Ltdov97df4V5La...yWStdm9dcU]
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#2
Perfect! 
Masz Repke typie
kefirx
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 6
Lip 2015
35
Hufflepuff
#3
Martinek ~~~ ;D


+Rep
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#4
Ida NIETZSCHE* XD
Ale omg ktos napisał ze jest sympatyczna, miło : ) ) )
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#5
-rep noob
pdw
Helimer2
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Mar 2018
2
#6
Na odświeżenie wątku heheh
Może dodasz kiedyś mnie? (Sowa Evana) heh
Nie bylbym soba gdybym nie dal ci repki
+REP!
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#7
Co mi tam, REPKA
..............................................
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#8
Jestem ja jest REPKA
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#9
Proszę o przeniesienie do działu "Dorośli".
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#10
Karta bardzo estetyczna, podoba mi się kolorystyka i relacja z Dominiciem  Heart
Bardzo miło się ją ogląda.
"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego." - Edward John Phelps



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.