Witaj!

Skarga na SirlexPlay
Yotyz
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Lut 2018
3
#1
Nick oskarżającego: Yotyz
Nick oskarżonego: SirLexPlay
Powód: Niesłuszny trawaban, ładnie sobie odgrywam, i w ic zacząłem spychać gościa z siedzenia, bo mi je zajął, on pisze że jest koksem i mnie odrzuca na ziemie (on 1 ooc ja 2). Poleciała na niego skarga na non rp, walnalem go pare razy by zszedł z siedzenia, to patrze dostaje trawabana na 7000 za dm. Sie *****em i napisalem na helpopie aby mnie odbanowal bo tylko chcialem aby zszedł, to dostaje 15k, znow to napisalem, dostalem kicka, a na koncu bana. Nie powinno tak być że za DM 7k po 1, a po drugie niesłuszny bo go uderzylem dwa czy trzy razy.
Dowody : Mysle że Sirlex potwierdzi wszystko 
Proponowana kara: No na pewno unban dla mnie, a dla Sirlexa to może ostrzeżenie.
(wiem ze skarga amatorska, ale była pisana na szybko)
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#2
Ah tak? Poczekaj, bo nazbierało mi się trochę perełek w tych dzisiejszych logach. Twój nick nie był nie do ominięcia, wszędzie było go widać.



Zgłoszenia, za które byłeś też karany. Spokojnie, nie tylko ja Cię dzisiaj karałem.

A teraz masz dokładnie wszystkie Twoje spamy na Helpopie z płaczem, że Ci ktoś zajął miejsce w Wielkiej Sali.



Pierwszego trawabana za 7k dał Ci modno i uważam, że słusznego. Jednak po tym ogromnym spamie nie umiałeś się opanować, więc Ci go podniosłem do 15k.

Po tej ilości wiadomości na Helpop, byłem zmuszony dać Ci kicka, bo nie umiałeś się opanować i napisać tego normalnie. Bez Caps Locka a przede wszystkim bez wpływu emocjonalnego.

[20:00:39] yotyz został wyrzucony przez SirLexPLAY za 'Ostatnie ostrzezenie chlopie'.

Idziemy dalej.



I ostatecznie otrzymałeś ode mnie 24 godzinnego bana. Dużo, co nie?

Chłopie. Nie mogłeś od razu przejść do konkretów i wytłumaczyć o co chodzi? Albo nie mogłeś ochłonąć po moim ostatnim ostrzeżeniu i napisać to spokojniej? (Właśnie po to Ci dałem tego kicka.) 

Już nie będę komentował ostatniego zdania na Twojej skardze. Powiedz mi, czy nie widzisz swojego błędu?



Czekam na ostateczną wypowiedź Head Administratora na temat tej skargi, gdyż dotyczy ona moderatora.
Yotyz
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Lut 2018
3
#3
Z tym wypadkiem w pociagu to przeez przypadek kliknalem a on juz płacz że go wyrucilem z pociagu (nie wiem jak to zrobil). Po kicknieciu napisałem spokojnie, ale nic to nie dalo (odczekalem) wiec znow napisalem. 7k trawabanu  za pare klikniec? Na serio?
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Skracamy bana do 12h, upomnij się jutro o unbana i na następny raz nie bij nikogo z łapki.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.