Witaj!

Apelacja - no nie wiem 1 day no
DawcioPL
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 3
Gru 2014
23
Gryffindor
#1
Osoba nakładająca karę: Froxel
Powód nałożenia kary: SPIEWA ROTE, BIEGA
Czas trwania kary: 1 DAY (ale nie nie nie, tak byc nie bedzie)
Opis sytuacji: Panie Froxel, ja wiem, ze nie wszystko trzeba LUBLU, ale no kurde, toz to WOJCIECH CEJROWSKI. Co Panu Froxelowi przeszkadzalo w spiewaniu? Bylo IC sprzedac w morde. WYZNAJTA rozumiem, SPIEWANIE - OKEJ. Ale no co Ci przeszkadzalo bieganie POCHANI czlowieku. ;-;
Argumentacja:
No nie wiem co sie stalo, podbijalem tylko respekt polski w Hogwarcie. No nie wiem co poszlo nie tak, no nie wiem.


Panie Froxel no nie wiem no.

No Panie froxel mam pytanie, dlaczego nie warn, PANIE DLACZEGO BAN. No dlaczego ,co poszlo nie tak.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Po pierwsze Drogi Chłopcze, od banów jednodniowych apelacja nie przysługuje, a nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania.
Po drugie rozgrywka toczy się w Hogwarcie, umiejscowionym na terenie Szkocji. Żenującym zachowaniem jest bieganie po zamku po ciszy nocnej i wypisywaniem z capsa słów piosenki patriotycznej z Polski, która do Hogwartu ma tyle co pies do baletu.
Po trzecie i ostatnie ignorowałeś innego Profesora, który zwracał Ci uwagę i oczekiwał na reakcję.

Podsumowując swoim zachowaniem niszczysz klimat, ukazując poziom, który przy takich akcjach wskazywać może na dno z mułem i wodorostami. Takie zachowanie nie będzie tolerowane, tak samo jak kilka dzisiejszych sytuacji, który spotykały się z odpowiednią nagrodą.
Dziękuje i dobranoc.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.