Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Isaac Wynne
Wiek:
32 lata
Miejsce urodzenia:
Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga
Wykształcenie:
Wyższe: ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, 
Magcent z Transmutacji na Rosyjskiej Akademii Magicznej.
(z przed regulacji)
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zaklęć i Uroków

~~~
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, przyleciała mała czarna sówka, która zrzuciła na stos pozostałych listów małą, białą kopertę. Opisana danymi personalnymi nadawcy oraz samym adresem Hogwartu, w swoim wnętrzu zawiera białą kartkę, z zapisaną, czarnym atramentem treścią.**

Szanowny Dyrektorze Solberg!
     Odkąd tylko pamiętam, moje zainteresowania kierowały się ku dwóm zasadniczym kierunkom. Pierwszym z nich zawsze była transmutacja, drugie miejsce natomiast zajmowały zarówno zaklęcia i uroki, jak i obrona przed czarną magią.  
Przez pierwsze lata po szkole, pracowałem w wielu miejscach. Na krótki okres  zostałem Aurorem, jednak przez pozytywny list zwrotny z Rosyjskiej Akademii Magicznej, wyjechałem z kraju na parę lat. Po powrocie również nie zagrzałem miejsca na długo. Miłość do podróży przesłała mnie w kolejne zakątki świata. 
      Poznałem wiele najróżniejszych kultur, jednak to Wielka Brytania jest krajem idealnym dla mnie. Nie wyobrażam sobie życia poza jej granicami, a powrót do kraju był jedną z najlepszych decyzji ostatnich lat. Zgłaszając się na tą posadę, chce spróbować swoich sił w zawodzie nauczyciela. Od zawsze podziwiałem wykwalifikowaną kadrę profesorską, poczynając od Profesora Proctera, a kończąc na Profesorze Lestrange, który przygotowywał mnie przez dwa ostatnie lata szkoły do objęcia posady Aurora. 
      Argumentacją mojego podania, może być nie tylko moje wykształcenie. W Hogwarcie według wielu osób byłem dobrym uczniem, który niejednokrotnie poświęcał czas na to, by inni mogli nadgonić zaległy materiał. Z wielkim zapałem, chciałbym przekazać młodemu pokoleniu odpowiednią wiedzę i nauczać ich wszystkiego, co będzie im  potrzebne w dorosłym życiu.

Z poważaniem,
Isaac Wynne

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy - Powyżej Oczekiwań
OWUTEMy - Powyżej Oczekiwań

[OOC]
Nick w grze:
Chonsu
Czy masz jeszcze inne konta?:
Aktualnie mam tylko jednego ucznia, na którym gram - Cygnus. 
Czy masz już jakieś doświadczenie: 
Doświadczenie posiadam, uczyłem na paru różnych serwerach, jednak na Haplu nauczałem najwięcej, na takich posadach jak Historia Magii, Mugoloznawstwo czy Zielarstwo.
Argumentacja OOC:*
Ludzie pewnie kojarzą mnie z posad takich jak zielarstwo czy historia magii. Nie sądzę by nauczanie zaklęć było równie trudne, ale  jestem też przekonany, że nie będzie to sielanka. Jak do każdego przedmiotu trzeba przygotować odpowiedni plan zajęć oraz pomysły na lekcje, by nie stały się one monotonne i nie wyglądały dzień w dzień tak samo. Można urozmaicić je na różne sposoby, tylko trzeba mieć do tego podejście, że takie akcje mogą coś wnieść.  Będę starał się urozmaicać zaklęcia i nie robić lekcji na zasadzie: przyjdź, rzuć spella, dostań spella, wyjść, tylko chciałbym też wprowadzić pewnego rodzaju rzeczy, które wymagałyby od gracza trochę myślenia i użycia odpowiedniego zaklęcia czy uroku.
Nazwa Skype/Discorda:
Skype: Dzeooo, Discord: Dzeo#3197
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
247
Gryffindor
#2
Zbyt często skaczesz z kwiatka na kwiatek, potrzebujemy stabilizacji. Odrzucam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.