Witaj!

Podanie na Gajowego
kefirx
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 6
Lip 2015
35
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Martin Wilson
Wiek: 18 lat.
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe.

Posada, na którą aplikujesz: Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do gabinety dyrektora przyleciała czarna jak węgiel sowa, trzymająca w swoim dziobie kopertę,
w której znalazł się starannie napisany list.**

Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
Już od najmłodszych lat interesowały mnie stworzenia, czy to magiczne cze też nie. W trakcie mojej nauki, ta fascynacja zwiększyła się, opieka nad magicznymi stworzeniami stała się moim ulubionym przedmiotem i również obecnie jest w czołówce.  Nie ukrywam, że chęć powrotu do tego wspaniałego zamku skłoniła mnie do podjęcia decyzji o mojej kandydaturze. Chciałbym powrócić do murów zamku i rzetelnie wykonywać powierzone mi zadania. Pilnować, by na terenie zakazanego lasu, błoni, jak i samego zamku, nikomu nie stała się krzywda. Jak i również nikt nie naruszył będącej tam od setek lat fauny i flory. Moim zdaniem to, że jestem młodego wieku, nie jest negatywem, lecz dzięki temu wiem, w jaki sposób myślą uczniowie i co w danej sytuacji mogą złego, czy też dobrego zrobić. 
Mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Z wyrazami szacunku.
Martin Wilson



Oceny z SUMów i OWUTEMów:

SUMy:
OPCM – Zadowalający
ZiU – Powyżej Oczekiwań
ONMS – Nędzny
Zielarstwo – Powyżej Oczekiwań
Historia Magii – Powyżej Oczekiwań

OWUTEMy:
OPCM – Zadowalający
ONMS – Wybitny
Eliksiry – Zadowalający+
Zielarstwo – Powyżej Oczekiwań
Smokologia – Wybitny
Transmutacja – Powyżej Oczekiwań
Historia Magii – Nędzny
P.Magomedycyny – Wybitny 

 [OOC]
Nick w grze: kefirx
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jako gajowy doświadczenia nie mam, ale ratowało się pierwszaków z zakazanego.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Wiadomo, że po skończeniu Hogwartu nie odgrywa się już tylu akcji co w trakcie nauki. Podtrzymywanie ścian trzech mioteł szczególnie, kiedy trwa rok szkolny, nie jest ciekawe. Dlatego chcę spróbować sił i zasiąść na posadzie gajowego. Moja rozgrywka nie będzie się ograniczać do wchodzenia raz na tydzień i szybkim spacerze po zakazanym lesie, czy odebrania wypłaty. Lecz do dużego kontaktu z postaciami uczniów i swobodnej, miłej rozgrywce z nimi. Na samym serwerze gram już kilka lat i zasady RP nie są mi obce.
Nazwa Skype: kefirx
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
247
Gryffindor
#2
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.