Witaj!

[Apelacja] _RoxStars_
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#1
Osoba nakładająca karę: modno
Powód nałożenia kary: 'Kopiowanie galeonów'
Czas trwania kary: Ban był na miesiąc, ale zostało 27 dni, a ban został nałożony w poniedziałek.
Opis sytuacji: No, w okolicach środka wakacji na serwerze kolega pokazał mi sposób na kopiowanie galeonów. Wiecie jak to jest. O kurde, znalazłeś sposób na galce! Pokaż! No i ja też tak zrobiłem, skopiowałem sumę 500 galeonów, czego teraz i nawet przed tem trochę żałowałem. Nic z tymi galeonami nie robiłem, po prostu siedziały sobie w Gringocie, nic nie zakupiłem przez nie, nic. Rozpoczął się rok, no i wieczorem zostałem zbanowany i wiem, że słusznie. 

Argumentacja: Od bana minęło kilka dni, może dla kogoś mało, może nie. Za ten czas przemyślałem to co zrobiłem, że ukrywałem prawdę przed skopiowanymi galeonami, ale nic przez te galeony nie zakupiłem, obiecuje! Zauważyłem przez czas bana, że trudno, bardzo trudne zarobić galeony, nawet taki nauczyciel w Hogwarcie zarabia około 50 galeonów. Jeszcze nie chcę zaniedbywać mojej postaci, zawsze chodziłem na wszystkie lekcji, ale teraz to jest wykluczone, a miesiąc czasu to mnóstwo zajęć. Jeszcze wczoraj się dowiedziałem, że z powodu mojego bana dostaje degradacje z prefekta, a moja postać absolutnie nic nie zrobiła, stracę jeśli moja postać jutro nie przyjdzie na zebranie domu. Do odznaki moja postać przeszła długą drogę IC, więc nie chce tego zmarnować. Można też sobie porównać moją skopiowaną sumę (500) a innych kilkaset galeonów, rozumiem, że sprawiedliwość. Jest tu mój pierwszy ban, przed tem posiadałem jednego warna i kilka trawbanów. Obiecuje teraz, że będę informował o bugach serwera, już nigdy się to nie powtórzy. Pewnie powiecie, że było trzeba myśleć przed tem i sprawiedliwość. No to jest racja, ale proszę zrozumieć. Proszę o zniesienie banicji, lub potraktownie wysokim trawbanem. Trochę bardziej się namęczę, do grania, zamiast siedzieć.

PS.
Mogę jutro dodac tu fanarta, czy coś. No to co miał kacpi xd.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Uważam że w twoim przypadku i tak samo kanalika który prosił mnie o unbana minęło jeszcze zbyt mało czasu by mógł uznać twoja skruchę. Po pierwszej fali banów na serwerze pojawiały się komunikaty że po pierwszej fali banów będą lecieć dalszej więc kto kopiował niech się lepiej przyzna. Takie osoby jak leniwiec nie dostały bana bo nie zmuszały mnie do prowadzenia dochodzenia, i pytania ludzi o to kto jeszcze kopiował galeony, to jest mój poświęcony czas. Suma galeonów jakie skopiowałeś była mała ale bany na miesiąc dla każdego były po to żeby każdy dokładnie zrozumiał że każde kopiowanie niszczy działanie serwera.Jednak biorąc pod uwagę fakt ze razem z Kanalikiem skopiowaliście najmniejsze sumy galeonów czyli około 500, o ewentualnym skróceniu kary bądź jej zamianie możemy rozmawiać po upływie dwóch tygodni bana, osoby które kopiowały galeony na większe sumy, te które zbanowałem , powinny zapomnieć o wcześniejszym unbanie, Tracenie posady prefekta w tym przypadku jest logiczne bo jako osoba zbanowana jesteś wyłączony z rozgrywki, może po banie mógłbyś go odzyskać. Przewinienia na tle kopiowania galeonów są bardzo szkodliwe dla serwera dlatego są wysoko karane, przykro mi ale sprawiedliwość jest ślepia a ja jako moderator mam obowiązek kierować się tym co gracz uczynił a nie tym że jest dobrym prefektem, bo nie mogę brać pod uwagę ic przy karaniu ooc
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.