Witaj!

Piotr Joseph Harris [Dzie]
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#1
Heart 

[Obrazek: sRalQuG.png]  

Był to wschód słońca, kiedy ciemność zaczęła swe panowania na niebie Piotr narodził się 29 lipca w 2070 roku w niewielkim mazurskim szpitalu Mając 3 lata wyprowadził się z Polski,  gdyż od 8-iu lat mieszka na terenie Wielkiej Brytani w Dolinie Godryka

[Obrazek: CNadQKq.gif]
GŁOS


[Obrazek: Sua6rE3.gif]
"Est solum species in praeter fugatur personalitatem."
Piotr to młody chłopak średniego wzrostu. Chłopiec ma półdługie włosy w kolorze złoty-blond o charakterystycznym rozłożeniu, oraz bladą cerę. Po dokładnym przyglądnięciu się chłopakowi można zauważyć błętkitne niczym niebo oczy. Piotr zawsze ubiera się jak mu się podoba, a najczęściej to tak by zawszę utrzymać swobodę ruchu. Młody czarodziej jest bardzo aktywny, więc patrząc na niego nie można zauważyć niczego co ma związek z nadwagą. Na szyi nosi naszyjnik z nieśmiertelnikiem, a na ręku zegarek w kolorze złotym. Chłopiec preferuję również noszenie sportowych butów, lub trampek co bardzo wspomaga do szybkiego biegania.

[Obrazek: itHwirQ.gif]
"Cernis ut fama refert se refert utimur inquit."
Piotr to zarazem mądre dziecko, ale i bystre. Ma on dobry słuch i wzrok oraz mówi bardzo wyraźnie i pięknie. Nie jest to dziecko które zaprzyjaźnia się z innymi dziećmi na pstryk palcami. Od pewnego czasu zaczął być otwarty na innych i dorosłych jak i dzieci.  Ma on wiele zalet ale wady również na przykład bardzo boi się wysokości. Wiadome to, iż by ktoś z rodziny potrzebował pomocy to by pomógł mu bez wahania. Spoważniał, już mniej czasu spędza na zabawy. Woli bardziej towarzystwo dorosłych, niż rówieśników, bardziej traktuje teraz niektórych jakby byli to "ścierwojady" ale no cóż... świat się zmienia i on bez wyjątku też. Aktualnie to zachowuje się jak taki stary zrzęda coraz mniej rzeczy mu się podoba i coraz mniej rzeczy go bawi. Jest on osobą która uwielbia się przechwalać, nie darzy innych współczuciem, a bardziej nienawiścią za swoje błędy. Lecz nie jest on taki zły jak wykreował swój charakter umie pomóc jeżeli ktoś jest jego przyjacielem bądź kimś znanym. Nie cierpi mugoli co można zauważyć po jego postawie do nich. Dąży do zostania piekielnie dobrym czarodziejem co wskazuje, że stawia sobie cele wysoko. Ma na dzieje, że szkoła w Hogwarcie nie będzie sprawiała mu problemów.

[Obrazek: jM64cj4.gif]

[Obrazek: CXv0DYw.gif]
"Vita finem incipit in timore."
Była to zimowa piękna noc, urodzony w niewielkim Polskim szpitalu. Niewiele czasu od urodzenia stało się coś złego, jakby chciała go zabrać zła siła. Swoje pierwsze 3 miesiące przeżył w szpitalu, po tym wydarzeniu narodził się jako nowa Osoba, zdrowa z sercem i innymi organami. Swoje dzieciństwo nie przeżył tak spokojnie, częste przeprowadzki aż doszło do rozejścia się Matki i Ojca, Matka Polka została w Polsce zostając sama, a Ojciec Brytyjczyk wyruszył do Anglii. Nie było na początek lekko, Ojciec kupił mały domek i zaadoptował kilka dzieci. Nikt się z nim nie kolegował jedynie to poznał kilku dorosłych i skrzata który okazał się bardzo miłą osobą. Razem z rodzonym Bratem poznaje nowe miejsca gdzie robi z bratem różnorodne bazy, chodzi po drzewach i bawi się z nim. Nie wiadomo jak jego życie będzie się toczyć dalej. Spotkał również pewną osobę, która wypełniała się ciepłem i odwagą. Był to pewien Pan z Marynarką o wysokim wzroście z pół wilkiem, pół psem. Od pewnego momentu zaczął się zamykać dla wielu osób i przestaje być małym słodkim dzieckiem mówiącym do każdego "Dzień dobry".

[Obrazek: vxW9KQJ.gif]
"... In singulis necessitudinem ibi est elementum, et defectum De dolore vide quid a est supra."

  
             Ethan Harris [Mike12]               
 "Ethan to mój biologiczny ojciec... kocham go jak siebie samego kocham go na tyle, że moja miłość skończyła by się kończąc licząc gwiazdy na niebie" 

Marshall Harris [Habciak7] 
"Widzimy się tylko podczas dobranocy... kiedyś bawiąc się wspólnie tysiące godzin dziś już tylko cześć, dzień dobry i dowidzenia..."

Alex Harris [Pieseuu]
     "Zmarnowałeś się"     

Trevor Wright [Rocky] 
 "Bardzo miły pan, nie wiadomo czemu każdy się tak go boi, kiedyś opowiedział mi kawałek swojego życia. Napewno w pewnym kwestiach będe brał z niego przykład."

Rafael Crevan [Rafael] 
"No Rafael jak Rafael. Bardzo dużo mi pomagał kiedyś."

Eron Baltimore [Areque] 
"Eron... Mam o nim dobre zdanie bardzo mi pomagał czego nigdy w życiu nie zapomnę." 
 
Vanilla Lavenhart[Lumos]
 "Poznałem Cię w trzech miotłach mając 5 lat. Może jesteś trochę nieśmiała, ale to się zmieni zobaczysz *zaśmiał się*" 

Kaja Gingerblade [Sonaro]
"Poznałem ją niekiedy przed 3 miotłami, dowiedziałem sie od niej wielu rzeczy. To naprawdę miła i odpowiedzialna osoba, mam nadzieję, że wybaczysz kiedyś tej osobie"

Eshter Winter [Iloveusmuch]
"Bardzo miła osóbka, choć poznałem ją niedawno to mam przeczucie takiej najlepszej koleżanki."

Arthur Winter [DeusDeo]
"Nawet spoko ziomek jesteś, tylko taki lekko nieogarnięty"

Morpheus Reed [Dignus]
"Może i nie znam cie zbyt dobrze, ale zauważyłem, że nienawidzisz osób które przeklinają... Bardzo interesujące trza się o tobie czegoś dowiedzieć Morpheusie" 

[Jeżeli myślisz, że znasz tą  postać i chciałbyś się tu znaleźć pisz na discord Endik#6298]

[Obrazek: sCwKmpu.gif]

[Obrazek: a0aCWta.gif]
  • Jak na jego wiek posługuje się aż dwoma językami Polskim i Angielskim.
  • Jego zachowanie jest bardzo specyficzne jak na zachowanie dzieci zazwyczaj, jest on bardziej poważniejszy.
  • Jest on ekscentrykiem w pewnym stopniu.
  • Mimo, że jest on w młodym wieku ma dużą słabość do pół-olbrzymek, i zawsze musi zagadać
  • Uwielbia słuchać Hobogoblinów
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
Cytat:RODZINA
Ethan Harris [Mike12] - Tatuś!!!! kocha go przytulać i w ogóle go kocha.
Victor Harris [LuisMand] - Braciszek!!!! też kocha go tulić.

RODZINA

Aron Lestrange [IxuGaming] - Pomógł mu kiedyś zrobić robotę, taka twarda robota. [Obrazek: tongue.png]
Kanalike Ende [Kanalik] - Duży pan.
 

2 Razy Rodzina?
pdw
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#3
Mój błąd, dzięki tlenusss
Helimer2
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Mar 2018
2
#4
Nie najgorsza kara a więc REPKA
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#5
@reff

Dodano Historię
Dodano Relacje
I zmieniono kilka rzeczy :}
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#6
hejce bo mi się nie podoba
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#7
@UP

Każdy ma inne upodobania Smile
Możesz dopisać, co mam zmienić by sie spodobało.
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#8
Jest Sean, jest REPKA!
..............................................
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#9
Fajna kp, jest Gruzek 
REPKAAAA
Maxinis
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 5
Wrz 2017

#10
Oj Endik masz te Repke



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.