Witaj!

czarekpl- apelacja.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: Prawdopodobnie em411.
Powód nałożenia kary: Wstawiłem screena z innego serwera i napisałem, że fajnie się gra.
Czas trwania kary: To już szósty tydzień bana.
Opis sytuacji: Wstawiłem screen z innego serwera role play.
Argumentacja: Rozumiem że mogliście się zdenerwować, ale myślę, że tyle czasu kary mi wystarczy. Nie wiedziałem, że samo wstawienie screenu z innego serwera bez podawania adresu IP, nazwy ani nic będzie tak źle odebrane. Ponadto zwracam uwagę na fakt, że w przeciwieństwie do wielu graczy w tamtym czasie nie działałem w żaden sposób na szkodę tego serwera poza wstawieniem tych screenów.
Podsumowując, nie przewidziałem, że samo wstawienie screenów poskutkuje banem, wtedy tego nie widziałem jako reklamy obcego serwera. A nawet jeśli ban był słuszny to myślę że kara powinna już minąć.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apelacja jest w pełni skonstruowana przez czarka, wstawiam ją za niego, gdyż ten nie posiada takowej możliwości.
[6. Wstawianie apelacji za osoby zbanowane permanentnie jest surowo zabronione- zdaję sobie z tego sprawę, lecz nie widzieliśmy innej opcji.]
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#2
Nie będę się w sprawie apelacji wypowiadał, jednak to co się tu odpierdziela trzeba przyhamować i ukarać.

- Nakładam 20% graczu Matthew10 za bardzo wybitną odpowiedź w wątku;
- Nakładam 40% graczu Biegaczysko za jeszcze bardziej dziwniejszego posta w wątku.

Mam nadzieję, że więcej ludzi się tutaj nie zgromadzi by takie śmieszkowe posty pisać.

Życzę miłej nocy.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#3
A więc sobie popisaliśmy na PW i doszliśmy do jednego.

Unban.

Tylko ten, zachowywać się.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.