Witaj!

[APELACJA] Veniqui
FreeVeni
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2018

#1
Osoba nakładająca karę: Admin jakiś
Powód nałożenia kary: Operacja Nocna sowa 
Czas trwania kary: do konca zycia 
Opis sytuacji: zniszczylem serwer i zatrzymalem prace na jakis czas przepraszam

Argumentacja: Dzisiaj gralem z moim kolega Hopdead w lige legend i jeszcze szanz byl gralo nam sie super i oni wiedza, ze ja jestem fajny chlopak i nie chcialem nic zlego ja po prostu z xarconem i avironem wzielismy sie za prace, ktora wyznaczyl nam emil stiwerdzilem, ze jak stracilem budowncizego za nic i bez w ogole poinformowania to wezmiemy sie za prace jako gracze, prosze unbanujcie ja nie chcialem.


(to nie zart primaaprilis to serio)
Pozdrawiam Veniqui

prosze ja tesknie za czasami jak aviron chowal sie w szafie 
[Obrazek: bnNcxKz.png]
albo jak latalismy z hahi o godzinie 11 albo w nocy jak budowalismy i lepilismy wszystkie dziury
[Obrazek: ae3Oxja.png]
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Nie jesteś nawet w drobnym stopniu zabawny. Ta apelacja jest tak żałosna, zrobiona jedynie jako źródło szeroko pojętej bezbecji. Suchość, aż gryzie tutaj w gardło i wypiłem dwie szklanki wody czytając Twoje wypociny.

Jako, że karę masz ode mnie, a sama apelacja napisana jest w sposób wart pożałowania, jedynie dla kpiny zostaję ona odrzucona.
Nie potrafisz zachować się jak człowiek, ciśniesz bekę nawet w apelacji więc nie masz tutaj prawa wstępu. Pakuj manatki, Twoja kariera dobiegła końca w chwili perma.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.