Witaj!

[Propozycja Listy w nowej wersji
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#11
@Ref skoro Skmedix jest
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#12
Zrefreszuje, bo zdaje mi się to nawet dobrym pomysłem.
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#13
NIE
Powiedz mi ty, czy wtedy uzywalbys/uczyl sie patronusa hmm?
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#14
Matthew10 napisał(a): (30.04.2018 09:01)@up Sam nadajesz się do kosza, propozycja jest dobra nawet.

Propozycja mowi o tym, zeby zastapic patronusa na list. Listy mozna wyslac z sowiarnii, wiec propozycja nadaje sie do kosza. Ktos kto ja zrobil, liczy na to, ze wprowadzi dla klas 1-2 OOC odpowiednik, uproszczenie dla patronusa. Tylko, ze gdy wejdzie list - patronus pojdzie do kosza bo nie bedzie juz tak unikalny jak byl zawsze, kazdy bedzie uzywal listow. 

Radze poczytac moje wypowiedzi na 1 stronie. Matthew, zeby rozumiec i wiedziec co na co wplywa trzeba troche pograc. Ale mowie o graniu, a nie wiecznym trollowaniu. 

Takie troche smiechu warte, to takie pojscie na latwizne. Po cos ten patronus od 2-3 OOC jest. Zeby sobie na niego poczekac, teraz kazdy chce miec wszystko od razu. Gdyby na to patrzec inczej listy ja sa, wystarczy przejsc sie do sowiarnii. Smile
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#15
Ale patronusy obecnie są używane jedynie jako kurierzy. To jest przesada. Niegdyś najtrudniejsze zaklęcie obronne a teraz co? Już lepiej go zastąpić listam. Nadal podtrzymuję swoje opinie wcześniej przedstawione.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#16
Zgodzę się z testingiem - patronus to aktualnie sowa, a wyczarowanie cielesnego patronusa jest bardzo trudne. Nie jest to łatwe, a niektórzy wysyłają patronusa jakoś ok. 5, albo nawet więcej razy dziennie.

W Uniwersum Harry'ego Potter'a właśnie najczęstszą możliwością przekazywania wiadomości, co zauważyłem w książkach z HP była właśnie sowa, a nie patronus. Jednak tutaj sowa, jest rzadkością.
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#17
Sowa jest rzadkoscia? Tu sie zgodze, przeciez latwiej pisac na discordzie do kolegi :Smile Nie wiem do czego zmierzasz, patronus nie jest rzucany co 5 minut. Wiesz dlaczego?
Bo kazdy gracz z hapel.pl notorycznie lamie regulamin - MG. Po co rzucac patronusa, czy sowe - skoro ma sie na discordzie hapla kazdego gracza i zawsze mozna do niego napisac typowo na DISCORDZIE: Dawaj WS, fast. Sprawa.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#18
@ref @em411
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#19
Odświeżam
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#20
Moja również propozycja do tego to aby na początku na pokątnej kupić zwierzę np. Sowę. Lecz żeby nie było że wszystko kosztuje tyle samo, tylko że na przykład taka Sowa droższa od szczurka. A tak to jestem Za.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.