Witaj!

Schodyyyy
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#11
NIE
mr_M3ntos
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 6
Lut 2018
8
Gryffindor
#12
Wiesz, dla mnie ta propozycja jest bez sensu... To by ciągle zaśmiecało chat błachostkami, do poziomu takiego, że graczy to będzie denerwować. Moja opinia:
EWIDENTNIE NIE
To jak, ruszamy?
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#13
NIE NIE NIE
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#14
Tak, ale po co?
Przed wejściem na schody od strony wielkiej sali masz informację, że takie akcje mogą zajść.
Gdyby Ci się już nudziło to zawsze możesz odegrać jakąś nagłą zmianę, czy tam poprosić wolnego moderatora żeby coś Ci wymyślił.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#15
A ja jestem za. Tylko może nie co 5 minut, a raz dziennie. Wgranie skryptu z dziesięcioma kombinacjiami chyba nie przeciąźyło by serwera.
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#16
Powiem tyle. Nawet jeśli by ograniczyć ułożenie schodów do zmiany ich położenia nawet 1 raz dziennie, to po jakimś czasie i tak by się znudziło i większość osób jak nie wszyscy, chodziła by wkurzona że łazi łazi i dojść nie może. Więc taka średniawka.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.